Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Який пилосос для манікюру і педікюру вибрати

ГоловнаБлог — Який пилосос для манікюру і педікюру вибрати

Як вибрати пилосос для манікюру, щоб забезпечити чисту робочу зону і не дихати частинками нігтьової пилу – ключові питання нігтьового сервісу. Практикуючі майстри знають, як важливі безпечні умови праці для клієнтів і ні самих. Який пилосос для манікюру і педикюру краще, які технічні характеристики важливі, як влаштовані апарати і які види пилососів представлені на ринку ми розповімо в статті. Найпотужніший пилосос для манікюру і рейтинг кращих моделей ви також прочитаєте нижче.

 

Навіщо потрібен пилосос для манікюру?

Перш ніж зрозуміти, як вибрати пилосос для манікюру, визначимося, наскільки він потрібен. В процес полірування нігтів залишаються залишки ороговілої шкіри і частин нігтя, а при знятті старого лаку неминуче осідає пил. Частинки спиляною фарби можуть потрапити в легені і викликати подразнення слизової поверхні очей і алергію. Тому чистка робочого місця після кожної пари нігтів – обов’язкова процедура.

Чи потрібен пилосос для манікюру? Можна працювати і без нього, дихати парами очищувача, акрилу і нігтьової пилу. Чи захочуть клієнти повернутися до такого майстра? Сумнівно. Чисте місце – запорука поваги клієнтів. Пилосос, безумовно, незамінна річ. Крім того, він практично непомітний, займає мало місця і коштує недорого. І найголовніше – пилосос для манікюру потрібен, щоб забезпечити безпечну роботу самого фахівця. Отже, пилосос для манікюру, який вибрати?

 

Принцип роботи пилососа для манікюру

Щоб вибрати пилосос для манікюру, розберемося в принципі його роботи. Корпус приладу виконаний у вигляді пластикового або металевого боксу, усередині якого встановлений електродвигун. Між мотором і корпусом прикріплена решітка з вентилятором. Лопаті вентиля наводяться в рух двигуном. Вентилятор крутиться зі швидкістю 2500-3000 оборотів в хвилину.

Будь-яке використання матеріалів допускається тільки при наявності гіперпосилання.
Принцип роботи манікюрного пилососа схожий з роботою звичайного пилососа. За рахунок високої швидкості повітря залітає в насос, де шкідливі компоненти відокремлюються і залишаються в резервуарі пилозбірника. Мішки для пилу змінюються в міру наповнення, або чистяться і використовуються знову. Коли двигун включається, разом з ним починає працювати вентилятор. Обертаючись, він розряджає повітря. Утворився повітряний потік втягується всередину сміття. Далі потік стикається з фільтром, де і осідає на стінках. У той же час, чисте повітря охолоджує двигун і випускається через вихідний отвір. В середньому, витяжки для манікюру важать від 1,5 до 3 кг. Рівень звукового тиску до 50 Дб.

 

Найпотужніший пилосос для манікюру

Найпотужніший пилосос для манікюру здатний поглинати 500 м3 повітря в годину. Наприклад, TD-PRO 80Вт ParisNail. Його вартість 3500 рублів. Є варіант на 400 м3 – El dragon rojo. Вартість такого приладу коливається в районі 4500-5500 рублів. При цьому існує 2 поняття потужності: корисна і споживана від електромережі. У більшості випадків виробник вказує параметр саме споживаної потужності, тому є сенс шукати пилосос, в якому вказана здатність всмоктувати повітря. Наприклад, пилосос за 1500 взагалі не містить відомостей про продуктивність, але зате виробник вказує на 3 вентилятора. Однак кількість вентиляторів – не основний фактор.

Потужність (сила) всмоктування вказується в паспорті до виробу. Вона часто в 3-5 разів менше споживаної з мережі. Людям, схильним до алергії, рекомендується вибирати пилосос для нігтів з максимальною корисною силою всмоктування.

Крім потужності, вибирати пилосос для манікюру потрібно за іншими параметрами: Д

вигун. Зазвичай ККД двигуна 25 – 35%. Тобто, при споживанні в 300 ват мотор буде видавати всього 75 Вт.

Тип пилозбірника. Слід враховувати, куди буде всмоктуватися пил – в мішок або твердий контейнер.

Кількість фільтрів і їх типи. Залежність проста: чим більше фільтрів і конструктивно вони складніше – тим тяга менше. Дрібнопористі системи фільтрації створюють опір повітрю.

Збірка пилососа також впливає на силу тяги. Якісно підігнані одна до одної деталі корпуса збільшують потужність.

Тип апарату. У мобільних манікюрних пилососів середнє значення 20-40 Вт, у підлогових моделей – 200 Вт. Мотори працюють з напругою 12 В, а вилка підключення на виході розрахована на струм 220 В. Тому, всередині стоїть блок живлення із знижуючим трансформатором. Розраховуйте силу тяги з запасом: помножте значення споживаного електричного на 1,5 – 2 і отримаєте необхідну силу тяги.

 

Типи пилососів.

Який пилосос для манікюру краще? Пилососи для нігтів за принципом монтажу діляться на 2 великих види: мобільні, які можна переносити на будинок до клієнта. Легкі і недорогі. Одночасно служать в якості підставки для рук клієнта. Корпуси роблять з нековзкого пластика; стаціонарні (вбудовані), вмонтовуються на робочому місці майстра. У 5-7 разів могутніше переносних. Засмоктують пил на 100%.

Розглянемо більш детально існуючі види пилососів для манікюру.

Настільний Конструктивно виглядають як підставка для кистей рук з опорою. Невеликі за розміром і легкі (до 1,5 кг). Відходи, які утворюються при створенні манікюру, стягуючі вентилятором через захисну решітку. Цей майстер може проводити маніпуляції прямо на решітці пилососа – все сміття затягнеться лопатями вентилятора в витяжку. До мережі підключається звичайним шнуром харчування. Недорогий тип приладу, з великим асортиментом.

Вбудований пилосос Сітка з вентилятором монтується в стіл, витяжка під’єднується знизу. Потужні, безпечні, надійні і довговічні пристрої. Розраховані на роботу без перерви кілька годин. Підходять для майстрів зі стаціонарним робочим столом. Коригуючи нігті, майстер має руки клієнта прямо над сіткою. Пил відразу ж утягивается в отвір. Крім того, пилосос вберігає нейл-майстра від випарів витратних матеріалів. Рекомендується встановлювати в приміщеннях, де вже зроблений ремонт. Розетка харчування повинна знаходитися поряд з витяжкою. Цей тип пилососа не підходять для виконання педикюру. Лідером цього типу є італійські пилососи.

Підлоговий пилосос Апарат розташовується на підлозі, так як має великі габарити. Складається з вентилятора, пилозбірника і електричного мотора. Від столу до місця обробки тягнеться витяжна трубка. Відмінна риса – потужність, швидко очищають приміщення від частинок нігтів і лаку. Вибирати такі пилососи варто з урахуванням того, що вони підходять для будь-якого типу нігтів. Як правило, мають вугільні фільтри очищення повітря. Мінус – масивність, високе енергоспоживання. Є підлогові пилососи циліндричної форми. Для кожного пальця тут обладнано своє отвір. Оброблені нігті поміщаються в 5 отворів – створюється комфортне положення для рук.

Міні-пилосос компонуються з іншим обладнанням. Наприклад, з приладом для моделювання нігтьових пластин і підкорений апарат. Також його можна розмістити на лампі освітлення, столику і т.п. Значущим чинником при виборі апарату буде наявність фільтра. Це важливо при великому потоці клієнтів. Фільтром може бути оснащений як підлоговий, так і настільний тип пилососа.

 

Як вибрати пилосос для манікюру

Вибираючи пилосос для апаратного манікюру, керуєтеся наступними характеристиками: Перше, на що слід звернути увагу – це потужність пилососа. Враховуйте, що вона не має відношення до сили всмоктування пилу. Потужність – це про енергоспоживання. Базові речі: довжина проводу, додаткові системи очищення повітря. Наявність спец. фільтрів для очищення повітря. Можуть бути як вбудованими манікюрні столи і портативними. Коштують дорожче моделей без фільтрів, вимагають заміни раз в 2-3 місяці. Тип фільтрів – спосіб їх установки, доступність мішків пилозбірників. Наступний фактор вибору – кількість оборотів вентилятора. Оптимальним буде 2600-2800 в хвилину. Апарати з 3000 оборотів в хвилину будуть занадто і гучними і можуть створити дискомфорт для роботи. Прилад повинен витягати мікрочастинки з відстані 15-20 сантиметрів. Пропускна здатність апарату – скільки здатний прогнати через себе пилосос в годину. Вимірюється в кубометрах на годину. Ефективним буде показник в 300 м3 / год. Перевагу віддавайте приладів з дрібними гратами – щоб випадково впали інструменти не зіпсували лопаті вентилятора. Додаткові функції: таймер, підсвічування, автозапуск. Створять комфорт для роботи. Бренд і ціна. Розглядайте апарати відомих брендів за середніми цінами. Вони перевірені часом, мають гарантійний термін експлуатації.

 

Правила роботи і догляд за манікюрним пилососом

Використовуючи манікюрний пилосос перший раз, дотримуйтесь простих правил (покрокове керівництво):

 1. розташуйте прилад на рівній поверхні; встановіть мішок на вентилятор;
 2. решітка повинна бути спрямована на інше місце роботи, пиловий мішок до майстра;
 3. ввімкніть апарат в мережу 220 В. поставте регулятор на повну потужність, потім встановіть потрібні обороти; обробляйте руки клієнта на відстані 1-2 см. від решітки. по завершенні роботи вимкніть пристрій, протріть поверхню вологою серветкою.
 4. Манікюрні пилососи вимагають ретельного догляду: очищайте мішки після кожного сеансу. Періодично мийте при температурі 40 градусів; регулярно прибирайте пил з лопатей вентилятора і захисної кришки;
 5. забороняється чистити пилосос агресивними засобами – ацетоном, абразивами;
 6. міняйте пилозбірники раз 1,5 місяця при щоденній роботі або раз 3 місяці, якщо апарат включається рідко.

 

Рейтинг пилососів для манікюру – кращі моделі на ринку

 

Який манікюрний пилосос краще? На ринку представлено безліч апаратів, відмінних по функціоналу, типу монтажу, характеристикам і вартості. Який пилосос для манікюру вибрати, вирішувати вам, а ми підібрали для вас найпопулярніші моделі на ринку.

Max Ultimate 3

Автономний прилад у вигляді підставки для рук. Потужність двигуна 65 Вт. Має закруглені форми, решітка втоплена в корпус з авіаційного алюмінію. Обладнаний багатошаровим фільтром. Вага – 1,3 кг. Ціна – 4900 руб. Плюси: тихий; регульована тяга; високі обороти – 2700 в хвилину. Мінуси: немає запасних мішків для пилу, при багаторазовому використанні пропускає частинки сміття; бажано працювати в масці. Через свою потужності може розсіяти частинки пилу, якщо руки будуть не строго над витяжкою; кріпиться тільки в підвішеному стані, не підходить для роботи на столі.

Ultratech

Цей манікюрний пилосос найкраще підходить початківцям фахівцям. Бюджетна модель, виготовлена ​​з безпечного пластика. Важить близько 2 кг. Потужність 24 Вт. Швидкість обертання вентиля 2500 об / хв, застосовані зносостійкі підшипники кочення. Вартість близько 3 500 руб. Плюси: компактний – 20X28X20см є запасні мішки в комплекті – 6 штук; виглядає естетично, з гладкими поверхнями; підійде для тих, хто займається нігтями сам. Мінуси: галасливий; вимагає частої зміни мішків – через кожні 3-4 клієнта; розносить пил при переповненому мішку;

Max Storm

Стаціонарний прилад для невеликого салону. Кріпиться під столом, грати вмонтовуються в стільницю. Вага 1, 02 кг. Оснащений 3D мішками, які вміщують в 10 разів більше сміття в порівнянні з портативним апаратом. Продуктивність – 163 м3.Імеет сертифікати митного та Європейського союзу. Гарантія 1,5 року. Бренд існує з 2011 року. Вартість мішків для пилу 125 руб. Плюси: обладнаний очищувачем повітря; розрахований на 50 тис. годин роботи – не менше 6 років безперервної роботи рівень шуму – 40 Дб, що дозволить розмовляти з клієнтом, не підвищуючи голосу. решітка прихованого типу втоплена в поверхню, не створює перешкод для майстра. Мінуси: чи не укомплектований запасними мішками і фільтрами очищення повітря. Фахівці відзначають зручну підставку під руки, елегантний зовнішній вигляд і стійкість корпусу до подряпин. У лінійці виробника є моделі з переносна витяжка і спеціалізований апарати для педикюру.

Air magic eco

Підлоговий прилад для професійних салонів. Втягує пил, фільтрує повітря від неприємних запахів (встановлений вугільний фільтр). Має вбудований таймер. Універсальний апарат – підходить для нарощування нігтів на акрилової і гелевою основі, педикюру та манікюру. Витяжки збираються вручну. Вага – 18 кг. Гарантія – 12 місяців. Плюси: очищає повітря до 90 – 95%; є коліщатка – можна переміщати між декількома робочими місцями; є висвітлення – яскрава світлодіодна лампа; потужність всмоктування можна змінювати регулятором швидкості; підійде повітряний фільтр від автомобіля; білий колір корпусу підійде для будь-якого інтер’єру. Мінуси: рівень звукового тиску 50 Дб; дорогий – близько 30 тис. руб; займає багато місця; вугільні фільтри міняються раз на півроку, коштують 800 рублів. Торнадо Мобільний манікюрний пилосос вітчизняного виробництва. Плюси: не прив’язаний до одного робочого місця; є пиловий і вугільний фільтри; світлодіодна лампа справляється без додаткового освітлення; потужний – 200 Вт, обороти вентилятора – 2600 в хвилину. Мінусом можна назвати гучний мотор – більше 40 Дб.

Emil X2

Проводиться в Росії. Має мобільний принцип роботи. Важить 3,2 кг; швидкість роботи вентилятора 3100 об / хв. Велика потужність – 60 Вт, обсяг повітря, що очищається 400 м3 / год. Вартість апарату 4,5 тис. Руб. Плюси: 2 роки гарантії; полімерне покриття стійке до ультрафіолету і агресивних середовищ. міцний – відсутні бічні розпірки; укомплектований 2-ма мішками фільтрами. Мінуси: рівень шуму 62 Дб; вимагає певного положення рук, щоб частинки пилу не рознесло по кімнаті.

Salon Professional

Витяжка вбудовується типу. Має різні кольори виконання – блакитний, білий, рожевий. Збираються з якісного пластику, без стороннього запаху. Потужність пилососа для нігтів – 30 Вт; вага – 1 кг. Розміри: 24x18x8 см. Ціна приладу – 2,5 тис. Руб. Плюси: легко монтується; низький рівень шуму; Мінуси: всмоктує тільки поблизу від пристрою; гарантія 6 місяців. Важливо Який пилосос для манікюру краще купити – відгуки про апарати можна дивитися на сайтах агрегаторах – Яндекс Маркет, Отзовік, Irecommend та інших. При бажанні, пилосос для манікюру можна зібрати вручну. Для цього буде потрібно комп’ютерний кулер. Далі необхідний блок живлення з вихідною напругою 12В і вхідним 220В – можна взяти від ноутбука або придбати новий. Фанерні листи використовуються для виготовлення корпусу. Скріплюються між собою куточками з саморізами. Далі обтягаються тканиною. У корпусі вирізається коло для кріплення кулера. Захисну решітку також можна взяти від комп’ютерного блоку. Вона повинна бути маленького розміру, щоб

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.05.2021
Який пилосос для манікюру і педікюру вибрати
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup