Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Апаратна косметика: якою вона має бути?

ГоловнаБлог — Апаратна косметика: якою вона має бути?

Якщо ви – керівник салону краси або ж косметологічної клініки, де часто використовуються методики апаратної косметології, то ви напевно знаєте про те, що правильно підібрана апаратна косметика впливає на якість проведення процедур теж сильно, ніж самі, безпосередньо, апарати. А значить, апаратну косметику необхідно підбирати максимально ретельно.

Як правильно підбирати апаратну косметику?

Без апаратної косметики неможливо здійснити відповідні процедури. Найпоширеніші в косметології процедури – електрофорез, гальванізація, мікроструми, міостимуляція. Також спеціальна косметика обов’язково потрібна для здійснення, наприклад, процедури карбонового пілінгу. Загальна вимога до засобів для електропроцедур і лазерних процедур – звичайно ж, хороша електропровідність. Такий електропровідністю володіють водні розчини і гелі.

Засоби, що містять багато жиру і парафіну погано проводять електричний струм. Тому крему, масляні концентрати та жирні маски для електропроцедур не застосовуються і такого типу препаратів важливо уникати при виборі.

По суті своїй, апаратна косметика представляє собою категорію професійної косметики, призначеної для здійснення апаратних процедур.

Для роботи рухливими електродами краще гелева форма препаратів. Також необхідні гелі для карбонового пілінгу, гелі для лазерних процедур, для радіохвильової терапії, лосьйони для гідропілінг. Крім цього, не варто забувати про відновлення шкіри після процедур. Тому, тут також необхідні кошти для того, щоб відновити і заспокоїти шкіру – як в салоні, так і в домашніх умовах.

Гель легко і рівномірно наноситься на шкіру, довго не висихає і забезпечує електродів гарне ковзання. Для стаціонарних (фіксованих на тілі) електродів можна використовувати як гель, так і розчин.

Ультразвукова терапія також широко використовується в апаратної косметології. Ультразвук – це високочастотні механічні коливання частинок середовища, які поширюються в ній у вигляді поперемінних стиснень і розрідження речовини. Виражену лікувальну дію цього фактора різноманітно використовується в косметології. І для такого роду процедур, крім відповідних апаратів, також необхідна вся відповідна косметика. Зазвичай застосовують контактну методику впливу, коли випромінювач, поміщений на певну ділянку шкіри або слизової оболонки, щільно прилягає до них. Контактним середовищем служать гель, мазь, емульсія, водний або масляний розчин.

Спеціальна косметика необхідна також для мікрострумової терапії. Мікрострумова терапія – лікувальна дія імпульсного струму малої сили. У деяких випадках мікроструми здатні просувати заряджені частинки лікарських речовин в шкіру (при монополярной формі імпульсів). Відбувається ионофорез, правда, набагато менш виражений, ніж при використанні електричного струму.

Косметичні засоби для мікрострумової терапії повинні відповідати точно тим же вимогам, що і засоби для іонофорезу, тобто, у них повинна бути відмінна дротова здатність.

В цілому, при виборі апаратної косметики також обов’язково важливо звертати увагу на вартість. Якісна апаратна косметика, безумовно, не може коштувати дешево. Економити на ній не варто, з неякісною апаратної косметикою і всі процедури будуть здійснені неправильно.

Якщо ще з десять-п’ятнадцять років тому апаратна косметика була досить примітивною і це могли бути просто спеціальні гелі, які були непогано сумісні з апаратами, то зараз вони, як правило, мають додаткову дію. Часто вони насичені корисними екстрактами, зволожуючими компонентами начебто гіалуронової кислоти, морського колагену. У складах можна знайти також пептиди, вітаміни, мінерали, а також багато іншого. І крім впливу від апаратів, матиме місце вплив якісної уходовой косметики.

Як правило, до конкретного апарату завжди підходить конкретна апаратна косметика. Тому, дуже важливо ознайомитися з рекомендаціями виробника з цього приводу: як правило, вони є досить конкретними. Також природно, раз косметика професійна, то і користуватися їй необхідно виключно професіоналами в салонних умовах. Правильно підібрана косметика дозволить значно підвищити ефективність всіх здійснюваних апаратних процедур в принципі.

Де можна купити якісну апаратну косметику?

Якщо ви хочете купити якісні косметологічні апарати або ж відмінну апаратну косметику, то ви без проблем можете знайти все, що потрібно в асортименті PrimeLaser Systems. У нашому асортименті – не тільки якісні косметологічні апарати за останнім словом медичної та косметологічної техніки, але і вся потрібна супутня косметика, зокрема, наногелем для карбонового пілінгу, ліфтінгові, зволожуючі, отшелушивающие кошти, які ми з радістю допоможемо вам підібрати. Великий вибір і розумні ціни, – все це у нас!

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

28.07.2020
Апаратна косметика: якою вона має бути?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup