Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як зробити красиве Селфі?

ГоловнаБлог — Як зробити красиве Селфі?

Важко уявити собі сьогодні людей без смартфонів, які б іноді не робили Селфі. І цей вид автопортрета з кожним днем все більшу популярність. Деяких може засмутити, що вдалі фото виходять далеко не першого разу, якщо виходять зовсім. Насправді все не так складно, достатньо просто реалізувати декілька хитрощів і в результаті ви зможете регулярно постити якісні фото, які привернуть максимум уваги до вас і вашого аккаунту.

Прості поради для красивого Селфі

Рекомендуємо прислухатися до наступних порад:

 • Вибираємо ефектну позу.

Найкраще на фото виходять ті, хто вибрав для себе максимально ефектну позу і просто трохи видозмінює її. Таку позу зможе підібрати кожен бажаючий, достатньо просто трохи попрактикуватися перед великим дзеркалом будинку. Ще простіше це зробити, просто зробивши кілька знімків в різних позах і уважно вивчивши кожен знімок підібрати максимально ефектний результат. Кілька тренувань перед дзеркалом і ви зможете машинально приймати необхідну позу при першій необхідності.

 • Вибираємо нахил голови.

Недостатньо просто вибрати красиву позу, важливо при цьому визначити коректний нахил голови, адже в результаті ви отримуєте гарний зовнішній вигляд і підкреслюєте витончений контур обличчя. У деяких випадках достатньо просто нахилити голову вбік, як особа відразу перетворюється – вилиці окреслюються, контури стають більш витонченими, а очі виразними. Трюк дуже простий, але не менш ефективний, користується популярністю серед відомих фотографів, головне не нахиляти голову дуже сильно.

 • Піднімаємо смартфон над собою.

Подібна хитрість дозволяє захопити в кадр навколишнє оточення, а щоб фото вийшло максимально незвичайним, рекомендується знімати не тільки своє обличчя і частину корпусу. Правило особливо актуально для тих, хто робить Селфі на вулиці, біля пам’ятників чи на тлі красивого пейзажу. В такому випадку Селфі привертає більше уваги.

Використання розширені меж на фото, дозволяє наситити знімок більш насиченим. Головне, переконатися у відсутності зайвих предметів, тварин або людей.

 • Використовуємо якісне освітлення.

Щоб кадр вийшов по справжньому ефектним, необхідно використовувати якісне освітлення або створювати його самостійно. В такому випадку картинка виходить максимально красивою і ефектною, зовнішність набуває максимально здоровий вигляд. Якщо немає можливості використовувати професійне світло, використовуйте будь-який інший джерело якісного яскравого освітлення, наприклад сонце. Спалах краще не використовувати, в іншому випадку особа набуває бляклий вигляд.

І найголовніше, не забуваємо про макіяж. Досить просто підкреслити очі або губи, щоб особа заграло новими барвами. Додатково, можна яскраво нафарбувати все обличчя, адже фото для інстаграмма відрізняються від реальності і все те, що в житті виглядає вульгарно в кадрі набуває зовсім іншого вигляду.

15.06.2020
Як зробити красиве Селфі?
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Название:
   Цена:
   Мощность:
   Цвет:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова поштаДоставка за адресою

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на картку ФОП