Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Одяг для майстра манікюру: критерії вибору

ГоловнаБлог — Одяг для майстра манікюру: критерії вибору

Безумовно, важлива складова іміджу салону краси – зовнішність співробітників. Клієнт звертає увагу на те, як одягнені ваші косметологи, перукарі, фахівці нігтьового сервісу. У статті ми докладно зупинимося на тому, який одяг підходить для майстра манікюру. Чи варто купувати уніформу? На якій моделі зупинитися? Також перерахуємо загальні вимоги до зовнішнього вигляду майстра манікюру.

 

Чому потрібно приділяти увагу зовнішньому вигляду і одягу для майстра манікюру?

Зовнішній вигляд співробітника салону краси транслює його ставлення до роботи і до клієнтів. У той же час, відвідувачі спочатку звертають увагу на зовнішність фахівця. Вже потім вони переходять до оцінки якості роботи та інших характеристик. Майстер повинен не тільки працювати як професіонал, але і виглядати відповідно.

Домогтися цього результату йому допоможе уніформа. Не завжди співробітники усвідомлюють наскільки важливий їх зовнішній вигляд. Вони можуть відмовитися носити уніформу. Щоб такого не сталося, вимога носити спеціальний одяг потрібно прописати в правилах внутрішнього розпорядку.

Суворі вимоги до працівників пояснюються:

 • Високою якістю, що надаються;
 • Відповідним рівнем сервісу в салоні;
 • Підтриманням іміджу організації і співробітників.

 

Зовнішній вигляд і одяг для майстра манікюру

Працюючи в індустрії краси, пропонуючи клієнтам послуги цієї сфери, потрібно виглядати бездоганно. Наприклад, якщо ви робите манікюр, то і ваші руки повинні бути доглянутими. Інакше відвідувачі засумніваються в ефективності процедур і вашу майстерність. Клієнти оцінюють як одяг фахівця нігтьового сервісу, так і його структуру в цілому.

Найбільша увага приділяється верхній частині тіла, тому що вона завжди на виду. Тобто відвідувач дивиться на голову, плечі, груди і руки. Перш ніж перейти до розмови про уніформу, перерахуємо, за чим ще потрібно стежити співробітнику. Розберемо концептуально важливі деталі зовнішнього вигляду майстра манікюру.

 

Зачіска і макіяж нейл-фахівця

Чистота і здоров’я волосся принципово значущі в будь-якому вигляді. Не настільки істотно, яка у вас стрижка. Важливо, щоб волосся виглядало доглянутим. Відросло коріння – підфарбовані. Посічені кінчики – зрізані. Волосся нижче плечей краще прибрати, використовуючи шпильку або гумку. Але не перевантажуйте образ занадто помітними аксесуарами.

Специфіка роботи майстра нігтьового сервісу – пил, яка може осідати на волоссі. Намагайтеся уникати цього. Під час перерви приводите зачіску в порядок. Макіяж повинен бути доречним. Для роботи підійде легкий природний мейк. Не захоплюйтеся яскравими, насиченими кольорами, вони призначені для вечірнього макіяжу.

 

В якому взутті повинен працювати майстер нігтьового сервісу

Рекомендується носити закрите взуття. Вона повинна бути красивою акуратною і зручною. Тому доведеться відмовитися від шпильок на користь низького сталого каблука. Підбирайте взуття до одягу. Уникайте занадто яскравих відтінків, страз і інших деталей, які не доречних на роботі.

Якщо майстер працює вдома, то він може приймати клієнта і без взуття. Підійдуть класичні тілесні або чорні колготки або панчохи. Кольорові бавовняні шкарпетки з кумедними малюнками або великі м’які тапки не підтримають ваш імідж професіонала. Виїжджаючи додому до клієнта, краще брати з собою пару чистої змінному взутті.

 

Руки і манікюр – головна складова образу

Спеціаліст нігтьового сервісу не має права приходити на роботу з недоглянутими руками. Це одна з найбільш значущих деталей його зовнішності. Майстру досить важко надовго зберегти покриття на нігтях в хорошому стані. Це пов’язано з постійним взаємодією з хімічними засобами, наприклад, з рідиною для зняття лаку. Тому краще використовувати гель-лак, який так просто не стирається.

У співробітника салону краси повинен бути недавно зроблений манікюр з акуратними нігтями. Покриття підійде нейтральне: однотонне або безбарвне. Довжина і форма нігтів не повинна заважати роботі. Стрази і декоративні елементи – не зовсім вдале рішення. Можливий і інший варіант.

Спеціаліст використовує свої нігті, щоб показати нові трендові дизайни. Це цікаве рішення, але не кожен зрозуміє його. Клієнт, який не любить експерименти, навряд чи довіриться такому фахівцю. Інша справа, якщо для демонстрації дизайнів ви будете використовувати тіпси, на яких покажете все, що вмієте. Від простого покриття до самих незвичайних і оригінальних варіантів.

 

Аксесуари майстра манікюру

Як і у всіх інших елементах образу, тут важлива стриманість і скромність. Чи не намагайтеся вразити клієнта своєю зовнішністю і великою кількістю аксесуарів.

Говорячи про аксесуари, ми маємо на увазі прикраси: ювелірні вироби або біжутерію.

Які прикраси може надіти на роботу майстер нігтьового сервісу:

 • Кільце, але тільки одне;
 • Маленькі сережки, бажано гвоздики;
 • Витончену ланцюжок на шию.

Від яких прикрас краще відмовитися:

 • Кілька масивних кілець;
 • Великі сережки (з величезними діамантами або довгі);
 • Браслети;
 • Намисто або кольє.

 

Чи варто використовувати парфуми

Майстру доводиться досить тісно контактувати з клієнтом. Тому приємний аромат важливий для роботи. Але головне – не переборщити. Чи не наносите дуже багато парфуму, це може дратувати оточуючих або навіть викликати алергічну реакцію. У парфумерному магазині зверніть увагу на аромати свіжості, цитруса. Різкі, незвичайні аромати, які здалися вам цікавими, можуть не сподобатися клієнту. Уникайте пряних ароматів.

Обраний парфум має припадати до смаку не тільки майстру, але і клієнтові.

Ми перерахували деякі загальні елементи образу. Тепер перейдемо до професійних атрибутів, які повинен використовувати кожен майстер манікюру та педикюру. Їх характеристика важлива як з естетичної, так і з практичної точки зору.

 

Маска для майстра манікюру

Маски, які підходять фахівця нігтьового сервісу для захисту особи, бувають двох типів: Медичні; Будівельні. Професіонали своєї справи радять використовувати другий тип. Медична маска складається з 4 шарів, але вона все одно не дає повного захисту від пилу.

Якщо у вас немає витяжки, то варто зупинити свій вибір на будівельному масці. Її товстий прошарок максимально захищає дихальні шляхи. Важливо, щоб в масці ви могли вільно дихати. У будівельній масці для цього є клапан (в деяких моделях навіть два).

Маска повинна міцно триматися на носі. Для цього вона оснащується металевим фіксатором. Тільки щільне прилягання маски до обличчя забезпечує вам потрібний рівень захисту. На голові маска фіксується за допомогою двох гумок.

Початківцю може бути незручно працювати в захисній масці, але це тимчасово. Відмовлятися від її використання не можна, тому що так ви піклуєтеся про своє здоров’я і свою безпеку.

 

Рукавички для майстра манікюру

Важливий елемент одягу для майстра манікюру – рукавички. Вони повинні надійно захищати його руки від впливу хімічних речовин.

У магазинах та інтернет-магазинах представлено три види рукавичок: Латексні; вінілові; Нітрилові. Зовні Нітрилова рукавичка відрізняється тим, що ніколи не буває прозорою або білою. Вона може бути тільки кольоровий (рожевої, блакитний і т.д.) або чорної. Зовнішня частина рукавички шорстка, а внутрішня повністю гладка.

Багато хто вибирає нітрилові рукавички через високого рівня захисту. Цей тип не вступає в реакцію із засобами, що містять ацетат. Крім того, вона рятує від шкідливого впливу етілметакрілат – матеріалу, який використовується, наприклад, при нарощуванні.

 

Навіщо співробітнику бейдж?

Бейдж – елемент уніформи, на якому вказується інформація про його носії. На бейджі можна вказати ім’я, посаду, назву салону. Важливо, щоб інформація була читається. Головна інформація на бейджі – ім’я. Важко ввічливо звернутися до людини, не знаючи його імені. Звичайно, перед початком роботи фахівець зазвичай представляється, але відвідувач може не запам’ятати. Щоб не ставити клієнта в незручне становище, не відмовляйтеся від цього елемента уніформи.

Директору салону краси потрібно вибрати, які бейджи закуповувати. Перший варіант – замовити кожному працівникові окремий бейдж з відомостями про нього. Другий варіант – купити однакові бейджи з віконцями, в які вставляється папірець з ім’ям.

Форма одягу для майстра манікюру

Не тільки клієнту і директору салону важливо, щоб співробітник був у формі. Справа не просто в приємному зовнішньому вигляді. Уніформа рятує працівника від багатьох проблем. Наприклад, на одязі для майстра манікюру накопичується полімерна дрібнодисперсний пил. У невеликих кількостях вона не представляє абсолютно ніякої небезпеки. Однак якщо щодня з ранку до вечора носити одяг, на яку вона потрапила, можна заробити сильну алергію. Якщо ви перете те, в чому були на роботі, в машинці з іншими речами – ви поширюєте пил на весь одяг. Тому на роботі потрібно надягати уніформу. Прати уніформу потрібно окремо від решти одягу.

Робота фахівця нігтьового сервісу пов’язана з використанням великої кількості хімічних речовин, лаків, які легко пролити. Один необережний рух і улюблена річ назавжди зіпсована. Краще забруднити робочу форму, ніж свій одяг.

 

Якою може бути форма для майстра манікюру

Директор салону краси, який вирішив, що в його організації співробітники будуть працювати в спеціальному одязі, стикається з вибором.

Яку конкретно уніформу вибрати? У нього є такі варіанти: Футболки; фартухи; халати; Туніки.

Футболки – найдешевший варіант. Можливість замовити їх з доставкою за низькою ціною – не єдина перевага. На них можна помістити назву салону. У футболці зручно працювати, короткі рукава не заважають майстру. Але цей предмет одягу занадто простий. Не всі клієнти оцінять таке рішення, особливо в салоні класу люкс.

Фартух – вид уніформи, який призначений для захисту вашої основної одягу від бруду і пилу. Іноді на фартусі є кишені, в які зручно класти інструменти. Добре, якщо фартух буде відштовхувати воду, тому що часто доводиться працювати з рідинами. При цьому матеріал повинен залишатися дихаючим. Інакше в ньому буде важко працювати цілий день, особливо коли на вулиці спекотно. У цьому виді форми для майстра манікюру важливо простежити за довжиною. У момент, коли ви сидите на робочому місці, фартух повинен прикривати коліна. Якщо у кожного працівника немає свого комплекту уніформи, то фартухи повинні регулюватися по довжині. Залежно від зростання фахівця.

Халат – вид уніформи, заорюється або застібається знизу доверху. Він може бути на блискавці або на ґудзиках. Халат для майстра манікюру потрібно підбирати відповідно до розміру. Не варто робити акцент на талії або грудей. Фігура повинна бути прихована під одягом. Не слід вибирати халат з довгими рукавами, а й зовсім відкритими руки теж не повинні бути. Якщо співробітнику подобається використовувати кишені, то простежте, щоб на халаті їх було достатньо.

Туніка – костюм для майстра манікюру, який складається з штанів і укороченого халата. Брюки не можуть бути вузькими. У них має бути комфортно сидіти і працювати цілий день. Якщо ввечері на шкірі залишаються сліди від гумки, значить, розмір обрано неправильно. Краще відразу брати на один більше.

 

Матеріал і кольору уніформи для майстра манікюру

Вибирайте уніформу, яка частково складається з натуральних матеріалів, а частково їх синтетики. Одяг, в складі якої тільки бавовна, комфортна, в ній не жарко, але вона швидко втрачає форму. Повністю синтетичний одяг не мнеться, але довго працювати в ній неможливо. Оптимальне поєднання цих матеріалів: 65% синтетики і 35% натуральних матеріалів.

Вибираючи колір, ви можете орієнтуватися на відтінки, які використовуєте для свого бренду. Вони можуть бути яскравими, різнокольоровими. Але не забувайте орієнтуватися на свою цільову аудиторію. Уніформа повинна подобатися, в першу чергу, не директору салону, чи не майстру, а клієнту.

Одяг для майстра манікюру чорного кольору – не найкраще рішення. На ній буде добре видно всю пил, яка виникає при обпилювання нігтя.

Білий колір уніформи в Росії викликає пряму асоціацію з докторами. В такому зіставленні немає нічого негативного. Адже лікар асоціюється з чистотою, стерильністю і професіоналізмом. Форму білого кольору можна назвати практичною, за її станом потрібно дуже уважно стежити.

 

Рекомендації для майстрів манікюру

Спеціаліст нігтьового сервісу зобов’язаний завжди виглядати належним чином. Як досягти цього результату? Кілька простих порад. Тримайте робоче простір в порядку. Слідкуйте за тим, щоб всі невикористовувані кошти були закриті, зайві інструменти прибрані. Це прискорить вашу роботу.

Зберігайте на роботі невеликий набір косметики, яка дозволить вам швидко підправити макіяж або приховати недосконалості. Багато коштів не буде потрібно. Тільки найосновніші: дезодорант, гребінець, легкий крем, ватяні палички / диски. З декоративної косметики досить пудри і помади. На зовнішній вигляд майстра сильно впливає поведінка. Гарна постава, спокійні і впевнені рухи – запорука успіху.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

04.05.2021
Одяг для майстра манікюру: критерії вибору
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup