Професійне обладнання для клінік та салонів краси

3 методи введення озону при озонотерапії обличчя

ГоловнаБлог — 3 методи введення озону при озонотерапії обличчя

Озонотерапія для особи коштує недорого. Процедура здійснюється в найкоротші терміни і, що важливо – озонотерапія ефективна. На сьогоднішній день озонотерапія для особи, відгуки про яку майже завжди позитивні, вважається абсолютно безпечним, перевіреним і ефективним методом при уповільненні вікових змін, куперозе або прищах на обличчі.

 

Озонотерапія для обличчя

Кисень – потужний каталізатор обмінного процесу. Коли озоно-кисневу газову суміш локально вводять в обличчя підшкірно і внутрішньошкірно, відбувається загибель старих і хворих клітин, чому сприяють вільні радикали. Спостерігається активація обмінного процесу в новоутворених клітинах, поживні речовини і кисень надходять в тканину в більшій кількості. Вплив процесів на обличчя і організм в цілому сприяє тому, що клітинний склад оновлюється, а шкіра омолоджується. Оскільки тканини починають краще функціонувати, шкіра виглядає помітно краще – більш здоровою і доглянутою.

В даний момент озонотерапія для обличчя є простим і ефективним способом омолодитися і поліпшити стан шкірних покривів. Метод дуже ефективний, оскільки даний самою природою. Як проходить процедура озонотерапії? Рекомендується  підшкірне введення газової суміші по 1 мл в область уколів. У кожному місці введення утворюється пухир, який розсмоктується – відбувається розподіл газу по тканинах, клітини поглинають кисень. Обмін речовин в клітинних елементах стає швидше, кровопостачання поліпшується, і це сприяє тому, що колаген та еластин швидше синтезуються. Можна помітити розгладження шкіри і дрібних зморшок, зникнення другого підборіддя, помітне поліпшення тонусу, підвищення пружності шкіри на шиї і в області декольте.

Фібробласти починають функціонувати більш активно, що сприяє виробленню спеціального зволожуючого фактора, за рахунок якого відбувається більш сильне утримання води шкірою. Просочена водою шкіра під впливом вологи стає оксамитовою і пружною. Кисень згубний для мікробів і шкірних кліщів демодекс, що призводять до запалень в гирлі сальної залози і появи акне. Оскільки шкіра починає оновлюватися швидше, гіперпігментовані плями і рубці швидше усуваються, а сліди стають менш помітними.

При введенні озону потові і сальні залози працюють значно краще, гідроліпідна мантія шкіри відновлюється швидше. При перепадах температур, вмивання, виникненні емоцій обличчя стає менш чутливим, перестає різко червоніти. Шкірний покрив, який раніше був гіперчутливим, стає здоровіше і починає виглядати краще – свіжим, підтягнутим, зі здоровим рум’янцем. Стягнутість і сухість залишаються в минулому, поява судинних зірочок і судинної сітки стає значно менш помітним. Завдяки хорошому кровообігу відбувається відтік надлишок вологи від шкірних покривів і підшкірно-жирового шару на обличчі. В результаті спостерігається зменшення набряків, догляд мішків, зникненням темних кіл в області очей. Іноді разом з внутрішньо-і підшкірним введенням озону і кисню внутрішньовенно вводять і озоноване фізіологічний розчин або велику аутогемотерапию, щоб посилити омолоджуючу і лікувальну дію кисню

. Озонотерапія для обличчя від прищів і різних висипів застосовується дуже часто. При проведенні процедур рекомендовано також використовувати озоноване масло або озоновану дистильовану воду, щоб підсилити ефект від терапії. Комплексний підхід забезпечує ефективність лікування і викликає швидке загоєння гнійних ран.

 

Показання та протипоказання до проведення озонотерапії

 

Показання для процедури:

 • Запобігання вікових змін на обличчі, шкірі, декольте і шиї.
 • Боротьба з поперечними зморшками на шиї, другим підборіддям, підвищення тонусу зони декольте.
 • Підтягування шкірних покривів на обличчі.
 • Боротьба з мішками і набряками, темними колами в області очей.
 • Усунення постакне, акне, комедона, купероза.
 • Зовнішня озонотерапія для особи при розацеа є найпоширенішою процедурою.
 • Розгладження невеликих зморшок.
 • Зниження високої чутливості шкіри, боротьба з сухістю, жирністю, розширеними порами.
 • Боротьба з придбаної шкірної пігментацією.

 

Спеціаліст в області косметології, що знає, що таке озонотерапія для особи, повинен бути обізнаний і про протипоказання для проведення процедури.

Йдеться про:

 • Травми головного мозку, черепа, які були в минулому.
 • Судомах (в розрахунок приймаються навіть поодинокі випадки), епілепсії.
 • Гемофілії та інших хворобах, здатних порушити згортання крові.
 • Вживанні медикаментів, що призводять до зниженого згортання крові.
 • Перші дні менструацій.
 • Безперервному кровотечі в тілі і перших двох-трьох днях після його завершення.
 • Зміни аналізу крові (якщо знижені тромбоцити, проводити процедуру не можна).
 • Онкозахворюваннях.
 • Гіпертиреозі.
 • Гострому інфарктному або інсультному періоді.
 • Алергії на озон медичного типу.
 • Цукровому діабеті, внаслідок якого з’явилася діабетична ретинопатія.
 • Алкогольному сп’янінні.

 

 

3 методу введення озону

Існують варіанти введення озону. Салони краси, як правило, використовують ін’єкції, оскільки дані процедури вважаються ефективними і безпечними для омолодження.

Метод №1.

Мезоозонотерапію на обличчі виконують так: за допомогою спеціальних активних пінок і мусів очищають оброблювану зону. У складі коштів також повинен бути озон. Таку підготовку вважають мінімальної. Далі фахівці просушують зону і дезінфікують її за допомогою особливих речовин. Склад сумішей дуже щадний. У ньому немає спирту, а тому дерма зовсім не сушиться. Потім майстер, використовуючи ролер, завчасно вимочений в озоно-кисневої суміші, починає масажувати проблемну зону або контур обличчя.

Метод №2.

Суть процедури полягає в застосуванні уколів. Спеціаліст працює з дуже тонким шприцом, що нагадує по виду інсуліновий, і вводить його в шкірний покрив приблизно на 0,5 мм. Глибина введення може варіюватися в залежності від типу зморшок і рівня проблемності шкіри. Укол призводить до розтягування епітелію, в результаті чого шкіра як би «здувається». Далі фахівець масажує особа розслаблюючими рухами. Цей етап дуже важливий, оскільки допомагає розподілити озоновий коктейль. Щоб після процедури не з’явилися набряки або припухлості, шкірний покрив слід масажувати максимально м’яко, рухаючись до скроневої, підборіддя частини, волоссю. Завдяки правильним рухам лікаря кисень рівномірно розподіляється в шкірі, відбувається заповнення всіх западин, що ведуть до появи зморшок. В цілому одна процедура триває близько 40 хвилин, але до уваги завжди приймається розмір оброблюваної зони і вимоги гостя салону краси.

Метод №3.

Протирання особи складом на основі озону. Метод є простим, але дієвим, тому що дозволяє боротися з куперозом і іншим дрібними проблемами. Даний спосіб також можуть використовувати майбутні і годують мами. В цьому випадку ведеться пряме попадання озону на тіло. Кровоносна система при цьому залишається недоторканою, як і ряд інших порожнистих органів. Озоновий коктейль впливає дуже м’яко і сприяє: очищенню пор; профілактиці зморшок на шиї; лікуванню демодекозу, купероза. Даний метод озонотерапії також застосовується, щоб усунути рожеву вугровий висип, мімічні складки і вікові пігментні плями.

 

Озонотерапія для обличчя за допомогою уколів

До призначення клієнту курсу озонотерапії слід його проконсультувати. Спеціаліст займається виявленням показань до застосування кисню, визначає, в якій кількості повинні бути проведені процедури, вираховує, в якому розмірі варто застосовувати газову суміш. Озонотерапія для особи вважається болючою процедурою. У зв’язку з цим на місце майбутнього уколу часто завдають знеболюючі препарати. Завдяки цьому при розподілі озону по епітелію клієнт не відчуває дискомфорту і неприємних відчуттів. Введення озоно-кисневої суміші виробляється всередину або під шкіру за допомогою шприца.

Що стосується кількості уколів за один раз, їх може бути близько 20. Якщо є необхідність, лікар обколювати всю область обличчя. Допускається також введення озону по певних зонах, які потребують поліпшення стану. Наприклад, озонотерапія для особи досить часто застосовується в області другого підборіддя і місця, де є гусячі лапки (куточки очей). По завершенні процедури фахівець проводить легкий масаж пухирів, які виникли в місцях уколів, щоб краще розподілити газ по шкірі.

На додаток до процедури можна використовувати маску, до складу якої входить озоноване масло. Як правило, введення озону в обличчя розбивається на 6-10 процедур. Іноді це кількість збільшують до 15. Виконання процедур озонотерапії ведеться з перервами в 1-4 дня. За семиденний період людина повинна пройти 3 процедури.

Побічні ефекти

Хворобливі відчуття, які супроводжують уколи і розподіл газу по епітелію. Хворобливі відчуття в місцях уколів, які зберігаються в наступні 1-2 дні після того, як була проведена озонотерапія для особи; болю можуть віддавати у вуха і зуби. Набряклість на обличчі, в місцях, де були проведені уколи; поява легкого поскрипування при стисненні шкіри там, де розподіляється газ. Синці в місцях уколів, якщо під час процедури лікар зачепив судини. Введення озону в область обличчя з метою усунути прищі і інші шкірні дефекти буває неефективним, якщо є великі порушення. Мова, зокрема, йде про ендокринних, травних і інших захворюваннях. У даних ситуаціях розумно і виправдано поєднання озонотерапія для особи плюс лікування основних хвороб. Поява алергії на кисень медичного типу. Гній в зонах, де були виконані уколи, якщо процедура проведена з порушеннями антисептичних норм і попаданням інфекцій. Проблеми з зором. Виникнення судом. Поява головного болю. Гострий психоз. Погана рухливість руки і ноги в одній стороні – виникненні параплегії. Збільшення ризиків появи онкологічної хвороби.

 

Що потрібно для проведення озонотерапії в салоні краси

Обладнання. Якщо говорити про кабінет з базовою конфігурацією, де планується озонотерапія для особи, обов’язкова наявність апарату для проведення процедури, базового КО (комплекту голок, щоб озонувати фізіологічні розчини, пристрою, що дозволяє озонувати воду, компактного деструктора, монтажного комплекту, озонованого оливкового масла «OТРІ-OЗОНІД »; повинні також бути присутнім масла, різні розчини). Обов’язкова присутність бібліотеки фахівця в області озонотерапії, записаної на диску СD. Вартість перерахованих вище витратних матеріалів складе приблизно 104 тис. Рублів. Що стосується кисневого устаткування, обов’язкова наявність редуктора, балона, манометра, пневмомагистрали.

Спеціаліст. У лікаря, який проводить процедури, має бути відповідна освіта в галузі дерматології або косметології. Крім того, обов’язково проходження триденних курсів, присвячених актуальним питанням озонотерапії. В ході проведення курсів фахівців навчають методиці МOК і застосування озону в косметичних цілях в ході процедур. Майстром повинна бути ретельно вивчена озонотерапія для особи.

Приміщення. Щоб оптимально організувати лікувальний процес, слід подбати про наявність наступних приміщень. Кабінет фахівця. Косметологічна процедурна. Процедурна МOК. Роздягальня. Санвузол. Душова кабіна. Матеріали. Слід запастися одноразовими шприцами (вартість 1 шт. – 5 рублів), озонованим маслом (ціна флакона – 40 рублів), стерильною голкою (вартість 1 шт. – 3 рубля), киснем (ціна балона – 100 рублів).

 

Аналоги озонотерапії для обличчя

Методика лікування завжди залежить від проблеми, яка є у клієнта, який звернувся до фахівця. Озонотерапія шкіри обличчя має свої альтернативи. Її можна поміняти на процедуру мезотерапії, біоревіталізації, мікроструми, контурної пластики із застосуванням філерів, масажу, Догляду процедур з використанням альгінатних масок або колагенових листів, а також пластику. Гідність будь-яких ін’єкційних методик полягає в тому, що подібні процедури дозволяють впоратися з проблемами різного характеру. Завдяки застосуванню можна досягти швидкого і тривалого ефекту.

Є один істотний мінус – багато процедур стоять вище, ніж озонотерапія для особи. З урахуванням необхідності проводити биоревитализацию і мезотерапію в кілька етапів можна говорити про відчутну економію при озонотерапії. Крім того, при ін’єкціях без використання озону часто застосовують речовини з твариною походженням. Внаслідок цього ризики виникнення алергії при введенні значно вище.

Що стосується колагенових листів і альгінатних масок, вони мають потужний зволожуючу дію і сприяє підтягування шкіри. При цьому їх вплив поширюється тільки на самі верхні шари шкіри – епідерміс. Шкіра стає більш доглянутою, але тільки на певний термін. Зміна загального стану, обмінних процесів і кровотоку не відбувається. Завдяки масажу особи відбувається поліпшення лімфовідтоку, кровопостачання в лицьовій частині стає краще. В результаті наблюдется підтяжка м’язів і суттєві поліпшення стану і зовнішнього вигляду шкірного покриву. Але не варто забувати і про ряд протипоказань до масажу.

Якщо у клієнта є гнійничкові висипання в області особи (молоді люди часто страждають від подібного явища), або можна говорити про артеріальної гіпертензії (зустрічається у багатьох дорослих людей), масаж проводити не можна. У випадку з акне озонотерапія для особи також застосовують часто. На артеріальний тиск процедура не впливає і при цьому ефективно усуває висип.

Озонотерапія для обличчя актуальна в даному випадку для великої кількості людей. До пластичної хірургії зазвичай вдаються пацієнти, безуспішно пройшли всі етапи безопераційних методик по омолодженню. Оскільки озон сприяє оновленню клітинного складу шкіри і омолодження всього організму, процедура дає можливість всім жінкам відтягнути і уповільнити процес старіння. Майже кожен з перерахованих аналогів озонотерапії не може бути застосований до вагітних або годуючим жінкам і, крім того, має ряд значних обмежень. Вагітним жінкам озонотерапія для особи не тільки не шкідлива, а й корисна, тому що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд і загальний стан в цей особливий період.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10.05.2021
3 методи введення озону при озонотерапії обличчя
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup