Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Апарати із призначенням

ГоловнаБлог — Апарати із призначенням

Апаратна косметологія представлені лікувальними і омолоджують процедурами, які проводяться виключно дипломованими дерматологами. Область косметології розвинулася з фізіотерапії, але стала особливо популярною серед косметологів і клієнтів, так як дозволяє домогтися максимально позитивного результату в найкоротші терміни. При роботі використовується обладнання, що працює зі світловими хвилями, ультразвуком, мікрострумами і лазером. Для отримання максимального ефекту, додаються мазі, сироватки і маски. Апаратна косметологія набагато ефективніше стандартних кремів і масок. Її головна відмінність – активний вплив не тільки на поверхневі шари епідермісу, а й на підшкірно-жирову клітковину. Всього за пару апаратних процедур, клієнт отримує необхідний результат, а маски і крему використовуються для закріплення ефекту.

Апаратна косметологія представлена ​​різноманітними лікувальними і омолоджують процедурами, які проводяться за допомогою спеціально розробленої апаратури. Здійснюються процедури кваліфікованими лікарями, що дозволяє нівелювати можливість прояву негативних ефектів і підвищити до максимуму якість проведеної процедури. Косметологічні процедури користуються особливою популярністю, тому апаратна косметологія розвивається дуже інтенсивно, регулярно пропонуючи нові способи поліпшення зовнішнього вигляду.

Особливості апаратної косметології

Залежно від інтенсивності впливу на тіло, розрізняють інвазивні або неінвазивні процедури. Якщо в другому випадку, всі процедури проводяться обмежуючись зовнішнім впливом, то в першому, тіло піддається внутрішнім впливам. Саме тому більшість косметологів отримують медичну освіту. В іншому випадку, не фахівець просто нашкодить пацієнтові. До подібних косметологічних процедур відносять:

 • мезотерапию;
 • фотоомолоджування;
 • ботулінотерапію;
 • лазерний пілінг;
 • різні види масажу та інше.

Більшість процедур в апаратної косметології проводяться за допомогою світлових хвиль, мікрострумів, ультразвукових хвиль і лазерів. Для посилення впливу апарату використовуються різноманітні косметологічні засоби – коктейлі, маски і сироватки з біоактивних речовин.

Серед додаткових переваг, варто відзначити високу ефективність проведення процедури, без необхідності використання анестетиків (знеболюючих засобів). Ефект від проведеної процедури стає помітний вже після першого відвідування косметолога, навіть якщо передбачений цілий курс. Варто також відзначити, що спільно з апаратної косметології комплексно використовується традиційна косметологія. Стандартні засоби використовуються для додаткового зволоження, харчування, захисту шкіри до проведення процедури і протягом реабілітаційного періоду.

Але, відвідування досвідченого косметолога зводить до мінімуму можливість прояву негативних наслідків. Професіонал підбирає процедуру і силу впливу, в залежності від індивідуальних особливостей кожного пацієнта і його запиту.

Показання для проведення апаратних процедур

Апаратна косметологія дозволяє боротися з різноманітними проблемами. Серед найбільш поширених запитів варто виділити:

 • набряки;
 • постакне і акне;
 • целюліт і зайву вагу;
 • судинні зірочки;
 • розтяжки і шрами;
 • млява і тьмяна шкіра і багато іншого.

Список далеко не повний, але апарати сприяють успішному видалення проблеми. При цьому вік клієнта не має значення. До косметолога може звернутися як підліток, так і літня людина.

При необхідності, призначається цілий курс процедур. Залежно від проблеми, може знадобитися від 3 до 12 процедур. При цьому ефект зберігається на тривалий час – до року і більше.

Висновок

Апаратна косметологія справляється з різними проблемами клієнтів, що дозволяє перетворити зовнішній вигляд протягом декількох відвідувань. Досить просто звернутися до косметолога для отримання докладної консультації.

(1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Анна, 2020-11-24 19:41:11

Такие косметологические процедуры часто достаточно неприятные, но гораздо более эффективные, чем простые щадящие методы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Апарати із призначенням
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup