Професійне обладнання для клінік та салонів краси

5 кращих естетичних процедур для обличчя

ГоловнаБлог — 5 кращих естетичних процедур для обличчя

Поняття «Естетичні процедури для обличчя» має досить широке визначення, що включає в себе всім методи нехірургічного впливу, починаючи від використання лікарських препаратів місцевого орієнтування і закінчуючи введенням ін’єкцій і тредліфтінга. Метою таких розробок є зменшення ознак старіння і надання особі свіжого і природного вигляду, виключаючи використання інвазивного хірургічного втручання.

1. Ін’єкційні дермальні наповнювачі

До самим стандартним ознаками старіння відносять втрату обсягу пов’язану з втратою підшкірного жиру і колагену, після досягнення певного віку. Залежно від того наскільки швидко буде відбуватися витончення тканин обличчя все більш помітним буде поява гусячих лапок, в той час, як щоки знайдуть кілька запалі вид. Значною мірою прискорити цей процес може вплив сонячних променів, спадкова схильність і спосіб життя людини.

І хоча уникнути процесу старіння не вдасться, але надати допомогу власній шкірі в боротьбі з проблемою збереження молодого виду за допомогою різних шкірних наповнювачів нам цілком під силу. Під наповнювачами маються на увазі речовини в гелеобразном стані, що вводяться безпосередньо під шкіру для зменшення зморшок на обличчі. Такий ефект досягається за рахунок того, що відбувається відновлення втрачених обсягів і повноти лицьовій частині.

Якого ефекту можна домогтися, використовуючи дермальні наповнювачі

Спектр дії ін’єкційних шкірних наповнювачів не обмежується згладжуванням тонких ліній і запобіганням освіти глибших утворень, така процедура також дозволяє домогтися повної симетричності особи, шляхом балансування обсягів, завдяки чому особа стає більш привабливим.

Пропонуємо ознайомитися з переліком прикладів на, що можуть розраховувати пацієнти після застосування такої процедури:

1. Домогтися ефекту розгладження зморшок в області рота і носової порожнини.

· Ліній «маріонеток».

· Ліній йдуть від носа до рота.

2. Збільшення обсягу губ або зменшення вертикальних ліній губ.

· Процедура дозволяє збільшити розмір губ.

3. Відбувається збільшення і повне відновлення обсягів запалих щік.

· Скульптура області щік.

4. Оптимальний підбір нового обсягу для підборіддя.

5. Поліпшення загальної симетрії лицьового підстави.

· За рахунок скульптури бічній частині профілю.

· За рахунок скульптури форми самого особи.

· За рахунок скульптури підборіддя.

6. Значне зменшення зморшок і темних кіл в області очей.

2. Мікронідлінг

Для процедури мікронідлінга використовується Dermaroller, Derma Stamp або Dermapen. Такі маніпуляції користуються популярністю у наших співвітчизників. Завдяки їх використанню можна позбутися від наступних негативних ознак, що з’явилися на шкірі:

· Тонких зморшок в області обличчя і в районі декольте.

· Старіння верхніх кінцівок.

· Рубцов з’явилися через прищів.

· Розтяжок.

Сама ця процедура має на увазі проведення терапії коллагеновой індукції, включаючи в себе безліч проколювання дерми дрібними голками. Завдяки чому шкірні покриви стають більш підтягнутою, стимулюється вироблення колагену і еластину, створюється гладкою і омолоджуючий ефект шкіри.

3. Тредліфтінг

Процедура тредліфтінга є новою більш вдосконаленою версією традиційного ліфтингу обличчя, яка потребує хірургічного втручання. Завдяки їй відбувається відновлення М-подібної форми особи за допомогою накладення підшкірно найтонших ліфтингових ниток.

Така методика дозволяє вирішити проблеми викликані старінням шкірних покривів, які раніше вирішувалися виключно за допомогою інвазивної хірургії. Йдеться про обвислих нижніх частинах особи, області шиї і району підборіддя.

Дана процедура в середньому займає від 30 до 60 хвилин, здійснюється за допомогою введення найтоншої голки під шкірний покрив. Описувана процедура ідентична лікуванню за допомогою наповнювача.

Тредліфтінг є невеликою неінвазивну процедуру, для проведення якої застосовуються найтонші нитки, підтягуючи шкірні покриви і підвищуючи рівень її еластичності. Матеріал, що використовується повністю Біорозкладаних. Істотним плюсом вважається мінімальність побічних ефектів.

4. Хімічний пілінг

Процедура пілінгу шкіри користується великою популярністю і відрізняється своєю безпекою. Вона спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду шкірних покрив лицьовій частині і в значній мірі зменшує наслідки шкірних ушкоджень.

У процесі відбувається нанесення пілінгу має низьку концентрацію. При цьому відшаровується верхній шар шкіри, яка вже встигла омертветь. Внаслідок такої маніпуляції прискорюється зростання нових клітин, шкіра набуває більш пружний і гладкий вигляд.

5. Profhilo

Процедура Profhilo здійснюється для стабілізації гіалуронової кислоти призначеної для ін’єкційного використання. Її призначення полягає в лікуванні ремоделювання тканин, а також ліквідації в’ялості шкіри.

У кожної людини має ознаки старіння шкіри, щодо якої може бути використано лікування за допомогою шкірного наповнювача, цілком підходить для проведення процедури Profhilo.

Завдяки гібридному комплексообразованию досягаються значні переваги, ніж від використання кожного типу гіалуронової кислоти, що міститься в ньому, без будь-яких недоліків. У Profhilo використовуються кращі активні відновлюють властивості, ніж гіалуронова кислота містить низька молекулярна вага.

Введення Profhilo може здійснюватися кількома способами, хоча найчастіше застосовують техніку BAP. Вона включає в себе ін’єкції п’яти різних областей, на окремо взятих дільницях особи. Подібний метод дозволяє досягти зменшення кількості потрібних ін’єкцій і досягаються досить позитивні результати в боротьбі зі старіючої шкірою.

Після проведення описуваної процедури шкіра обличчя і шиї отримує зволоження, пружність і силу, а також досягається ефект антивікового дії.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18.03.2021
5 кращих естетичних процедур для обличчя
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup