Содержание статьи:
Красива фігура – це мрія багатьох мільйонів жінок. І, якщо генетика зіграла злий роль, якщо в анамнезі є пологи і вагітності, якщо присутні порушень обміну речовин, або ж ендокринні проблеми, то домогтися красивою, пропорційної фігури може бути досить складно, особливо – в короткі терміни. Найчастіше самим “слабким” місцем залишається живіт: при загальній підтягнутості тіла, живіт може залишатися в’ялим, навіть за умови постійної прокачування преса і вправ на зразок вакууму живота.
Що може допомогти радикально підтягнути живіт?
Правильний контур живота відновлюється за допомогою абдомінопластики – хірургічної операції, в процесі якої лікар видаляє надлишки жиру і зайву шкіру в нижній області живота. При абдомінопластиці хірург може вшити диастаз, скорегувати пупкову грижу, перемістити пупок або зробити новий, за показаннями. Найчастіше абдоминопластика – це в деякому роді антагоніст ліпосакції. Але якщо ліпосакція має на увазі видалення жирових відкладень, то абдомінопластика стане відмінним рішенням, якщо проблема в шкірі живота – наприклад, вона активно провисає і підтягнути її неможливо жодними кремами і вправами.
Абдомінопластика: що це таке?
Абдомінопластика – це «важка артилерія» пластики живота. Вона проводиться в тих випадках, коли за допомогою ліпосакції особливих результатів не доб’єшся. Тобто, головний плюс абдоминопластики – її ефективність навіть в дуже «запущених» ситуаціях. Насправді, абдомінопластика і показана виключно в складних випадках, тоді, коли інші методики навряд чи здатні вирішити існуючу проблему. Але абдоминопластика має значний за часом відновний період, під час якого потрібно неухильно дотримуватися всіх рекомендації лікаря і спостерігатися в клініці. Що ж стосується ускладнень, то вони більше пов’язані з недоглядом під час підготовки до операції, із загальним станом організму пацієнта.
У деяких случаяха пацієнтки перебільшують наявні естетичні проблеми і приходять на консультацію до хірурга тоді, коли все можна вирішити в рази меншою кров’ю. А абдоминопластика підходить більше для нейтралізації серйозних діастазою.
Як альтернативу абдомінопластиці, досить часто називають ліпосакцію. Це – також непроста хірургічна операція, але тим не менш, ліпосакція живота переноситься легше, ніж абдоминопластика через менш тривалого періоду післяопераційної реабілітації. Особливість ліпосакції в тому, що всі ті речі, як правило, залишаються цілими.
Повна абдоминопластика потрібно в тому випадку, якщо необхідна корекція не тільки живота, але і талії, а також стегон. При цьому порушується не тільки зона черевної порожнини, але і стегна, а в деяких випадках і спина.
Операція досить складна і серйозна, тому має деякі протипоказання. Зокрема, її не можна робити при наявності онкологічних захворювань, цукрового діабету, при наявності ожиріння, якщо в найближчі роки ви плануєте вагітність, якщо є хронічні захворювання в гострій стадії і якщо недавно ви вже переносили хірургічні захворювання. Природно, абдомінопластику ні в якому разі не можна робити при вагітності і лактації.
Переваги процедури абдоминопластики: які вони?
- Це ефективний метод видалення жиру. Результат видно практично відразу, а ефект зберігається надовго при дотриманні деяких правил і рекомендацій лікаря.
- Ніяких зусиль від пацієнта не потрібно. Головне завдання – знайти дійсно кваліфікованого хірурга.
Недоліки абдоминопластики: які вони?
- Це досить серйозна, складна операція. Вона робиться під загальним наркозом, який непросто переноситься.
- Абдомінопластика далеко не завжди зможе забезпечити дійсно гарний живіт. Враховуйте, що після операції залишаються шви, які хоч і гояться, але далеко не завжди в кінцевому підсумку виглядають естетично.
- Досить тривалий відновлювальний період – як в стаціонарі, так і після нього.
- Операція далеко не бюджетна. І чим більше кваліфікований хірург – тим дорожче вам обійдеться операція.
- Враховуйте, що після операції важливо буде тримати дуже стабільну вагу. Вже не стільки для стрункості, скільки для здоров’я.
- Після операції можливі ускладнення.
Альтернативи абдомінопластиці: які існують?
Перш, ніж лягати під ніж, обов’язково подумайте про альтернативи. Цілком можливо, що “традиційні” методи підтягнути живіт допоможуть вам настільки ж ефективно, але не так швидко. Правильно харчуйтеся, займайтеся спортом, ходіть на масажі, використовуйте підтягують креми, обов’язково підключіть до процесу процедури апаратної косметології, лімфодренажні масажі і, цілком можливо, що вирішити проблему у вас вийде без складних операцій і не найкорисніших наркозов.
Залишити відповідь