Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як проводиться стерилізація пінцетів для брів

ГоловнаБлог — Як проводиться стерилізація пінцетів для брів

Згідно з санітарними правилами, будь-який інструмент, який порушує цілісність шкірного покриву, необхідно піддавати таким процедурам: дезінфекції, передстерилізаційного очищення (ПСО), стерилізації. Це відноситься і до пінцетам. Причому стерилізація пінцетів для брів повинна проводитися після відвідин кожного клієнта, для послуг якого використовувався пінцет. Оскільки в процесі корекції цілком може виділитися кров.

 

Проведення дезінфекції пінцетів для брів в салонах

Дезінфекцію проводять в 2% розчині концентрату «Естілодез». Приготування літра розчину: 20 мл концентрату додаються 980 мл води. Вода повинна бути кімнатної температури. Для дезінфекції пінцети повністю занурюють в розчин мінімум на 5 хвилин.

 

Передстерилізаційна очищення пінцетів

По завершенню дезінфекції пінцет півхвилини очищають вручну або механізованим способом в тому ж розчині. Потім одну-дві хвилини полощуть. Прополіскування має вестися в проточній воді. Після завершення передстерилізаційного очищення необхідно зробити Азопірамова пробу, яка ніколи наявність прихованої крові. Якщо результат позитивний – дезінфекцію та очистку повторюють. Дані про проведення дезінфекції та очищення вносять у внутрішній журнал організації. Перед тим, як стерилізувати пінцет для брів, інструмент просушують у відкритому вигляді. Сушка проводиться до повного висихання, сам інструмент при цьому повинен лежати на чистій одноразової серветці.

 

Як правильно стерилізувати пінцети для брів

Ось як стерилізувати пінцети для брів: пінцет поміщають в пакети для проведення стерилізації, на яких вказують вміст, дату, час стерилізації і термін придатності простерилізованого інструменту, а також підпис майстра, який проводив очистку перед стерилізацією пінцета для брів. Для стерилізації в щадному режимі упакований пінцет поміщають в автоклав на п’ять хвилин, температура при цьому повинна бути по режиму 134 градуса Цельсія. Для стерилізації пінцета в звичайному режимі використовують сухожарові шафі. Пінцет поміщають туди на годину при температурі 180 градусів. Стерилізовану упаковку з пінцетом і іншими інструментами зберігають в шухляді робочого столу або в УФ шафі. Після завершення стерилізації заповнюють журнал контролю якості роботи стерилізатора. За правилами СанПіН, одномоментно в кабінеті косметолога повинно бути мінімум три набори стерилізованих інструментів.
Джерело: https://www.dirsalona.ru/question/105-kak-provoditsya-sterilizatsiya-pintsetov-dlya-brovey

Будь-яке використання матеріалів допускається тільки при наявності гіперпосилання.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.05.2021
Як проводиться стерилізація пінцетів для брів
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup