Професійне обладнання для клінік та салонів краси

За якими критеріями вибирати апарат для перманентного макіяжу?

ГоловнаБлог — За якими критеріями вибирати апарат для перманентного макіяжу?

Поговоримо про найбільш важливі критерії, які важливо пам’ятати, вибираючи обладнання для перманентного макіяжу: Перша і найбільш важлива тонкість: сьогодні професійна техніка має високопрецизійне приводом ходу голки, що гарантує незмінну амплітуду зворотно-поступальних рухів, відсутність бічних коливань. На підсумковий зовнішній вигляд татуажу впливає безліч критеріїв. Зупинимося детальніше на ключових.

В процесі надання послуги основними є такі показники апарату для перманентного макіяжу:

 • потужність, щоб створити конкретне зусилля на кінці голки;
 • частота зворотно-поступальних рухів в секунду;
 • число голок, які працюють відразу (одинарна, пучок).

Крім зазначеного, існує ще перелік особливостей, що враховуються досвідченим майстром. Однак вони не настільки серйозно впливають на результат. Наприклад, часто беруться до уваги властивості шкіри (пружність, вік). Правильний підбір параметрів техніки для конкретної людини впливає на результат роботи.

 

Критерій 1. Потужність

За багатьма обставинами зони шкіри обличчя володіють різною щільністю сполучної тканини. Так можуть позначатися природні фактори або життєві обставини. Губи мають різну щільність покривів через герпесу, що виникає завжди в одній області. Непросто працювати, якщо шкіра до цього була оброблена найпростішим приладом для татуажу. Сильне ущільнення в більшості випадків ускладнює проникнення голки до потрібної глибини. Але з більш потужною технікою майстер швидше впорається з опором, так як забезпечене однакове входження голки в різних зонах без тиску на покриви.

 

Критерій 2. Частота зворотно-поступальних рухів голки в секунду і регулювання показника

Нерідко люди, що не пройшли професійне навчання, не відрізняють «частоту зворотно-поступальних рухів» (яка говорить про те, скільки цих рухів виконується в секунду) від «швидкості». Двигун апарату для перманентного макіяжу, що приводить в дію ручку, має один показник, який називається «кутова швидкість обертання ротора». Частота залежить від нього, однак вони не рівні. У сучасних пристроїв дисплей показує частоту роботи голки в секунду (в хвилину). Ці цифри дають зрозуміти, скільки робиться проколів шкіри. Необхідний показник для роботи- від 70 до 150 в секунду. Використання високих частот під силу тільки досвідченим майстрам в області такого макіяжу. Зазначений показник пов’язаний з можливістю вибору режимів в необхідних межах (кількість частотних режимів роботи), а, значить, дозволяє обробляти проблемну шкіру і підлаштовуватися під особливості всіх типів.

Для відмінного ефекту завжди важливо індивідуально поєднувати кілька пунктів: режим частоти руху, швидкість голки уздовж поверхні шкіри, натяг шкіри, конфігурація голок і т. Д. Всі перераховані навички недосвідчений майстер зобов’язаний напрацювати в процесі навчання. Якщо цього не станеться, перевищення робочих показників може сильно нашкодити клієнтам.

Критерій 3. Кількість паралельно використовуваних голок (одинарна або пучок голок)

Число голок, необхідних фахівцеві для одного з етапів, коливається в залежності від усіх параметрів, про які вже згадувалося вище. Співробітник салону сам вибирає конфігурацію, що дозволяє виконати роботу відповідно до своїх уподобань. Голки апаратів для перманентного макіяжу бувають з нікелевого сплаву, стали, платини. Важливими характеристиками визнані профіль заточування і клас полірування. Вістря повинно мати особливу форму – «під кулю». Так пігмент наноситься акуратніше, поширюється під поверхнею покривів, а шкіри травмується помітно менше.

Зараз в роботу йдуть і традиційні, і акупунктурні голки. Другі – тонкі і з гладкою поверхнею, що знижує хворобливість сеансу і покращує рівень макіяжу в техніці «волосків» при татуаже брів. Але такі голки переносять невеликий обсяг пігменту – при роботі з ними використовується концентрований склад. У традиційних голок поверхню поцяткована дрібними порами, які швидко, але вкрай неприємно випускають в шкіру барвник. В наші дні розроблені апарати для перманентного макіяжу, у яких передбачена ще одна маніпула для терапевтичного лазерного впливу (інфрачервоний діапазон). Вона корисна в обробці шкіри перед і після завершення сеансу, прискорює загоєння і мінімізує ризик появи герпесу.

 

Критерій 4. Тип витратного матеріалу

Наступна нагальна проблема – стерильність. Сьогодні апарати для перманентного макіяжу мають «безпечний гігієнічний модуль», що складається з голки в одноразової капсулі. Зазвичай голка і дюза фіксуються окремо. А такий модуль герметизирован мембраною, що захищає робочу зону від проникнення можливих забруднень. Він виключає травмування фахівця голкою, гарантує високу безпеку і дотримання санітарних норм. З гігієнічними модулями не потрібно проводити очистку елементів. У традиційній парі «голка + дюза» в хід йдуть змінні витратні матеріали в індивідуальних упаковках. Для салону також доведеться купити ультразвукову ванну або рідини для замочування, щоб очищати і дезінфікувати наконечники ручок.

 

Критерій 5. Наявність мікропроцесора

Оскільки, як ми вже говорили вище, шкіра не має однакової щільності на всій поверхні особи, небезпечно вважати, що певний параметр частоти роботи голки повинен залишатися стабільним при всій процедурі. Буває, що голка «грузне» на щільних ділянках, від чого частота змінюється і локально знижується. Все це призводить до блёклості ділянки при загоєнні шкіри. На ринку пропонується варіант з мікропроцесором від «Intel». Він збереже ваш майстром параметри роботи незмінними.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10.05.2021
За якими критеріями вибирати апарат для перманентного макіяжу?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup