Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Професійні пилки для нігтів: матеріал, абразивність, форма

ГоловнаБлог — Професійні пилки для нігтів: матеріал, абразивність, форма

Абразивність пилок – головний принцип вибору відповідного інструменту. Якісний інструмент дозволяє зробити манікюр швидко і акуратно, не пошкоджуючи нігті. Ми розповімо, які бувають види пилок для манікюру, вміти правильно підбирати абразивность пилки для нігтів і використовувати в залежності від стану і типу нігтя. Пилочки виготовляються з різних матеріалів, відрізняються за формою і методом використання. Пропонуємо розібратися з видами пилок і підібрати для себе найбільш підходящі.

 

Зернистість пилок для нігтів

При виборі оптимальної і підходящої пилочки для нігтів потрібно враховувати не тільки її вартість або матеріал. Прийнято вважати (а частіше – необгрунтовано боятися) пилок з металу, проте якщо на першому плані якість підсумкового результату, значить, головним фактором є абразивність.

Отже, що таке абразивность пилки. Це свого роду «стійка шорсткість», яка дозволяє спилювати нігтьову пластину. Ступінь абразивності – це кількість зерняток на поверхні. Чим вище ступінь абразивності (чим більше зерняток), тим складніше і повільніше спиливается ніготь. При цьому високий ступінь абразивності захищає натуральний ніготь від пошкоджень. А низький ступінь дозволяє швидше спилювати штучний матеріал. Тому не можна сказати, що одна пилка погана, а інша хороша. Просто необхідно підібрати підходящий варіант для конкретного завдання.

 

Види пилок для нігтів

Різноманітність видів пилок для манікюру обгрунтовані різними цілями їх застосування. Оглянувши нігті клієнта, професійний нейл-майстер без праці визначить, який саме інструмент підійде в конкретному випадку. За допомогою пилочки проводиться корекція нігтьової пластини.

Ступінь абразивності зскрібає частини пилочки, що визначається кількістю одиниць жорсткості, є одним з найважливіших критеріїв при її виборі. Також кінцевий результат залежить від форми і матеріалу, з якого виготовлена ​​пилка. Вони бувають лазерні, керамічні, скляні, металеві. Діють вони по-різному і важливо розбиратися, як вибрати пилку для нігтів по жорсткості, матеріалу і призначення.

 

Пилки для нігтів: види в залежності від матеріалу

Картонні.

Їх основою є пластик або гума, на які з двох сторін нанесена щільна картонна прошарок, покрита абразивним шаром. Досить дешевий варіант, відмінно підходить для одноразового використання. Чи не застосовується для коротких нігтів.

Керамічні.

Прекрасний вибір для обробки ослаблених нігтів з підвищеною крихкістю. Як матеріал для виготовлення такого виду пилок для манікюру використовується та ж кераміка, що і для насадок на фрезу в манікюрних апаратах. Завдяки щадному впливу вони не можуть завдати шкоди нігтьової пластини. Ці пилки – для натуральних нігтів, абразивність у них висока, від 180 грит.

Скляні.

Фахівці вважають скляні пилки найбезпечнішими для нігтьових пластин. Навіть при високій абразивності і інтенсивній роботі скляні пилки не завдають шкоди, не розшаровують і не підвищують ламкість нігтьової пластини. Недоліком такого інструменту є його крихкість, що підвищує ризик розламати або випадково розбити скляну пилочку. Товщина такого інструменту робить його незручним для застосування в обробці коротких нігтів.

Металеві.

Підходять виключно для обробки штучних нігтьових пластин. Через високу абразивності і твердості такі види пилок для нігтів не слід застосовувати для натуральних, особливо вологих, щоб уникнути розшарування пластини. Перевага металевих пил в міцності і довговічності, але навіть при обробці ними штучних нігтів необхідно дотримуватися максимальної обережності.

 

Види абразивів і основи у пилок

Штучні бувають штучними або натуральними. У кожного матеріалу своя форма і величина абразивних частинок. Для виготовлення пилок застосовуються такі види абразивних матеріалів: Гранат. Абразивні частинки з граната застосовуються разом з дерев’яним каркасом. Вартість отриманого вироби досить висока.

Кристали граната в інструменті не мають дуже гострих граней і кутів, що визначає довгий термін служби гранатової пилочки: Карбід кремнію. Кристали карбіду мають чорно-блакитний колір, гострі і тверді межі. Інструменти з подібним покриттям дозволяють створити бажану форму дуже легко і швидко; Карбід кремнію з покриттям з цинку. Матеріал має унікальну відразливим властивістю.

Цинкове напилення згладжує поверхню пилочки, що допомагає інструменту довше зберігати функціональні властивості, абразивність пилки для нігтів, не забиватися пилом; Окис алюмінію. Кристали абразиву з окису алюмінію мають менш гострі ріжучі краю. Пилки мають високу жорсткість і твердістю.

По виду матеріалу, з якого виготовлені основи пилок, види пилок для нігтів класифікують наступним чином: Основа з тканини. Надає пилочки зручну гнучкість, застосовується при виготовленні м’яких бафов. Підвищує ціну будь-якого інструменту; Основа з дерева.

Використовуються будь-які породи дерев. Вартість робочого інструмента буде залежати від рідкості і функціональних якостей дерев’яного матеріалу; Пластикові пилки. Зручні і практичні.

Мають комфортної для роботи амортизацією в руках. мають доступну недорогу вартість; Поліетиленова піна. Практичний варіант для створення бафов, а також полірувального інструменту. Матеріал добре і якісно миється, при цьому не вбирає вологу; Поліестерова плівка. Інструменти на основі плівки не бояться дезінфекції та миття, якісні, служать довго. Пилки для шліфування й полірування нігтів Різновиди пилок для нігтів включають спеціальні пилки для полірування і шліфування.

Максимально високі її показники жорсткості допомагають зробити нігті гладкими і блискучими як шовк. Проводячи шліфування штучних (змодельованих) нігтів, слід врахувати їх більш грубу структуру і використовувати спеціальну пилку для нарощених нігтів або шліфувальник. Найпопулярнішими полірувальними інструментами вважаються бафи (полірувальні блоки), що представляють собою багатогранники, найчастіше паралелепіпеди. У такий пилки абразивность відрізняється від різних сторін, що робить її універсальним пристосуванням. Всі грані мають своє призначення і область застосування (усунення дефектів і нерівностей нігтя, шліфування його поверхні, полірування до появи блиску).

 

Одноразові пилки для нігтів

 

Найчастіше бувають паперові або пластмасові. Ці види пилок для нігтів неможливо продезинфікувати, тому після обробки нігтів клієнта майстер викидає її. Переваги полягають у м’якості та еластичності, характерних для матеріалів, з яких вони виготовлені. Найбільш популярний варіант – паперові або картонні пилочки, мають тефлонове, кварцове або гранітне напилення. Крім того, популярні у використанні пилки з одноразовими файлами. Вони мають міцну основу, на яку наклеюється змінна поверхню. Саму основу можна легко дезінфікувати в сухожар.

 

Види пилок для манікюру в залежності від форми

Пряма пилка. Класичний варіант, можуть бути скляними, картонними, керамічними та металевими.

Пилка в формі блоку, баф. Виготовлена ​​у вигляді багатогранника, що має від 3 до 6 робочих поверхонь. У цій пилки для нігтів абразивность різна на кожній грані. Застосовуються для поетапної шліфування й полірування нігтьової пластини. Пилка в формі банана. Зігнуте підстава вкрай зручно для обробки вільного краю нігтів. Саме їх незвичайна форма дає майстру можливість не міняти положення пилки під час роботи.

Пилки-фігурки. Ці види пилок для нігтів і їх призначення вузькоспеціалізовані. У салонах такі пилки використовують для дитячого манікюру, оскільки вони привертають увагу малюків.

Пилки для кутикули Відповідаючи на питання, які бувають пилки для нігтів, потрібно згадати ще один варіант – пилку для кутикули. Він використовується для так званого евроманікюра і вимагає окремого розгляду. Вони бувають керамічними, з алмазним напиленням або лазерним заточуванням. Спеціально розроблена структура пилочки у вигляді сот допомагає ідеально обробити кутикулу.

Діючи при обробці в якості ефективного скрабу, пилка стирає кутикулу в пил. Захисні виступи, розташовані по краях пилочки, не дозволяють їй стикатися з робочою поверхнею і пластиною нігтя. Це повністю виключає можливість травмування нігтя і дозволяє швидко обробити кутикулу, не турбуючись про безпеку. Хоча навіть при відсутності таких виступів пилка, завдяки своїй структурі, не зможе подряпати тверді тканини і небезпеки для нігтя не представляє. Абразивність пилок для кутикули не відрізняється.

 

Яка абразивність пилки для натуральних нігтів?

Для натуральних нігтів важливо не зіпсувати кератиновий шар, що можливо, якщо неправильно підібрати абразивность пилочки. Професіонали рекомендують використовувати м’які інструменти не менше ніж 180 грит. Ідеально коли абразивность пилки 180-240 грит для обробки торця, 240-400 грит – для шліфування натуральних нігтів.

Для створення різних ступенів абразивности пилок застосовують спеціальні технологічні методи. Якісно виготовлений інструмент можна визначити за такими ознаками: хороша амортизація. Інструмент гнучкий, добре розташовується в руці під час роботи. Пилка має м’яку щадне вплив на пластину. Інструмент міцний, служить довго; наявність спеціальної прокладки. Інструмент має прокладку між робочим покриттям і каркасом, що поліпшує функціональність роботи і що продовжує термін служби; пластиковий каркас.

Сучасний пластик більш практичний, ніж натуральне дерев’яне підставу. Він міцний, надійний, добре і зручно миється або очищується. Яка абразивність повинна бути у пилки для натуральних нігтів залежить також від якості нігтя. Висока абразивність більш щадна і м’яка, підходить для ослаблених природних нігтів. Так чи інакше, рекомендована для пилки для натуральних нігтів абразивность від 200 грит і вище. Оптимальна абразивность пилки для штучних нігтів – нижче 180 грит.

 

Правила використання пилки

Спилювання нігтьової пластини усіма видами пилок для нігтів проводиться строго в одному напрямку. Двостороння обробка порушує цілісність структури, призводить до пошкодження або розшарування. Створення форми походить від куточка до центру пластини, робота інструментом – під нахилом до площини роботи;

Зайва довжина нігтів не коригується пилою, для цього використовуються кусачки або ножиці. Довгий підпилювання довжини травмує ніготь;

Обробляючи ніготь, його візуально розділяють на дві частини, працюючи з кожної послідовно. Процедура проводиться акуратно, не пошкоджуючи ніготь і тканини шкіри навколо нього; Підпилювання проводиться не частіше разу на тиждень. Цей термін необхідний для повноцінного відновлення пластини;

Полірування проводиться не частіше одного разу на місяць, оскільки ця процедура може истончить нігтьову платину. Полірування проводиться спеціальним інструментом;

Не рекомендується обробляти мокрі або вологі нігті; Перед проведення обробки необхідно акуратно ретельно розпарити нігті в теплій воді із спеціальними зміцнюючими або відновлюють добавками;

Після процедури обробки рекомендується також використовувати ванночки або наносити зміцнюючий засіб у вигляді крему або гелю. Правильно підібрані матеріал, форма і абразивність пилок допоможуть отримати бажаний результат і при цьому дбайливо опрацювати нігтьову пластину. Вибираючи жорсткість вище, ніж потрібно під конкретного клієнта, ви прискорюєте роботу, але шкодите нігтям. А це зрештою виллється в незадоволеність послугою і призведе до втрати клієнта.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.05.2021
Професійні пилки для нігтів: матеріал, абразивність, форма
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup