Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як вибрати сухожар для манікюрних інструментів

ГоловнаБлог — Як вибрати сухожар для манікюрних інструментів

Під час обробки нігтів, манікюрні інструменти постійно контактують з шкірою і м’якими тканинами людини. При наявності навіть невеликих ушкоджень шкіри є велика ймовірність зараження. Тому тут маникюрную індустрію можна порівняти з хірургією, де багаторазові інструменти потрібно ретельно стерилізувати. Про один з найефективніших способів, сухожарові шафі для стерилізації манікюрних інструментів, ми і розповімо далі.

 

Місце сухожару для манікюрних інструментів серед інших стерилізаторів

Майстер користується різними інструментарієм. Якийсь є одноразовим, наприклад, бафи і пилочки, але багато пристосування не можуть замінюватися так само часто, це було б занадто дорого. Тому майстри змушені використовувати різні стерилізують технології. Найпростіший спосіб – це постійна обробка спеціальним очищаючим розчином. Також використовується обробка ультрафіолетом і кип’ятіння.

Зараз ефективну стерилізацію можна провести за допомогою сухожарової шафи. Він буває різних розмірів. Великі камери використовуються в медичних установах. А невеликі моделі зайняли своє місце в індустрії. Така обробка підходить для будь-яких типів: металевих, скляних і навіть порцелянових. Наявність в кабінеті такого шафи говорить про те, що даний заклад піклується про своїх клієнтів. Відомо, що безліч бактерій і мікробів стійкі до більшості впливів. Однак повітряний стерилізатор зводить поширення інфекції нанівець. Головне при його використанні чітко слідувати прикладеним інструкціям.

 

Як працювати

Опишемо принцип роботи сухожарові шафи. Дане пристосування виготовлено для обробки за допомогою гарячого і постійно циркулюючого повітря. Температура рухомих всередині повітряних мас може досягати 260 градусів Цельсія, цього достатньо для знищення бактерій і мікробів. Більш того, безперервний рух настільки гарячого повітря дозволяє йому проникати навіть в самі дрібні отвори і тріщини.

ФАКТ Щоб якісно стерилізувати інструменти в шафі, не потрібно ніяких додаткових речовин. Тут працює тільки гаряче повітря.

Шафа не вимагає особливого догляду. Досить періодичного протирання його зовнішньої поверхні. Для цього можна використовувати спирт, розведений водою, або ж просту мильну воду. Після обробки краще відразу протерти його сухою ганчіркою. Обробка внутрішньої частини шафи не потрібно зовсім. Стерилізувати і мити саме устаткування потрібно в рукавичках.

 Розповімо про те, як працювати.

Інструкція досить проста, головне, дотримуватися всіх рекомендацій, щоб досягти максимального ефекту.

1. Перш за все, відбираємо манікюрні приладдя на обробку і поміщаємо їх в дезінфікуючий розчин. Як зробити розчин, має бути написано на упаковці засобу.

2. Потім ретельно промиваємо їх. ВАЖЛИВО Після промивання проведіть тест на залишки крові. Для цього протираємо реагентом і дивимося, чи змінив він свій колір. Якщо так, то знову поміщаємо його в розчин.

3. Складаємо інструменти в шафу. Ще раз нагадуємо, що одноразові матеріали не можна піддавати подібній обробці. Деякі моделі дозволяють обробляти пристосування в підписаних крафтового пакетах. У закритому пакеті вони можуть зберігатися до місяця. Більш того, такі спеціальні пакети мають кольорові індикатори, які показують, чи успішно пройшла очищення.

4. Тільки після того, як інструменти завантажені і розкладені, включаємо харчування і починаємо розігрів. Різні моделі мають різну максимальну температуру нагрівання, тому перевірте інструкцію. Зазвичай вистачає прогрівання до 160-180 градусів.

5. Після включення апарату вибираємо режим. Тут також все індивідуально для кожної моделі, тому зверніться до інструкції. Від типу режиму буде залежати те, скільки часу пристосування будуть стерилізувати.

6. Після обробки їх можна використовувати відразу. Якщо такої необхідності немає, можна помістити або в вологостійку паперову упаковку (термін зберігання – до 3-х діб), або в спеціальний пакет з крафта (термін зберігання – до 2-х тижнів).

 

Переваги і недоліки

Розглянемо деякі позитивні і негативні сторони використання шафи для дезінфекції.

Переваги:

​​Якісна обробка. На відміну від всіх інших способів обробки, цей дозволяє обробити всі цілком.

Безпечний для металу. Повітряна очищення вбереже від іржі і руйнування.

Простота в догляді. Як говорилося вище, нічого складного – періодична обробка зовнішніх поверхонь.

Доступна ціна. Хороший вибір моделей дозволяє вибрати той, який впишеться в ваш бюджет.

Економія електроенергії. Купівля такого обладнання для вашого салону не призведе до зайвих витрат.

 

Недоліки:

Тривалість процесу. Обробка може займати кілька годин. До такого потрібно бути готовим заздалегідь.

Підходить не для всіх інструментів. Вони повинні бути виготовлені тільки з металу, скла або фарфору. В іншому випадку використовуються інші способи обробки.

Постійне дотримання інструкцій по експлуатації. Дуже важливо завжди дотримуватися правил роботи з сухожар, інакше всі маніпуляції будуть марні.

Можна зробити висновок, що у цього пристрою все ж набагато більше позитивних сторін. А до всіх мінусів рано чи пізно можна пристосуватися.

 

Як потрібно обладнати робоче місце майстра манікюру Критерії вибору шафи

Для багатьох власників манікюрних салонів найважливішим критерієм при виборі шафи є його вартість. Завдяки тому, що модельний ряд досить різноманітний, ціновий діапазон цілком прийнятний. Тому завжди знайдеться можливість вибрати той апарат, що не виконає дірку в вашому бюджеті. Більш того, варто звернути увагу і на постійно проходять акції і розпродажі.

Технології по стерилізації інструментів постійно удосконалюються. Так, найновіші моделі з додатковим набором функцій і режимів коштуватимуть набагато дорожче тих, які вийшли набагато раніше. Однак, це не робить їх менш ефективними. Якщо працювати з ними у відповідності з усіма вимогами виробника, то і ефект буде нітрохи не гірше. Тому потрібно оцінити свої можливості і вибрати оптимальний варіант.

Крім вартості апарату, слід звернути увагу і на якісні його характеристики: вага, розмір, матеріал, його потужність і обсяг стерилізатора. Саме від останнього показника буде залежати те, яка кількість пристосувань майстер зможе стерилізувати в шафі за раз. Це в свою чергу вплине на швидкість проведення обробки в цілому.

Кожен сухожар має ряд своїх індивідуальних властивостей: Тип роботи: автоматичний або напівавтоматичний. Завантаження: вертикальна або горизонтальна. Швидкість нагрівання. Діапазон температур: від 100 ° C до 250-260 ° C. Наявність таймера. Можливість доливати воду. Можливість вакуумної сушки. Дорожчі апарати можуть мати систему комп’ютерного управління і деякі вбудовані програми, що значно спростить роботу з ними. Також, їх зазвичай постачають системою безпеки, яка стане в нагоді в будь-якої екстреної ситуації.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10.05.2021
Як вибрати сухожар для манікюрних інструментів
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup