Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як правильно вести Instagram: робимо аккаунт успішним

ГоловнаБлог — Як правильно вести Instagram: робимо аккаунт успішним

Instagram стає все більш популярним на тлі інших соцмереж і багато хто вибирає для прокачування свого блогу створення аккаунта саме в ньому. Але, якщо все року 3 назад було досить просто викладати гарне фото з кавою або котиком і дописати пару фраз для збору лайків, то сьогодні необхідно докласти певні умови, за умови виконання яких ваш аккаунт стане по справжньому успішним. Насправді все не так важко, як може здатися на перший погляд і ми розповімо як правильно вести Instagram, щоб зробити свій аккаунт по справжньому успішним.

Головні моменти

Перш за все необхідно розуміти, що особистий аккаунт користувача і блог для залучення передплатників і клієнтів будуть виглядати по-різному. З самого початку варто продумати ідею, не варто постити фотографії всього підряд, в такому випадку ви не зможете підбирати аудиторію, яка буде чекати фотографії конкретного характеру. Залежно від інтересів або переваг, ви зможете вибрати профіль присвячений кулінарії, коучінгу, принципам правильного харчування, стилю, візажу та інше.

Незважаючи на те, що в соцмережі і так вже десяти, а то й сотні, блогерів працюють в цьому напрямку, кожен реалізує ідею в своєму ключі і є в чимось унікальним. Саме тому, перш ніж підписатися на кого-то, передплатники переглядають різні варіанти акаунтів, перш ніж виберуть остаточний варіант. Ще простіше, якщо ви знайдете нішу, в якій конкурентів не так багато. В такому випадку розвивати свій аккаунт стане набагато простіше.

Якщо планується розвивати бізнес-аккаунт, необхідно опрацювати власну концепцію, вибрати той напрямок яке буде цікаво для потенційних передплатників. І в кожному випадку необхідно опрацьовувати власну, унікальну стратегію і публікувати максимально унікальний контент, який не зустрічається у конкурентів.

Як оформити аккаунт і що варто публікувати

Профіль необхідно оформити таким чином, щоб з перших секунд будь-який відвідувач зміг зрозуміти, яка інформація публікується. Найпростіше – заповнити дані про себе, досить просто написати пару фраз, в які можна вкласти основний напрямок діяльності. В іншому випадку, будь-який клієнт буде почувати себе обманутим. Для бізнесменів рекомендується прописати свої контактні дані, час роботи і короткі умови співпраці.

Проведення численних опитувань також показало, що використання символів і емоджі надає тексту максимально читабельний вигляд, особливо на екрані смартфона.

При публікації фотографій, варто пам’ятати про те, що вони повинні бути об’єднані єдиним стилем, фоном і іншої запам’ятовується деталлю. Найчастіше відвідувачі не звертають уваги на фото довше півсекунди, тому необхідно з першої миті залучити якомога більше клієнтів. Особливо це актуально для тільки набирають обертів блогерів.

Дуже важливо використовувати тільки якісну апаратуру для зйомки фото, в іншому випадку кадри не будуть привертати увагу. У деяких випадках можна використовувати спеціальні програми для поліпшення, наприклад фотошоп.

Не варто забувати і про тексти, які публікуються під фото. Нехай це буде всього пара фраз, але написаних у справі, з максимально точною і коректної інформацією, без помилок.

Продумайте свою стратегію розвитку і дотримуйтеся її до кінця, в такому випадку ви зможете самостійно спостерігати за позитивною тенденцією розвитку свого блогу в інстаграм.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Як правильно вести Instagram: робимо аккаунт успішним
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup