Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Абдомінопластика

ГоловнаБлог — Абдомінопластика

Красива фігура – це мрія багатьох мільйонів жінок. І, якщо генетика зіграла злий роль, якщо в анамнезі є пологи і вагітності, якщо присутні порушень обміну речовин, або ж ендокринні проблеми, то домогтися красивою, пропорційної фігури може бути досить складно, особливо – в короткі терміни. Найчастіше самим “слабким” місцем залишається живіт: при загальній підтягнутості тіла, живіт може залишатися в’ялим, навіть за умови постійної прокачування преса і вправ на зразок вакууму живота.

Що може допомогти радикально підтягнути живіт?

Правильний контур живота відновлюється за допомогою абдомінопластики – хірургічної операції, в процесі якої лікар видаляє надлишки жиру і зайву шкіру в нижній області живота. При абдомінопластиці хірург може вшити диастаз, скорегувати пупкову грижу, перемістити пупок або зробити новий, за показаннями. Найчастіше абдоминопластика – це в деякому роді антагоніст ліпосакції. Але якщо ліпосакція має на увазі видалення жирових відкладень, то абдомінопластика стане відмінним рішенням, якщо проблема в шкірі живота – наприклад, вона активно провисає і підтягнути її неможливо жодними кремами і вправами.

Абдомінопластика: що це таке?

Абдомінопластика – це «важка артилерія» пластики живота. Вона проводиться в тих випадках, коли за допомогою ліпосакції особливих результатів не доб’єшся. Тобто, головний плюс абдоминопластики – її ефективність навіть в дуже «запущених» ситуаціях. Насправді, абдомінопластика і показана виключно в складних випадках, тоді, коли інші методики навряд чи здатні вирішити існуючу проблему. Але абдоминопластика має значний за часом відновний період, під час якого потрібно неухильно дотримуватися всіх рекомендації лікаря і спостерігатися в клініці. Що ж стосується ускладнень, то вони більше пов’язані з недоглядом під час підготовки до операції, із загальним станом організму пацієнта.

У деяких случаяха пацієнтки перебільшують наявні естетичні проблеми і приходять на консультацію до хірурга тоді, коли все можна вирішити в рази меншою кров’ю. А абдоминопластика підходить більше для нейтралізації серйозних діастазою.

Як альтернативу абдомінопластиці, досить часто називають ліпосакцію. Це – також непроста хірургічна операція, але тим не менш, ліпосакція живота переноситься легше, ніж абдоминопластика через менш тривалого періоду післяопераційної реабілітації. Особливість ліпосакції в тому, що всі ті речі, як правило, залишаються цілими.

Повна абдоминопластика потрібно в тому випадку, якщо необхідна корекція не тільки живота, але і талії, а також стегон. При цьому порушується не тільки зона черевної порожнини, але і стегна, а в деяких випадках і спина.

Операція досить складна і серйозна, тому має деякі протипоказання. Зокрема, її не можна робити при наявності онкологічних захворювань, цукрового діабету, при наявності ожиріння, якщо в найближчі роки ви плануєте вагітність, якщо є хронічні захворювання в гострій стадії і якщо недавно ви вже переносили хірургічні захворювання. Природно, абдомінопластику ні в якому разі не можна робити при вагітності і лактації.

Переваги процедури абдоминопластики: які вони?

 1. Це ефективний метод видалення жиру. Результат видно практично відразу, а ефект зберігається надовго при дотриманні деяких правил і рекомендацій лікаря.
 2. Ніяких зусиль від пацієнта не потрібно. Головне завдання – знайти дійсно кваліфікованого хірурга.

Недоліки абдоминопластики: які вони?

 1. Це досить серйозна, складна операція. Вона робиться під загальним наркозом, який непросто переноситься.
 2. Абдомінопластика далеко не завжди зможе забезпечити дійсно гарний живіт. Враховуйте, що після операції залишаються шви, які хоч і гояться, але далеко не завжди в кінцевому підсумку виглядають естетично.
 3. Досить тривалий відновлювальний період – як в стаціонарі, так і після нього.
 4. Операція далеко не бюджетна. І чим більше кваліфікований хірург – тим дорожче вам обійдеться операція.
 5. Враховуйте, що після операції важливо буде тримати дуже стабільну вагу. Вже не стільки для стрункості, скільки для здоров’я.
 6. Після операції можливі ускладнення.

Альтернативи абдомінопластиці: які існують?

Перш, ніж лягати під ніж, обов’язково подумайте про альтернативи. Цілком можливо, що “традиційні” методи підтягнути живіт допоможуть вам настільки ж ефективно, але не так швидко. Правильно харчуйтеся, займайтеся спортом, ходіть на масажі, використовуйте підтягують креми, обов’язково підключіть до процесу процедури апаратної косметології, лімфодренажні масажі і, цілком можливо, що вирішити проблему у вас вийде без складних операцій і не найкорисніших наркозов.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Абдомінопластика
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup