Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Апаратна косметологія і розацеа

ГоловнаБлог — Апаратна косметологія і розацеа

Вилікуватися від розацеа не можна, так як це хронічне прогресуюче захворювання. Воно не інфекційне, так що ви можете не переживати, що і у ваших близьких воно може з’явитися. Пов’язано розацеа із запаленням судин. У більшості випадків воно з’являється у власників дуже світлої шкіри. Середній вік людей, у яких з’являється захворювання – тридцять років. На ранніх стадіях складно помітити хвороба, так як його симптоми надто поверхові: почервоніння обличчя, відчуття відливів і припливів (часто люди не звертають на це увагу). Але з часом хвороба прогресує і симптоматика погіршується: з’являються пустули, папули, телеангіоектазії. Через порушення роботи сальних залоз, люди, які страждають розацеа, також “отримують” на додачу і демодекоз (патологічна активність підшкірного кліща). Це в рази збільшує запальний процес.

Які причини появи розацеа

На жаль, сучасній медицині так і не вдалося остаточно розгадати таємницю того, чому з’являється розацеа. На даний момент відомо, що захворювання можуть спровокувати такі фактори:

 • хвороби шлунково-кишкового тракту,
 • порушення в роботі судин,
 • дисфункція ендокринної системи,
 • демодекоз,
 • порушення імунної системи,
 • гормональні порушення,
 • різкі перепади температур (найчастіше розацеа страждають люди, що проживають в регіоні з морозними зимами).

Лікування розацеа

Самостійно втихомирити захворювання практично неможливо. Людині необхідно звернутися до дерматолога, який призначить йому дослідження гормонального фону, а також органів шлунково-кишкового тракту. Важливо також виключити коліт, гастрит, холецистит, гепатит, перевірити стан органів ендокринної системи. При лікуванні розацеа варто запастися терпінням, тому що миттєвих результатів не буде. Якщо пацієнт зміг розпізнати розацеа на початкових стадіях, ймовірність того, що він з легкістю його позбутися досить велика.

Роль апаратної косметології при лікуванні розацеа

Людям, що страждають розацеа, до косметолога слід звертатися в таких випадках:

 • непереносимість фармакологічних препаратів, які призначаються при лікуванні розацеа,
 • атрофія шкіри через кортикостероїдних препаратів,
 • супутні вікові зміни шкірних покривів,
 • для видалення судинної сітки, яка залишається після лікування.

Лазеротерапія – один з найефективніших методів боротьби з розацеа

Лазеротерапія застосовується в більшості випадків розацеа. Суть даної процедури полягає в у впливі світлового випромінювання на пустули, еритеми, папули і т.п. Луч нагріває ці ділянки шкіри, що призводить до коагуляції даних проявів, а також до поліпшення кровотоку. Завдяки цьому відбувається прискорена заміна пошкоджених клітин шкіри на нові здорові. Дана процедура призначається і під час ремісії, і при загостренні захворювання. Кількість процедур призначається фахівцем, виходячи з індивідуальних особливостей перебігу хвороби.

Інші апаратні методи лікування розацеа

Крім лазерної терапії пацієнту призначається регулярна ультразвукова чистка обличчя. Дана процедура забезпечує тривалу ремісію захворювання. Добре себе зарекомендували процедури озонотерапії, мезотерапії, ультразвукова кавітація.

(1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

01.12.2020
Апаратна косметологія і розацеа
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup