Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як відкрити кабінет шугаринга з нуля

ГоловнаБлог — Як відкрити кабінет шугаринга з нуля

Гладка шкіра без зайвих волосків – це ідеал, до якого прагне кожна жінка. В даний час досягти цього ідеалу можна різними способами, але один з найпопулярніших, простих і безболісних – це шугарінг. Шугарінг – це така процедура, при якій епіляція проводиться за допомогою цукрової пасти. У нашій статті ми пропонуємо ознайомитися з зразковим бізнес-планом студії шугаринга, щоб зрозуміти, наскільки вдалим може бути бізнес в цій сфері.

 

Переваги послуги

Перед тим, як відкрити кабінет шугаринга, варто розібратися, чому ця послуга стала популярна. Щоб відкрити кабінет шугаринга максимально комфортно, варто відразу ж контролювати всі сторони бізнесу – розклад, фінанси, витратні матеріали. Робити це зручно в програмі Арніка для управління салонами краси і невеликими кабінетами.

Процедура шугаринга має ряд переваг перед іншими способами епіляції.

Цукрова паста нагрівається при температурі помітно нижчою, ніж, наприклад, віск для епіляції. Отже, це дозволяє уникнути можливості отримання опіків. У порівнянні з тим же воском, який може викликати алергію у деяких відвідувачів, цукрова паста має в своєму складі виключно натуральні компоненти: воду, глюкозу і фруктозу. Це дозволяє вважати шугарінг гіпоалергенної процедурою. В процесі шугаринга рослинність на тілі віддаляється по росту волосся, а не проти, як це буває, наприклад, при видаленні волосся епілятором. Таким чином, процедура стає практично безболісною. Крім того, зводиться до мінімуму ймовірність появи врослого волосся. Шугарінг є досить ефективним способом видалення небажаного волосся на тривалий період. Так, після використання бритви волоски починають з’являтися вже на наступний день, тоді як після шугаринга про зайвої рослинності і колючим шкірі можна забути на кілька тижнів. Після шугаринга почервоніння на шкірі зникають, як правило, через кілька годин після процедури. А, наприклад, після лазерної епіляції або епіляції воском роздратування залишається на шкірі протягом доби. Розбираємося, як розрахувати прибуток салону краси або студії шугаринга.

 

Чи потрібна медична ліцензія на шугаринг

Для того щоб відповісти на питання – чи потрібна ліцензія на шугаринг, необхідно визначитися, до якої категорії послуг відноситься дана процедура. Тобто це медичні або побутові послуги.  Це означає, що вони є побутовими послугами. Ліцензування ж необхідно для медичних послуг. Отже, ліцензія на шугаринг не потрібна, головною вимогою тут буде обов’язкове дотримання гігієнічних норм. Ви можете розширити асортимент послуг в студії шугаринга. Розбираємося, які послуги в салонах можуть бути Ще один схожий питання – чи потрібно медичну освіту для проведення процедури шугаринга? Для роботи не потрібно вищу медичну освіту. Однак потрібно сертифікат, який свідчить про пройдений майстром навчанні на спеціальних курсах.

 

Ризики бізнесу. Шугарінг як і будь-який бізнес, має свої ризики.

Розглянемо, якими можуть бути ці ризики, а також варіанти їх вирішення. орендодавець може підвищити вартість оренди. Вирішити цю проблему можна двома шляхами: прописати в договорі умова про фіксований ціннику оренди на тривалий час, або знайти поблизу інше приміщення. Даного ризику можна уникнути, якщо майстер буде працювати на дому. конкуренція може вплинути на кількість відвідувачів. Щоб цього не сталося, необхідно постійно стежити за якістю послуг, що надаються і цінами на них, а також продумувати рекламу, яка зможе залучити нових клієнтів.

Крім того, потрібно постійно підвищувати кваліфікацію фахівців. Як грамотно складати договір оренди нежитлового приміщення можуть виникнути труднощі з постачальниками. Для вирішення цієї проблеми потрібно не помилитися при виборі постачальника. Наприклад, для перевірки відповідальності того чи іншого постачальника перше замовлення можна зробити мінімальним, а згодом завжди перевіряти замовлення на відповідність.

 

Як відкрити кабінет шугаринга: аналіз цільової аудиторії

Для того щоб бізнес був ефективним, розвивався і приносив постійний прибуток, необхідно визначити, якими ви уявляєте своїх відвідувачів, в чому ваше конкурентну перевагу і як ви будете розкручувати свій кабінет і поповнювати базу клієнтів.

Як правило, на шугаринг ходять жінки від 25 до 45 років, достаток яких знаходиться на середньому або високому рівні. Вони обов’язково або працюють, або домогосподарки з досить заможними чоловіками.

Крім того, до даної процедури іноді вдаються чоловіки, найчастіше – спортсмени і бодібілдери. Вони часто показують своє тіло, тому воно повинно бути бездоганно.

 

Аналіз конкурентів

Перед відкриттям власного кабінету шугаринга проведіть аналіз конкурентів. Зверніть увагу на такі моменти:

 • на який цукрової пасти працюють
 • розцінки наявність акцій і спецпропозицій
 • які області у клієнтів обробляють
 • як просувають свої послуги чи продають косметичні засоби і на яких умовах.

Рекомендація Один із значущих моментів – оцінка вхідного клієнтського трафіку конкурентів, розташованих поруч з вами. Досить поспостерігати за конкурентом 2-3 години і вважати що входять людей.

 

Робоче місце для шугаринга: як знайти відповідне приміщення

Якщо ви збираєтеся працювати на дому, то для цього потрібно тільки відповідне оформлення кімнати. А ось для відкриття свого кабінету шугаринга необхідно ретельно вибирати приміщення для оренди. При виборі приміщення потрібно враховувати його місце розташування – це може бути як центральний, так і спальний райони міста.

Обов’язкова умова – висока прохідність. Крім того, слід звертати увагу на стан каналізації, опалення та електропроводки, а також на наявність у власника приміщення всіх необхідних документів. Біля кабінету повинен бути передбачений паркувальний кишеню, де можна розмістити від 5 і більше машин.

Один з найбільш прийнятних варіантів – це арена приміщення в салоні краси. Вам не доведеться отримувати довідки та дозволи, так як це питання буде вирішувати керівництво салону краси. Однак очевидний мінус цієї ідеї – це складності в пошуках місця з адекватним поєднанням зручності і орендної плати.

 

Матеріали та обладнання

Головний матеріал для шугаринга – це цукрова паста. Основні компоненти пасти – вода, цукор і лимонний сік, але в залежності від призначення складу пасти може доповнюватися. В даний час можна знайти різні види паст для шугаринга, але головна вимога до приобретаемому матеріалу – безпека і високий рівень якості. Це означає, що замовляти цукрову пасту варто в уже перевіреному місці. Розповімо, як грамотно вибирати обладнання в салон краси, щоб заощадити.

 

Що потрібно для кабінету шугаринга меблі:

косметологічна кушетка для шугаринга (також підійде і масажний стіл);

стіл або невелика шафа, де можна зберігати матеріали;

спеціальне обладнання: стерилізатор для інструментів, воскоплав, лампа-лупа;

витратні матеріали: цукрова паста високої якості;

лосьйон для шугаринга і тальк;

смужки і шпатель для проведення процедури;

одноразові серветки, простирадла, рукавички.

Як вибирати одноразову продукцію в салон краси

Крім того, в якості додаткових матеріалів можна купити тріммер – для клієнтів, чиє волосся довжиною більш 1см; пінцети і металевий шпатель (для зручності вилучення пасти з банки). При обладнанні кабінету шугаринга в дизайні варто враховувати кілька моментів:

Звертайте увагу на світло. Природне світло – обов’язковий елемент для робочого місця. Передбачте також штучний – лампочку краще повісити прямо над робочим місцем. Якщо центрального світла немає, встановіть лампу так, щоб її можна було направити на робоче місце;

Комфортне розташування робочого місця. Кушетку ставте в стороні від входу – так, щоб при відкриванні дверей інші люди не могли бачити вашого клієнта. Не ставте кушетку між вікном і дверима, інакше клієнта протягло. Також кушетка не повинна бути впритул до стіни, інакше ви не зможете підходити до клієнта з усіх боків.

Місце для речей клієнта. У дизайні кабінету шугаринга передбачте вішалку або стілець для речей клієнта. Розміщуйте їх подалі від вхідних дверей, щоб випадково увійшли НЕ прихопили щось з собою.

Музичний супровід. Приємна музика допоможе клієнту розслабитися, а також заповнить час, коли нема про що говоритиме.

Прайс і нагороди. Сертифікати, грамоти та дипломи збільшать довіру клієнта. А прайс продемонструє відкритість та прозорість вашої роботи. Клієнт після прочитання прайса знатиме, на яку суму розраховувати.

 

Вибір персоналу

Для кабінету шугаринга на дому персонал не потрібно. Для ефективної роботи кабінету шугаринга необхідно мінімум два майстри. Перед тим, як вони почнуть обслуговувати клієнтів, необхідно перевірити їх навики, щоб не виникло негативних ситуацій з відвідувачами. Також в кабінеті шугаринга повинні бути адміністратор і фахівець з клінінгу. Ділимося секретами, як скоротити витрати на персонал Крім того, хтось повинен вести бухгалтерію і займатися просуванням бренду. З метою економії коштів цим може займатися власник кабінету шугаринга, якщо він володіє необхідними навичками. У разі якщо необхідних навичок немає, варто залучити до роботи фахівців.

 

Як розкрутити

Кабінет шугаринга без використання маркетингових та рекламних ходів НЕ розкрутити. Яким чином можна залучати клієнтів? Необхідно розмістити велику вивіску біля входу в ваш кабінет шугаринга, звертаючи на себе увагу перехожих – адже серед них можуть бути ваші майбутні клієнти. Також можна використовувати рекламні плакати і розклеювання (і оновлювати їх приблизно раз на місяць), роздавати флаєри в місцях передбачуваного скупчення представників вашої цільової аудиторії.

Рекламувати свої послуги потрібно в мережі Інтернет:

на жіночих форумах, в групах в соціальних мережах.

Створіть сайт (можна просто Лендінгем) і групи в соціальних мережах, де ви зможете розповідати про нові послуги та акції, публікувати відгуки відвідувачів. Крім того, варто задуматися про використання такого засобу для залучення клієнтів, як різні акції і знижки для постійних відвідувачів.

З корисних статті про просування салонів краси в соцмережах

Вконтакте

Фейсбук

Інстаграм

Але найкращою рекламою вашого кабінету шугаринга стане високий рівень послуг, що надаються, про які розповідатимуть своїм знайомим ваші задоволені клієнти.

 

Як проаналізувати відвідуваність

Число відвідувачів має пряму залежність від того, який часовий проміжок майстер виділятиме для роботи. Крім того, необхідно враховувати, що видалення волосся на різних ділянках тіла займає різну кількість часу. епіляція ніг триває близько години. Таким чином, при тривалості робочого дня 8 годин можна обслужити 8 клієнтів. волосся на руках їдуть у два рази швидше, тому і клієнтів можна обслужити в два рази більше. видалення волосся в області бікіні вимагає від 10 хвилин до півгодини (все залежить від глибини епіляції). Це означає, що за день може пройти приблизно 15 клієнтів.

Також варто брати до уваги швидкість роботи кожного майстра – це індивідуальна характеристика. Деякі фахівці вважають за краще працювати досить швидко і ретельно, а у деяких темп роботи досить повільний. Детально розповідаємо, як розрахувати вартість залучення клієнта

 

Як заробити на шугаринга

Далі ми на прикладі бізнес-плану студії шугаринга розглянемо відсоток рентабельності і швидкість окупності даного бізнесу.

Отже, для початку розрахуємо стартові витрати.

Тобто ту суму, яка буде витрачена на відкриття студії шугаринга. У стартові витрати входить: оренда приміщення. облаштування приміщення (ремонт і оформлення). покупка, доставка і установка обладнання. витратні матеріали, додаткове обладнання. реєстрація бізнесу. реклама. На стартові витрати виділимо суму в 350 000 рублів.

Тепер розглянемо щомісячні витрати: оплата комунальних послуг. виплата заробітної плати. витратні матеріали. реклама та маркетинг. На щомісячні витрати виділимо суму в 120000 рублів. Перший місяць роботи вашого кабінету шугаринга – це час залучення клієнтів і робота над власним іміджем. В ідеалі, з другого місяця попит на ваші послуги повинен збільшуватися, а до 6 місяця роботи приблизно половину повинні складати відвідувачі, які прийшли до вас повторно.

Вартість процедури шугаринга складається з декількох пунктів – це кількість витраченого матеріалу, розмір зони епіляції і вартість роботи фахівця.

Розглянемо приблизний асортимент послуг і їх цінник: руки: до ліктя – 700, повністю – 1000. ноги: стегна – 1000, гомілки – 1000, повністю – 2000. пахва – 500. спина – 1000, поперек – 500, сідниці – 500. живіт – 500. особа: верхня губа – 300, повністю – 1000. зона бікіні: класична – 600, глибока – 1000. повний пакет – 10000. З огляду на, що кабінет шугаринга тільки відкрився і про нього ще мало хто знає, припустимо, що за місяць прийде 30 клієнтів. Припустимо, одна третина з цього числа вибере повну епіляцію, інші зроблять вибіркову.

Таким чином, прибуток складе 170000 рублів. Тепер підрахуємо суму податку. За умови, що обрана ССО 15%, спочатку вважаємо різницю між доходом і витратами: 170000 – 120000 = 50000. Тобто, податок складе: 50000 х 0,15 = 7500 рублів. Значить, сума чистого прибутку буде дорівнює: 50000 – 7500 = 42500 рублів на місяць. Тепер ми можемо порахувати відсоток рентабельності бізнесу: (42500/120000) х 100 = 35,41%. Така рентабельність буде вважати невеликий, але тут потрібно врахувати, що ваш кабінет шугаринга тільки відкрився і клієнтська база тільки почала набиратися. РАДА Робіть ставку на сезонний попит – якщо відкрити салон навесні, то до літа відвідувачів побільшає. І, нарешті, підрахуємо окупність бізнесу: 350000/42500 = 12 місяців.

Це означає, що навіть у разі мінімального попиту, ваш проект повністю окупиться за рік. На початковому етапі роботи кабінету шугаринга не варто очікувати великого прибутку, але в довгостроковій перспективі цей бізнес можна вважати досить прибутковим. Наприклад, коли ваш кабінет стане досить відомим, а число постійних відвідувачів значно зросте, можна буде задуматися про відкриття мережі подібних закладів.

А в разі, якщо ідея з мережею студій шугаринга буде реалізована успішно, можна розглядати варіант з продажем франшизи.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.05.2021
Як відкрити кабінет шугаринга з нуля
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup