Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Варіанти і ідеї назви манікюрного салону

ГоловнаБлог — Варіанти і ідеї назви манікюрного салону

Перше, що потенційний клієнт дізнається про манікюрному салоні, – це його назва. Вдало підібране найменування нарівні з логотипом і стилем дозволяє сформувати позитивний образ студії, а тому до його вибору варто підійти з особливою ретельністю. Ми розповімо, як назвати нігтьову студію, де взяти ідеї, і перерахуємо варіанти креативних назв.

 

Де взяти ідеї назви манікюрного салону?

Придумуючи найменування бізнесу, варто звернути увагу на наступні ідеї: вказівка на профіль салону; застосування рим; вказівка на місце розташування; використання гумору; застосування іноземних мов і латиниці; використання оригінальних імен, імен знаменитостей або власного імені.

 

Правила нейминга

Вирішуючи, як назвати манікюрний салон, слід дотримуватися кількох правил: Асоціативність. Використання асоціацій дозволить зробити назву більш запам’ятовується. Однак тут важливо не перестаратися, щоб не отримати занадто вигадливе ім’я. Актуальність. Навіть якщо інтер’єр салону витриманий в класичному стилі або стилізований під старовину, не варто застосовувати застарілі слова, оскільки вони будуть незрозумілі аудиторії. Легкість. Найменування повинно звучати просто і приємно, що сприяє кращому запам’ятовуванню. Креатив. Використання звичних сполучень і банальних слів призведе до того, що назва загубиться серед безлічі подібних. Варто віддати перевагу нестандартним підходам, що допомагає виразити індивідуальність студії.

 

Сервіси по підбору назв для манікюрного салону

Вибираючи назву для салону, можна використовувати ряд онлайн-сервісів як допоміжне джерело ідей. Генератори назв для салону манікюру: Biznamewiz. Дозволяє згенерувати ім’я з одного-двох слів по потрібної галузі, при необхідності використовуючи римування. Namelix. Для роботи це генератора необхідно вказати галузь, ключові слова, стиль імені і кількість букв. Wordassociations. Це сервіс, який демонструє асоціативний ряд слів. Kartaslov. Дозволяє не тільки підібрати асоціацію, а й отримати детальний аналіз кожного слова, що полегшує його використання.

 

Біржі фріланса

Підбираючи варіанти назви студії манікюру, можна створити замовлення по неймингу на будь-який з бірж фріланса, де виконавці запропонують безліч ідей за невелику плату. До найбільш популярних майданчиків можна віднести: Work-zilla; Advego; Kwork; FL; Weblancer; Freelancejob.ru; Freelancehunt.com.

 

Опитування, що допомагають вибрати, як назвати нігтьову студію

Опитування можна проводити як в мережі, на тематичних майданчиках, так і серед друзів і знайомих. Вони можуть мати як тестову, з варіантами відповідей, так і вільну форму, коли вказані тільки пріоритетні напрямки. В якості стимулюючого бонусу для учасників можна використовувати пам’ятний сувенір або безкоштовне відвідування студії.

Соцмережі

Відібрати найбільш підходящі ідеї для назви манікюрного салону можна за допомогою таргетированной реклами з опитуванням, яку запускає в соцмережах. Цей тип реклами спрямований на певну цільову аудиторію, що дозволяє донести інформацію точно до потенційних клієнтів. Приєднання ж до реклами відкривається салону опитування, який закликає вибрати оптимальне назву, не тільки зацікавить користувачів, але і дозволить їм залучитися до історії становлення салону, відстежуючи його подальший розвиток.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.05.2021
Варіанти і ідеї назви манікюрного салону
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup