Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Кручу-верчу, вибрати апарат для манікюру хочу

ГоловнаБлог — Кручу-верчу, вибрати апарат для манікюру хочу

Оптимальний апарат для манікюру – річ, незамінна для салону краси. Є у вас професійне обладнання – значить, можливо якісно змінити роботу майстра і, відповідно, підвищити прибутковість. З ним не буде довгих маніпуляцій по обпилювання матеріалу, зате він допоможе істотно скоротити час роботи. Знімається фізичне навантаження на руки, немає необхідності довго фіксувати руки клієнта і свої. А ще у вас залишається більше часу на творчу складову роботи, а це пункт нітрохи не менш важливий.

 

Чим нам керуватися при виборі апарату? Він повинен відповідати, як мінімум, наступним параметрам:

· Достатня потужність для роботи. Зазвичай це значення порядку 30-60 Вт для апаратів без вбудованого пилососа

· Відсутність вібрації при достатній кількості оборотів, з можливістю їх регулювання. Цифра – до 35 000 об. / Хв.

· Простота зміни насадок

· Ергономічний дизайн

· Наявність реверсу.

 

Спочатку – ручка.

Якщо вона важка, з поганою ергономікою, та ще й незручно лежить в руці, то напругу, що нагромадилася не дасть майстру повноцінно працювати. А якщо плюс до всього ще й вібрація надмірна … Тихий жах. У вас є шанс відчути всі принади роботи з відбійним молотком в мініатюрі :). Вібрація протягом усього робочого дня – це важке випробування для найміцніших ручок. Добре ще, якщо вдасться уникнути травми клієнта або власної. Якісна ручка повинна працювати без шуму і вібрації, бути легкою і зручною в обігу.

Наявність вібрації в ручці, як правило, залежить від стану шарикопідшипника. Він є невід’ємною частиною ручки. При його зношуванні вісь обертання бору починає здійснювати круговий рух або по овалу. І тоді-то наростає характерний шум і вібрація. Термін служби підшипника залежить від того, чистить чи майстер ручку після кожного клієнта, а також від гостроти борів і фрез, якими він користується. Тупі бори змушують майстра надавати надмірний тиск на бор, що веде до руйнування підшипника ротора. Тому робимо висновок – сила тиску на бор повинна бути мінімальна.

Однією з найпоширеніших причин поломок є те, що ручку кидають на тверду поверхню, і удар припадає на механізм цанги, самого по собі не самого життєстійкого. В результаті отримуємо сущий кошмар – поздовжнє зміщення всього механізму щодо корпусу ручки. Оскільки швидкість обертання бору дуже висока, відбувається неминуче руйнування підшипника. На виході – на жаль і ах, але заміна всієї ручки.

Ще один показник оптимального апарату – це якість ручки, а саме легкість і швидкість зміни насадок. У процесі роботи майстер неодноразово їх змінює, і це повинно відбуватися досить швидко. Кріплення насадок можуть бути різні: цанговий затиск, самозахвативающійся, кулачковий і фрикційний. У роботі майстра найлютішим ворогом стануть пластмасові цанги – вони дуже швидко стираються і виводять з ладу всю ручку через зсув центру обертання.

Зауважу: якість змінного інструменту, що обертається значно впливає на довголіття апарату. Використовуйте тільки гострий інструмент – і апарат прослужить вам довго. Також краще використовувати бори малої довжини, а бори великої довжини – лише за крайньої необхідності. Крім того, користуватися тільки борами відповідного діаметру. Як це визначити? Якщо ви відчуваєте прокручування бору в цанзі або після вилучення бору на ньому виявляється кільцева ризику – смуга, то бор має менший діаметр, ніж необхідно. Терміново міняємо! І при покупці борів і фрез обов’язково перевіряйте центрування інструменту.

Що стосується ергономічних параметрів, то, без сумніву, пристрій повинен бути зручним. Руки у всіх майстрів різної величини, тому при покупці пристрою не полінуйтеся взяти машинку в руки, покрутити її, зрозуміти, наскільки зручно її тримати. Корпуси ручок і трансформаторів виконують зі спеціальних матеріалів – використовується і метал, і пластик. У паспорті кожного виробу повинен бути зазначений вид матеріалу, особливо пластика. Пластмасові корпуси, з яких виготовляються ручки, значно знижують вагу вироби, до того ж при тривалій роботі з ним рука не потіє.

 

***
З незручно РУЧКОЮ У манікюрні АПАРАТУ У ВАС Є ШАНС ВІДЧУТИ ВСЕ ПРИНАДИ РОБОТИ З відбійним молотком У МІНІАТЮРІ 🙂
***

Нарешті, ще один важливий момент – електричний шланг-провід, що з’єднує ручку і трансформатор. За формою допускається два варіанти – кручений і прямий. Зручніше, звичайно, кручений. При роботі він займає мало місця і не скручується. Слабкими у будь-якого проводу є його місця приєднання до апарата і до ручки, тобто до місця постійного вигину. У місці кріплення проводу у ручки повинна бути хороша захист у вигляді потовщення гармошкою або металевої пружини.

Всі перераховані вище характеристики дозволяють вважати апарат оптимальним в своєму класі професійного обладнання для манікюру. Я постаралася висвітлити найважливіші аспекти, які слід враховувати при виборі оптимального апарату.

Підходьте до покупки вдумливо, враховуйте максимум факторів – і я сподіваюся, що ви виберете вашого помічника, який залишиться з вами на довгі-довгі прибуткові роки.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

30.04.2021
Кручу-верчу, вибрати апарат для манікюру хочу
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup