Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Огляд процедур для відновлення волосся, які роблять в салонах краси

ГоловнаБлог — Огляд процедур для відновлення волосся, які роблять в салонах краси

Протягом року стан волосся може як поліпшуватися, так і погіршуватися безліч разів. Контролювати цей процес, здійснювати доглядаючі процедури можна в домашніх умовах. Цей спосіб є найбільш економним, але також і вельми витратним з точки зору часу. Тому багато хто воліє користуватися послугами салонів краси.

 

Що являють собою процедури для відновлення волосся

Спеціаліст, проводячи процедуру в салоні, оздоровлює волосся зсередини. У розпорядженні майстрів безліч зволожуючих і поживних засобів (сироватки, маски і т. Д.), В складі яких високий відсоток біологічно активних речовин. Перш ніж приступити безпосередньо до процедури по відновленню волосся, необхідно вимити голову шампунем (для усунення забруднень). Тільки після цього наноситься обраний препарат. Для того щоб він краще вбрався і зробив найбільший вплив, процедура може супроводжуватися масажем або нагріванням. В кінці сеансу обов’язково використовується бальзам. Існує безліч факторів, що негативно впливають на волосся. Це і погодно-кліматичні зміни, і неакуратне поводження (механічні пошкодження), і часте або неправильне фарбування (термічні ушкодження) і багато іншого.

Однак головним ворогом нашого волосся, як це не дивно, є ми самі. Ми завдаємо своїм пасмам шкоду, коли часто і неправильно сушимо волосся феном або вдаємося до допомоги прасок для укладання, часто міняємо колір волосся, робимо перманентну завивку та інше. В результаті цих дій волосся стає тьмяним, млявими, починають випадати – з’являється необхідність в проведенні процедур по відновленню волосся. Салони пропонують найширший спектр відновних процедур для волосся, який поповнюється рік від року. Щоб серед цього розмаїття вибрати необхідну методику, потрібно точно знати, якого результату хочуть досягти ваші клієнти, з якою проблемою вони зіткнулися. До процедур щодо поліпшення зовнішнього вигляду волосся відносяться: ламінування; глазурування; елюмінірованіе.

Оздоровчими процедурами є наступні:

 • озонотерапія;
 • ампульне терапія;
 • масляні обгортання;
 • кератинізація;
 • біоревіталізація.

Крім названих, салони також надають послуги, лише частково є лікувальними, наприклад: молекулярне глянцування;

 • каутеризація;
 • екранування.

 

Відновлення волосся в салоні: процедури і методики лікувального відновлення

Основна відмінність методик в тому, які проблеми вони вирішують і які цілі переслідують, а також в способах реалізації. Зазвичай такі процедури проводять кваліфіковані лікарі-трихолог, що спеціалізуються на терапії волосся. Як і при будь-якому лікуванні, перед початком відновлювальних процедур варто отримати консультацію експерта з метою діагностувати проблему і знайти найбільш ефективний метод її рішення (призначення конкретної терапії та її тривалості).

Озонотерапія.

До озонотерапії вдаються в тих випадках, коли порушена робота сальних залоз, є свербіж і випадає волосся. Важливо відзначити, що проводити цю процедуру по відновленню волосяного покриву можуть лише ті центри, які отримали ліцензію на надання медичних послуг. За допомогою даного виду лікування з поверхні голови усуваються бактерії, поліпшуються обмінні процеси, регенерують коріння волосся і нормалізується робота сальних залоз. Показання до проведення: надмірна сальність коренів волосся; наявність лупи, лущення шкіри голови; необхідність зміцнити ослаблені цибулини; необхідність нормалізувати процес росту волосся, усунути їх підвищену ламкість. Процедура проводиться шляхом збагачення шкіри голови киснем і іншими активними компонентами. Це можливо здійснити або за допомогою уколів, або за допомогою застосування спеціального ковпака. Якщо використовувати ін’єкційний спосіб, то препарат буде вводитися безпосередньо в шкіру голови. У другому випадку на голові клієнта фіксується ковпак-парник, що допомагає активним речовинам проникати в пори. Тривалість однієї процедури становить приблизно 20 хвилин, кількість сеансів для кожного пацієнта визначається індивідуально.

Ампульная терапія.

Цю процедуру також можна зустріти під іншим назвою – «шокова терапія». Для її проведення використовуються коктейлі, що містять швидкодіючі компоненти (вітаміни, амінокислоти, антиоксиданти та ін.). Тривалість процедури всього 2-3 хвилини, однак для більшої ефективності можна провести деякі додаткові маніпуляції. Наприклад, іноді вдаються до попереднього очищення поверхні голови і волосся за допомогою пілінгу або шампуню. Більш того, допоміжні процедури можуть бути продиктовані і специфікою самого лікувального препарату, його спрямованістю. Якщо говорити більш конкретно, то більшість ампульних процедур по відновленню волосся передбачають вплив на шкіру голови, тому проводити її попереднє очищення необхідно. Для того щоб терапія була успішною, варто звертати увагу і на інші правила її проведення, наприклад, на лінії нанесення засобу. Часто пацієнти, які намагаються провести подібні процедури по відновленню волосся вдома, порушують вище означені правила, в результаті чого не отримують бажаного ефекту.

Гаряче масляне обгортання.

Гаряче масляне обгортання застосовують в тих випадках, коли пошкодження волосся проявляється в їх зайвої ламкості. Для усунення цієї проблеми кожен окремий локон ретельно обробляється спеціальним масляним засобом, після чого волосся прибираються під нагріте рушник. Підвищені температури сприяють більш глибокому проникненню інгредієнтів препарату в структуру кожного волоса. В такому стані клієнт проводить близько 30 хвилин, після чого засіб змивається, а на волосся наносять органічну маску. Вже після першої процедури помітний ефект (з’являється блиск, волосся стає більш приємними на дотик і ін.), Проте для закріплення результату потрібно провести кілька сеансів.

Кератинізація.

В процесі цієї терапії волосся збагачуються кератином, який відновлює їх зсередини. Препарат наносять на кожен локон, а після змивають з допомогою шампуню. Кератинізація може виступати і в якості уходовой процедури, націленої як на повернення волоссю здоров’я, так і на їх випрямлення. Під час процедури біологічно активні речовини вводяться всередину кожної волосини й закупорюються там. Ефективність дії коктейлю посилюється завдяки впливу на волосся гарячими щипцями. Для отримання максимального результату рекомендується комплексне використання шампуню і кондиціонера, до складу яких входить кератин.

Біоревіталізація.

У салонах найчастіше ця послуга фігурує як «мезотерапія для волосся». Це інвазивна методика, спрямована на відновлення волосся зсередини. Показання до проведення: швидко брудняться волосся; ламкість волосся, уповільнення темпів їх зростання; сухість волосяного покриву, наявність посічених кінчиків; діагностована себорея. Спеціаліст за допомогою ін’єкцій вводить препарат в шкіру голови. Кількість сеансів, дозування лікувального препарату для кожного пацієнта призначають, виходячи з його індивідуальних особливостей. Серед інгредієнтів препарату багато активних речовин, наприклад, вітаміни, амінокислоти, венотоникі тощо. Вище були перераховані найбільш популярні і ключові процедури по відновленню волосся, що надаються в салонах і центрах краси. За фактом кількість методик в рази більше, і постійно з’являються нові.

 

Доглядаючі салонні процедури для відновлення волосся

Подібного роду процедури призначені для нормалізації зовнішнього вигляду шевелюри на конкретний часовий проміжок за допомогою акумуляції поживних речовин всередині волосся. Щоб волосся не втрачали гладкість і здоровий блиск, варто періодично повторювати сеанси. Відгуки пацієнтів свідчать про дієвість цих методик.

Ламінування волосся.

Ламінування волосся нарівні з поліпшенням зовнішнього вигляду здійснює захист волосяного покриву. Ця процедура дуже затребувана володарками довгого волосся, а тому її надають в більшості салонів краси. Під час надання цієї послуги майстер обробляє волосся препаратом, що містить вітаміни, завдяки чому всі волоски окремо покриваються тонкою захисною плівкою. В результаті цих маніпуляцій активні речовини проникають всередину волосини, закупорюються там, надаючи пасмам бажаний блиск і здоровий вигляд.

Види ламінування: прозоре – сприяє появі глянцевого блиску, об’єму, не змінює колір волосся; кольорове – фарбує волосся і сприяє більш тривалій стійкості кольору, надає сяйво і обсяг волоссю; біоламінірованіе – до складу препарату входять тільки органічні речовини, найбільш підходить для чутливої ​​шкіри голови. Переваги: ​​захист від несприятливих зовнішніх впливів; нешкідливо для волосся; збільшення обсягу; дзеркальний блиск; захищає кольори від змивання; легка і швидка укладка; доступно для проведення в домашніх умовах. Недоліки: висока ціна; при проведенні недостатньо кваліфікованим майстром існує ймовірність використання коштів низької якості або порушення технології. Протипоказання: грибок на шкірі; сильне випадання волосся. Уже після першого сеансу помітний результат, але якщо волосся неслухняне і пористі, то слід провести курс процедур. Цікаво, що крім вже згаданих ефектів, також підвищується еластичність пасом. А неушкоджений волосся між тим може розтягнутися на 1/5 його довжини, а після скоротитися до колишніх розмірів. Захисна плівка поступово зникає при кожному митті волосся, тому ламінування варто повторювати один раз в кілька місяців.

Глазурування волосся.

Ця процедура по відновленню волосся знаходиться зараз на піку. Вона затребувана тими, хто хоче повернути життя тонким і пошкодженим волоссю, надати їм об’єм і сяйво. Відгуки клієнтів говорять про прекрасні результати: локони знаходять гладкість, блиск, проблема посічених кінчиків поступово зникає. Хід процедури: волосся обробляються препаратом, в якому немає аміаку, але містяться кераміди і зволожуючі інгредієнти. В результаті на волоссі з’являється тонка плівка, що володіє захисними властивостями. Таким чином, усуваються пошкодження по всій довжині волосків, а вони самі ущільнюються. Крім зазначених позитивних ефектів волосся отримують захист від сонячного впливу і сухого повітря.

Різновиди: безбарвне – оздоровлює пасма, відновлює їх структуру і надає помітний обсяг; кольорове – змінює відтінок волосся, захищаючи фарбу від вимивання. Переваги: ​​глянсовий блиск і значний обсяг; усунення проблеми посічених кінчиків; м’яке і нешкідливе забарвлення; полегшення процесу укладання; оздоровлення волосся; захист від шкідливого впливу природно-кліматичних факторів. Недоліки: захисна плівка стоншується з кожним миттям волосся; не можна фарбувати волосся після проведення цієї процедури. Насолоджуватися отриманим результатом можна від двох до п’яти тижнів, що залежить від особливостей конкретно вашого волосся і способів догляду за ними в домашніх умовах. Є рекомендація не проводити більше чотирьох процедур поспіль, оскільки волоссю потрібен відпочинок і прямий доступ кисню.

Екранування волосся.

Екранування забезпечує всебічний вплив на волосся з метою їх зволоження, харчування, відновлення структури після ушкоджень. Результатом цієї процедури стає надання гладкості і блиску волоссю. Хід процедури: волосся покриваються екрануючим складом, що містять амінокислоти, масла, рослинні екстракти і соєвий білок. Даний коктейль живить волосся, запечатує кожен волосок захисною плівкою, оберігаючи від згубних впливів природно-кліматичних факторів. Поживні речовини, потрапивши всередину волосини, залишаються там назавжди, вимивання їм не загрожує. Виходячи з опису, можна помітити подібність із зазначеними вище ламінуванням і глазурування. Головна відмінність від попередніх методик полягає в тому, що екранування має більш лікувальний характер.

Різновиди екранування: кольорове – для фарбування застосовується фарба, що не містить аміак, а захисна плівка не дає відтінку змитися; безбарвне – конкретно лікувальної спрямованості, направлено на відновлення здорового і красивого зовнішнього вигляду шевелюри, надання гладкості і блиску. Плюси: поява обсягу; оздоровлення волосся; дієвий захист пасом від зовнішніх впливів; надання гладкості та сяйва, волосся стає слухняним. Результату вистачає приблизно на місяць, після чого слід повторити сеанс; можливе підвищення жорсткості волосся.  У домашніх умовах проведення екранування пов’язане з деякими ризиками, зокрема, складність викликає правильний підбір якісних засобів. Шкода, яка може бути завдана волоссю при невмілому впливі, значний.

Полірування волосся.

Дана процедура призначена для усунення проблеми посічених кінчиків за допомогою їх обрізання. Для цього застосовуються машинки з профільними насадками. Сеанс протікає в такий спосіб: волосся випрямляють праскою, поділяють на окремі локони і полірують. Існує можливість проведення полірування не тільки в салоні, але і вдома – для цього потрібно всього лише придбати машинку з відповідною насадкою. Залежно від індивідуальних особливостей волосся і догляду за ними, результат може зберігатися на протязі від півтора місяців до півроку. Плюси: невисока ціна в порівнянні з раніше представленими процедурами по відновленню волосся; посічені кінчики можуть бути видалені повністю; можливе проведення полірування як в салоні, так і в домашніх умовах (що дозволяє заощадити); оскільки обрізається всього кілька міліметрів, довжина волосся залишається практично незмінною; це єдина методика, при якій посічені кінці усуваються по всій довжині волосся. Недоліки: збиває обсяг, тому не підходить жінкам тонких і неживого волосся; не підходить тим, хто зіткнувся з проблемою випадіння волосся; стійкість отриманого результату залежить від подальшого догляду, який передбачає використання різних масок, бальзамів та ін.  Однак у порівнянні з процедурами, описаними вище, ціна на порядок нижче.

Молекулярне відновлення волосся.

Під впливом екологічних, механічних і термічних факторів білок в волоссі розпадається, випускаючи воду. В результаті цього волоски виглядають тьмяно і мляво, потерпають від браку води і вітамінів. Поступово волосся втрачають свою силу і починають випадати. Така ситуація робить необхідним систематичне відновлення волосся на молекулярному рівні. Хід процедури: призначений для процедури прилад-праску розігрівається до 180 ° С, після чого на нього наноситься препарат, основний інгредієнт якого в більшості випадків кератин; за допомогою гарячого прасування препарат розподіляється по волоссю, нагрів сприяє розкриттю волосяних лусочок і проникненню поживних речовин всередину, де вони і запечатуються; нововведений кератин займає місця зруйнованого білка, тим самим відновлюючи структуру волосся, повертаючи їм силу, природне сяйво і густоту, помітні відразу після закінчення процедури; за наступний місяць волосся акумулюють сили, добре зволожені, завдяки чому всі корисні інгредієнти введеного препарату поширюються рівномірно по всій довжині. Через місяць введене засіб вимивається з волосся, а на його місці утворюються здорові клітини. Волосся буквально перетворюються: стають гладкими, набувають здоровий блиск, випрямляються.

Молекулярне відновлення буде актуально для тих, хто втомився боротися з неслухняними і кучерявим волоссям. Що стосується протипоказань, то потрібно почекати з даною процедурою дівчатам, нещодавно повністю або частково пофарбувати волосся, оскільки фарба руйнує природний пігмент і сприяє сухості волосся. У сукупності з впливом високої температури при проведенні молекулярного відновлення наслідки порушення цієї рекомендації можуть бути плачевними для волосся. Причиною, через яку варто утриматися від проведення відновлення волосся таким чином, є облисіння, а також всі можливі захворювання шкіри голови, наявність ран. Тривалість процедури може складати до 2-х годин. Стійкість результату може радувати до чотирьох місяців.

Пірофорез (випал вогнем).

Пірофорез передбачає вплив на пасма вогнем і оптимальний для власниць тонких і ламких волосся. Результатом процедури є усунення посічених кінчиків і поява здорового сяйва і пишності. Хід процедури: спочатку необхідно провести очищення шкіри голови з одночасним масажем, після чого на волосся наноситься препарат, що включає в себе кератин і інші активні речовини. Наступний крок – безпосередньо випал пасом відкритим вогнем по всій довжині. На завершення сеансу волосся сушать феном. Р

езультатом цієї процедури з відновлення волосся є їх прискорене зростання, оскільки відбувся перерозподіл кератину і новостворене природним способом речовина забезпечує зміцнення стрижня волосини. Кінці волосся при цьому вже не січеться, а значить довжина не зменшується. Один сеанс пірофореза триває приблизно 45 хвилин.

 

Процедури відновлення для кучерявого волосся

Інтерес представляє бразильська технологія відновлення волосся, суть якої в тому, що волосся обробляються коктейлем з високим вмістом протеїнів, які забезпечують повноцінне харчування кожного волоска. Ключовими компонентами коктейлю є витяжки з овечої вовни, схожою за протеїновим складом з волоссям людини. Ці інгредієнти сприяють відновленню сили волосся, їх структури, забезпечують захист від зовнішніх негативних факторів. З кожним сеансом волосся стає все більш здоровими, колір стає яскравішим, йде наелектризованість, неслухняні локони легше укладаються.

Процедура відновлення волосся по бразильської технології не вимагає застосування додаткових засобів для досягнення бажаного ефекту. Важливо знати, що мова не йде про хімічному впливі, оскільки насичення локонів протеїнами відбувається природним чином. Звернення до цієї процедури позбавить клієнта від необхідності згодом користуватися випрямляють пристосуваннями, для отримання красивої укладки досить просто висушити волосся феном.

Бразильська методика оптимальна для любителів часто освітлювати, меліровать і фарбувати свою шевелюру, так як прекрасно живить і зволожує волосся по всій довжині. Більш того, найкращого результату можна досягти, вдавшись до допомоги цієї процедури після чергового фарбування, оскільки в цьому випадку колір буде більш стійким і насиченим, волосся придбають блиск. Хід процедури в салоні: очищення волосяного покриву голови за допомогою спеціального шампуню; нанесення препарату на кожен окремий локон; сушка феном і випрямлення праскою. Стійкість досягнутого ефекту зберігається до чотирьох місяців за рахунок того, що процес вимивання протеїнів йде повільно. Повторити процедуру можна вже після трьох місяців. З кожним повтором результат від процедури буде зберігатися на довший термін.

 

Процедури для відновлення волосся в домашніх умовах: маски і масла

У більшості випадків відновлення волосся вимагає використання різних спеціалізованих засобів, які можна не тільки придбати, але й виготовити самостійно вдома. Якщо мало місце невдале фарбування або пересушування / пережигание волосся, можна запропонувати клієнтові виправити ситуацію за допомогою наступних масок:

Яблучний оцет Ретельно змішати наступні інгредієнти: 1 яєчний жовток, 1 чайну ложку яблучного оцту і касторової олії. Отриману суміш нанести на волосся, утеплити, тримати протягом 40 хвилин, після чого ретельно змити за допомогою шампуню. Ефект буде помітний.

Перцева настоянка – прекрасний засіб для стимулювання росту волосся. Її можна придбати в аптеці або виготовити самостійно. Якщо ви вирішили приготувати настоянку будинку, потрібно подрібнити один гострий перець, залити його 0,5 склянки горілки і наполягати 3 тижні. Після чого можна самостійно зробити маску для волосся, змішавши в рівних пропорціях настоянку і касторове масло. Отриману суміш потрібно втерти в коріння волосся і після закінчення години ретельно змити за допомогою шампуню.

Желатин Ця маска чудово підходить тим, хто потребує відновлення сили волосся після знебарвлення. Необхідно 1 столову ложку желатину залити теплою водою у співвідношенні 1: 3, після чого додати в суміш 1 чайну ложку будь-якого масла для волосся. Протягом 20 хвилин дати засобу настоятися і потім нанести на волосся, рівномірно по всій довжині. Після 40 хвилин ретельно змити. Маски з маслом жожоба Маски на основі жожоба дають прекрасний ефект і легкі у виготовленні. Необхідно взяти по 1 столовій ложці меду, олії жожоба, настоянки прополісу, додати до них один яєчний жовток. Все ретельно перемішати, після чого нанести на волосся, залишити на 30 хвилин і змити.

Гірчиця – чудовий засіб для поліпшення росту волосся і відновлення їх стану. Для виготовлення маски потрібно розбавити чорним чаєм до отримання кремоподібної текстури, додати 1 чайну ложку цукру, 1 яєчний жовток. Склад наноситься на всю довжину волосся і тримається приблизно 30 хвилин, після чого ретельно змивається за допомогою шампуню. Кошти з лука Високоефективну маску можна приготувати, взявши однакову кількість свіжовичавленого цибульного, морквяного і лимонного соку, додати до них по 1 чайній ложці касторової і реп’яхової олії, дріжджів і 2 столові ложки теплої води. Дати масці настоятися, після нанести на волосся на півгодини.

Гліцерин Виготовляючи цю маску, варто почати зі змішування 2 столових ложок реп’яхової олії, 1 чайної ложки оцту і 1 яєчного жовтка. Отриману суміш підігріти на водяній бані. Після цього додати 1 чайну ложку гліцерину. Маску наносити на заздалегідь розділені пасма і витримувати 40 хвилин. Рослинні масла сприятливо лікувальний і відновне вплив на волосся, їх включають до складу шампунів і інших Догляду коштів. Завдяки масел можна повернути волоссю блиск і сяйво, обсяг, густоту і еластичність. Ми пропонуємо вам список найбільш ефективних для відновлення волосся масел, а також способи їх застосування.

Лляна олія Лляна олія може допомогти вашому волоссю і у вигляді маски, і в якості біологічно активної добавки. Причому ці способи можна успішно поєднувати. Очікуваний ефект не змусить себе чекати.

Кокосова олія може бути використано як саме по собі, так і в складі різних масок і інших засобів для догляду за волоссям. Якщо масло входить до складу маски, то такий препарат можна наносити по всій довжині. Якщо ж прийнято рішення використовувати масло в чистому вигляді, то варто наносити його виключно на кінчики. Результати в обох випадках будуть чудовими. Реп’яховуа олія Професіонали радять використовувати реп’яхову олію в якості маски, але виключно в чистому вигляді. Перед нанесенням масло необхідно розігріти на водяній бані. Для досягнення максимального ефекту варто втирати масло в шкіру голови і коріння, щоб оптимізувати процес росту волосся. Рицинова Звичайно, можна використовувати касторову олію в чистому вигляді, але ми пропонуємо вам чудовий рецепт маски, що сприяє оптимізації харчування волосяного покриву. Для приготування маски необхідно взяти 1 столову ложку касторки, додати до неї 30г меду і 1 яєчний жовток. Все ретельно перемішати. Після нанесення на волосся маску залишити на волоссі на термін від 30 хвилин до 2 годин. На завершення процедури – ретельно змити.

Оливкова олія корисна не тільки в кулінарії. Ефективно його застосування для обгортань в домашніх умовах, а також для відновлення структури пошкодженого волосся. Ви зможете домогтися найкращого результату від процедури, якщо змішайте оливкова олія з іншими маслами (наприклад, маслом із зародків пшениці або мигдальним). Арганова Арганова олія також часто використовується в якості компонента засобів для догляду за волоссям завдяки своїм дивовижним властивостям, здатним забезпечити захист і повноцінне харчування для вашого волосся. Для створення маски оптимально буде змішати Арганова масло з маслом лісового горіха, а також можна використовувати цей самий продукт в чистому вигляді.

Обліпихова Хоча корисні властивості обліпихи широко відомі, її рідко використовують в чистому вигляді. Зазвичай це масло включають до складу різних масок. Наведемо рецепт однієї з найбільш ефективних: 1 столова ложка обліпихової олії змішується з 1 яєчним жовтком і 10г трітіназола (можна придбати в аптеці). Суміш наноситься на волосся (зручніше це робити зубною щіткою) і залишається там на протязі 40 хвилин. Мигдальне Це масло дуже багате на вітаміни, значення його для здоров’я вашого волосся складно переоцінити. Важливо пам’ятати одну корисну рекомендацію: для отримання максимального результату мигдальне масло потрібно наносити на кінчики волосся і / або втирати в коріння.

 

Зовнішні засоби для процедур відновлення волосся

Флюїди для волосся

Флюїдами називають засоби для відновлення волосся, які надають різноплановий ефект. З одного боку, вони склеюють розшаровані волоски зсередини, а з іншого – покривають їх зовні захисною плівкою. Зазвичай препарати цієї групи виготовляються в гелеобразной формі. Наносити їх потрібно на чисті пасма. Серед найвідоміших виробників флюїдів варто назвати: HAIR BOTOX; Dr. Sante; Schwarzkopf Professional; Profi Style та ін.

Сироватки для зростання

Призначення сироваток – максимально оперативне відновлення волосся. Особливістю цих коштів є принцип «3 в 1»: сироватку можна застосовувати і як маску, і як бальзам, і як мус. До складу сироваток зазвичай включають велику кількість поживних речовин, наприклад: Foligaine AT3; Andrea Hair Growth Essence; Schwarzkopf Professional 3D Mension Activating Serum Shots; Kallos KJMN1159 і т. Д.

Цибулеві шампуні

Цибулеві шампуні – панацея від проблем, пов’язаних з випаданням волосся (аж до облисіння). Дослідження показали, що цей засіб позитивно впливає на ріст і відновлення волосся. Серед найвідоміших виробників цибульних шампунів виділяються: 911 Цибулевий шампунь; AQUA LIGHT; Mirrolla шампунь цибульний; Секрети природи з екстрактом цибулі та ін.

Лосьйони для прискорення росту волосся

Лосьйони і ополіскувачі, в першу чергу, покращують процес росту волосся, відновлюють їх структуру зсередини, а також здійснюють комплексний догляд за пасмами після травмуючих процедур (наприклад, фарбування). Традиційно лосьйони застосовуються після миття волосся. Варто виділити наступні марки якісних лосьйонів: Planet SPA Altai; Intensive Activating Lotion; Banfi Herbaria; LA BIOSTHETIQUE і т. П.

Рідкий шовк

Рідкий шовк – це різновид засобів для відновлення волосся на молекулярному рівні. Вплив за допомогою такого препарату відбувається комплексно. Рекомендується користуватися такими засобами в сукупності з іншими препаратами цієї групи, що забезпечує досягнення максимально можливого ефекту. Серед перевірених і якісних марок, що випускають рідкий шовк, виділяються: Estel Professional Curex Brilliance Silk; CHI Keratin Silk Infusion; Dr. Sante Aloe Vera; Gliss Kur Рідкий шовк і т. Д.

Рідкий кератин

Рідкий кератин необхідний для процедур кератинового відновлення волосся. Дані кошти прекрасно відновлюють структуру пошкодженого волосся, повертаючи шевелюрі здоровий і красивий вид. На особливу увагу заслуговують такі виробники рідкого кератину: Indola; KayPro; Estel; Smooth тощо.

 

Випадки, коли в процедурі відновлення волосся варто клієнту відмовити

Варто визнати, що бувають випадки, коли ні домашні, ні салонні процедури не можуть вирішити з’явилися проблем з волоссям. У таких ситуаціях варто звертатися за допомогою вже до лікаря, а не до майстра зі сфери краси і косметології. Причини таких серйозних проблем з волоссям можуть бути різними: гормональний збій, алопеція, аутоімунні або шкірні захворювання, анемія та ін. Виявити їх може тільки високо кваліфікований фахівець – лікар-трихолог. У його розпорядженні різні методики для проведення діагностики (тріхоскопія, взяття аналізів і т. Д.).

Після визначення причин, за якими виникли проблеми з волоссям, призначається комплексна терапія. Можливо, що для ефективності лікування буде необхідно залучити і інших вузьких фахівців – наприклад, гастроентеролога, невролога, ендокринолога та ін. Деякі види алопеції призводять до того, що волосяні цибулини гинуть. Цей процес, як правило, є незворотнім, допомогти не зможуть ніякі відновлювальні процедури. Єдиним виходом у такій ситуації може стати лише пересадка. На сьогоднішній день рівень розвитку медицини і косметології дозволяє це зробити максимально природно, не завдаючи пацієнтові дискомфорту або болю.

Найважливішим при вирішенні проблеми облисіння шляхом пересадки є правильний вибір клініки з сучасним обладнанням і висококваліфікованими фахівцями. Щоб повернути волоссю здоровий і красивий зовнішній вигляд, важливо доглядати за ними і зовні, і зсередини. Домашні та багато салонні процедури по відновленню волосся, здатні зробити волосся густіше, надати їм шовковистість і блиск, спрямовані на надання лише зовнішнього впливу. І тільки косметологічні процедури можуть забезпечити повноцінне харчування цибулин, стимулювати зростання, відновити структуру і здоров’я відростають волосся.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

07.05.2021
Огляд процедур для відновлення волосся, які роблять в салонах краси
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup