Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Апаратна косметологія – які її особливості та переваги

ГоловнаБлог — Апаратна косметологія – які її особливості та переваги

Апаратної косметології привертає все більше і більше уваги на різні процедури, передбачені і висока якість результату забезпечується. Використання косметичних засобів необхідно впливати на глибокі шари епідермісу, де звичайною косметикою не в змозі вплинути. Регулярні процедури можуть уповільнити процес старіння, збільшити еластичність шкіри, мінімізувати появу зморшок.

Чому ви повинні звернутися до апаратної косметології

Основна перевага надання послуг апаратної косметології-відсутність дискомфорту і болю під час процедур. У той же час, результат підтримується протягом тривалого періоду часу-від декількох днів до декількох тижнів. Використання безпечної та інноваційної техніки сприяє прискореному відновленню шкіри, активізує виробництво еластину, колагену і гіалуронової кислоти.

Використання лімфатичної дренажної процедури необхідне для розширення кровоносних судин, розслаблення м’язів, стимулювання відтоку зайвої рідини. Використання різноманітних процедур апаратної косметології дозволяє позбавити хворого різних естетичних недоліків, не вдаючись до хірургічного втручання, від лікування aneque до ліквідації розтяжок і зморшок.

Серед основних переваг апаратної косметології варто зауважити, що варто зауважити, що

 • Максимально швидке вирішення проблем шкіри та волосся;
 • Клієнт отримує виражене результат вже через перший візит до офісу косметолога, а для максимального ефекту в деяких випадках потрібно не більше десяти відвідувань;
 • Незалежно від процедури, немає необхідності використовувати анестезію, оскільки клієнт не відчуває болю або дискомфорту;
 • Щоб повністю оговтатися від процедур, вона займає не більше двох днів, що достатньо витратити в домашньому середовищі;
 • можливість ускладнень і побічних ефектів дорівнює нулю.

Всі перераховані переваги можливі тільки у випадку звернення до досвідченого косметолога, який використовує тільки високоякісне обладнання при роботі. В іншому випадку, вірогідність негативних наслідків або повна відсутність позитивних змін збільшується.

Різні типи апаратних процедур призначені для регулювання тіла і обличчя. Міцність і глибина маніпуляцій змінюється в залежності від індивідуальних потреб кожного окремого відвідувача кабінету.

Який заборонено апаратної косметології

Незважаючи на всі свої переваги, апаратна косметологія має ряд недоліків і протипоказань?

 • Вагітність і лактація період;
 • Підвищена схильність до кровоточити;
 • Індивідуальна непереносимість певних ліків;
 • Раку.

Забороняється проводити процедури ознайомлення хоча б в одному випадку перераховані, інакше пацієнт може завдати серйозної шкоди своєму тілу.

Апаратної косметології є найкращим варіантом для приведення вашої зовнішності в порядок без хірургічного втручання. Залежно від випадку, вам потрібно побувати в салоні два-три рази, але результат буде радувати вас надовго.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.06.2019
Апаратна косметологія – які її особливості та переваги
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup