Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Холодильник для косметики: що можна в ньому зберігати, а що категоричний не можна

ГоловнаБлог — Холодильник для косметики: що можна в ньому зберігати, а що категоричний не можна

Зберігати косметику в звичайному кухонному холодильнику – не найкраща ідея. Як ми вже переконалися, для різних засобів потрібна різна температура, і не кожне обладнання може її забезпечити. Тому для зберігання косметичних продуктів оптимально використовувати спеціальний холодильник. Холодильник для косметики є невеликою холодильною шафкою. У ньому можна виставити температуру від +2 до +12 градусів, а стильний дизайн, невеликі розміри і можливість кріплення до стіни дозволяють помістити його саме там, де вам зручно – на стіні, на підлозі, на будь-якому предметі меблів. Через відсутність спеціального холодильника для косметики деякі все-таки зберігають крему, сироватки і маски в звичайному холодильнику. Але далеко не всі. Знайте: ці косметичні продукти потрібно зберігати в холодильнику при плюсовій температурі (що не перевищує 12 градусів). Для вітамінізованої косметики ідеальної буде температура від +5 до + 8 ° С, для кремів і сироваток – +8 – + 10 ° С. «Максимальну» температуру в + 12 ° С витримують лише кошти, в складі яких є колаген, ланолін, еластин.

 

Чим зручні міні-холодильники для косметики

Для створення і підтримки потрібної температури в звичайних холодильниках використовується метод компресії. В холодильниках для косметики – термоелектричний метод. Це обумовлює ряд відмінностей між звичайним холодильником і холодильником для косметики. Так, останній через відсутність компресора не шумить, не притягає пил, компактний за розміром, екологічний за рахунок відсутності хладагентов.

Усередині міні-холодильник для косметики покритий спеціальним антибактеріальним складом, що оберігає його поверхні від скупчення і розмноження мікробів. У деяких моделях передбачені навіть спеціальні відділення для зберігання лікарських засобів. Можна знайти холодильник для косметики з маленьким неохолоджуваних скринькою для дрібниць. Міні-холодильники споживають вкрай мало електричної енергії – 30-50 Ватт (в залежності від обсягу камери). Це можна порівняти з кількістю ват, які витрачає звичайна лампочка. Обсяг камери можна підібрати залежно від ваших потреб і побажань – мінімум 5 літрів, максимум 13.

Міні-холодильники бувають як переносними, так і настінними. Для харчування перших досить автомобільного прикурювача, другі зазвичай підключають до електричної мережі. Користуватися міні-холодильником дуже просто, до того ж можна зробити таке обладнання предметом декору, який прикрасить будь-яке приміщення. Виконаний з пластику корпус дозволяє дизайнерам втілювати в життя найсміливіші фантазії, органічно вписуючи міні-холодильник в інтер’єр. До речі, є екземпляри, обшиті натуральною деревиною.

 

Яку косметику можна зберігати в холодильнику

Олівці для очей та губ Холодильник для косметики не підходить для постійного зберігання олівців. При низькій температурі вони висихають, тверднуть і для макіяжу вже не годяться.

Помада Одне з найбільш «жирних» коштів для макіяжу теж не рекомендується зберігати в холодильнику для косметики. Перламутрові помади при постійному впливі низької температури змінюють консистенцію і колір, а матові і зовсім висихають.

Пудра Холодильник для косметики – не місце для пудри, рум’ян, тіней. Хоча, треба визнати, мало хто додумався б їх туди покласти. Суха косметика не містить жирів і вітамінів, тому зберігати її в прохолодному місці зовсім не обов’язково. Самим продуктам зберігання в холодильнику шкоди не завдасть, але і користі від цього ніякої.
Парфуми Існує досить поширений міф – якщо зберігати духи в холодильнику, це зробить аромати більш стійкими. Скажіть, ви бачили коли-небудь в парфумерних бутиках холодильники? Перепади температур, насправді, згубно впливають на аромат парфумів. Тому для духів не потрібен холодильник для косметики, краще помістити їх в сухе темне місце з кімнатною температурою.

Лаки для нігтів Лаки для нігтів – найбільш неоднозначна категорія косметичних засобів з точки зору температури зберігання. Чи варто зберігати лаки для нігтів в холодильнику для косметики? Все залежить від виробника. Одні лаки витримують низькі температури, інші – розшаровуються або застигають. Вся справа в складі. Але навіть якщо ваш лак витримує низьку температуру, зберігати його в холодильнику для косметики не варто. Справа в тому, що усередині бульбашки буде утворюватися конденсат, і, в кінцевому рахунку, будь-який лак зіпсується. Тональні засоби Професіонали beauty-індустрії часто накладають тональний і коригувальний крему пальцями. І у них є на те причини – тональники та коректори при контакті з теплою шкірою тануть, і рівномірно розподіляються по обличчю тонким шаром. У холодильнику для косметики ці кошти загустеют і при використанні створять ефект маски. Тому краще зберігайте тональний крем і коректор в темному місці при кімнатній температурі.

 

 

Як вибрати холодильник для косметики: 5 критеріїв

Обсяг і розміри холодильника Отже, маючи уявлення про різні моделі холодильників, представлених на ринку, починаємо вибирати. Перше, на що звертаємо увагу, – розмір приміщення, в якому буде встановлено холодильник для косметики. Стандартна глибина цього обладнання – 60 см, але є моделі глибиною 80 см. Висота варіюється від 50 см до 1,2 м. Ширина – від 60 до 100 см. Якщо дозволяє приміщення, вибирайте холодильник більшого розміру. Чому? Все просто: бажано, щоб тюбики і флакончики не стояли близько один до одного. Між ними має залишатися досить місця для вільної циркуляції повітря. Припустимо, що у вас немає проблем з розміщенням холодильника для косметики будь-якого розміру, і ви не дуже обмежені в коштах. Давайте аналізувати. Маленькі салони краси зазвичай не потребують великих холодильниках для косметики. Всі наявні запаси можна розмістити в одній камері висотою від 50 до 160 см, шириною і глибиною 60 см. Іноді в таких міні-холодильниках для косметики є невеликий морозильний відсік. Якщо запаси косметичних засобів, які ви плануєте зберігати в холодильнику, досить великі, а площа дозволяє, то можна купити модель шириною до 100 см. Зазвичай це обладнання виробників з Азії, невисокі, місткі і, на відміну від європейських побратимів, більш зручні пристрої при рівному з ними обсязі. Великі холодильники є серед моделей «Side-by-Side». Від звичайних холодильників для косметики вони відрізняються кількістю дверцят – їх дві, розташовані вони з боків. У деяких моделях можна поміняти сторону відкривання. Такі відомі бренди, як LG і Samsung, випускають подібні варіанти холодильників для косметики. Але врахуйте, вам доведеться знайти достатньо місця для вільного відкривання дверцят, що для тісних приміщень часом є нерозв’язною проблемою.

Енергоспоживання холодильника Ще одна важлива обставина, яке необхідно врахувати при виборі холодильника для косметики – клас енергоспоживання. Найменше витрачає енергію обладнання класу А. Далі – по зростаючій, аж до «G». Але потрібно відзначити, що холодильники класу енергоспоживання D і G сьогодні практично не випускаються. Врахуйте ще одна важлива обставина – клас означає не тільки обсяг споживання енергії, а й те, скільки часу холодильник для косметики може утримувати температуру в вимкненому стані. Тому можна зустріти в продажу два однакових за класом пристрої, але з великою різницею у вартості. Оптимальним варіантом буде придбати холодильник для косметики класу не нижче С. Ви можете допомогти своєму обладнанню витрачати менше електроенергії. Для цього слід дотримуватися кількох простих правил: розташовувати холодильник на максимальній відстані від працюючих батарей опалення, не ставити в нього косметичні засоби з температурою вище кімнатної, не залишати дверцята надовго відкритими.

Вбудований холодильник Вбудований холодильник коштує дорожче своїх стаціонарних побратимів, але має всього кілька переваг – ідеально вписується в будь-який інтер’єр, дозволяє зайняти вільний простір під ним під нього спеціальну шафу. Крім того, їм можна управляти без відкривання дверцят за допомогою датчиків і індикаторів, розташованих на передній панелі. Ось, мабуть, і все. З мінусів – порівняно висока ціна, необхідність прорізів в меблів для вентилювання компресора. До того ж корисний об’єм таких холодильників для косметики менше, ніж площа, яку вони займають. Мінімум удвічі, а то й більше. Однак в деяких випадках вбудовані моделі потрібні, так як економлять простір і підвищують комфорт в приміщенні. Стандартні розміри: ширина 54-58 см, глибина 53-55 см. Під такою холодильник роблять спеціальні меблі, враховуючи технологічні допуски. Якщо в приміщенні є ніші, то можна підібрати обладнання з урахуванням розмірів цих ніш. У будь-якому випадку, вбудований холодильник для косметики буде вже, ніж стаціонарний. Подібна модель може бути з одними дверцятами або з двома, з різним розташуванням камер. Виняток становлять холодильники у вигляді скринь – їх безглуздо вбудовувати в меблі. Як правило, всі моделі вбудованих холодильників для косметики мають стаціонарні аналоги.

Вбудована техніка надійна, зазвичай високої якості. Вона економить простір, може бути розміщена в будь-якому місці. Але при цьому вибрати вбудований холодильник для косметики набагато складніше, ніж окремо стоїть. Це відбувається з двох причин: по-перше, стаціонарне обладнання користується попитом, і виробники просто не вважають за потрібне розширювати лінійку продукції, що випускається. Навіщо, якщо і на звичайних можна непогано заробляти?

Друга причина – обмежений попит на вбудовані моделі. По суті, обидві причини взаємопов’язані – покупцеві складно вибрати відповідний вбудований холодильник через відсутність хорошого вибору, і він набуває стаціонарні, підвищуючи попит, а продавцеві невигідно продавати вбудовану техніку через обмежений попит на неї. Вбудований холодильник для косметики, на відміну від стаціонарного, має меблеві навішування і кріплення для декоративних панелей. У цій фурнітури суто важливе призначення: навішування дозволяють відкривати дверцята, навіть якщо стінки щільно прилягають до меблів, кріплення, природно, потрібен для панелей. Лицьова меблева панель може бути пов’язана з навішеннями холодильника для косметики чи ні. В останньому варіанті вона повідомляється з дверцятами холодильника легкими напрямними. Як розмістити холодильник – ви вирішуєте самі. Можна повністю приховати його, залишивши на увазі тільки грати в цоколі (вона необхідна для доступу повітря). Можна залишити грати і панель управління, щоб регулювати роботу холодильника для косметики, не відкриваючи дверцят. А можна залишити холодильник і на виду.

Важливий нюанс: вбудовані холодильники для косметики більш економічні, ніж їх окремо стоять аналоги, оскільки стінки цієї техніки зазвичай добре теплоізольовані. Крім того, від вбудованого обладнання менше шуму. Виконуючи установку вбудованого холодильника для косметики, необхідно передбачити вільний доступ повітря до компресора і конденсатора, а також дотриматися всіх вимог з електробезпеки. Отвори, через які буде входити і виходити повітря, повинні мати переріз не менше 200 кв. см. При цьому потрібно обов’язково забезпечити вільну циркуляцію повітря: не закривати повітряні канали зайвими предметами. Не варто займатися установкою вбудованого холодильника для косметики самостійно. Є фахівці, знайомі з тонкощами установки і експлуатації вбудованих примірників, і краще доручити цю роботу їм. Неправильна установка може привести до великих додаткових витрат: доведеться переробляти вже змонтовану конструкцію. Крім того, це привід для зняття вашої техніки з гарантійного обслуговування.

Кількість камер холодильника Кількість камер в холодильнику для косметики залежить від ваших потреб і побажань. Зазвичай вони мають від однієї до трьох камер. Найменші – однокамерні, з одними дверцятами і одним відділенням. Можна спробувати знайти однокамерні невелику модель з морозильною камерою. Зазвичай в таку міні-морозилку можна покласти не більше кілограма.

Холодильна камера Холодильник для косметики – це, по суті, і є холодильна камера, тільки «вбудована» в який-небудь матеріал (пластик, дерево). Вибираючи дане обладнання, варто віддати перевагу тому, в якому полички виконані зі скла або з металевих решіток. Ці матеріали більш міцні, ніж пластик. Скло легше мити, воно більш естетично. Грати дозволяють повітрю вільно циркулювати всередині холодильника. Зверніть увагу на кількість кріплень: це дозволить вам створювати різні комбінації полиць.

Що стосується системи розморожування, то сьогодні випускають міні-холодильники з двома варіантами – крапельна ( «плаче стінка») і No Frost. При використанні системи «плаче стінка» вся волога стікає по задній стінці в спеціальний піддон і звідти згодом випаровується. Розморожувати такий холодильник для косметики потрібно не рідше одного разу на півроку. Система менш досконала, тому холодильник для косметики з «плаче стінкою» буде коштувати дешевше. Система No Frost – це вільна циркуляція повітря в камері. У таких холодильниках іній не утворюється взагалі, волога збирається на охолодному елементі, а потім поміщається в ємність і також випаровується. Але при використанні системи No Frost всередині камери необхідна наявність охолоджуючого елемента. У випадку з великими побутовими холодильниками це не має особливого значення. А ось холодильники для косметики і так невеликі за обсягом, тому «зайва деталь», яка буде «красти» простір усередині камери, не завжди доречна.

Цифрові термометри зазвичай гарантують точність в межах одного градуса. Вбудований пульт дозволяє управляти роботою холодильника для косметики, не відкриваючи дверцята. Вимикач на пульті допомагає вимкнути обладнання, яке не висмикуючи вилку з розетки. «Режим швидкого охолодження» дозволяє за допомогою додаткового вентилятора різко знизити температуру косметики всередині холодильника. Це сприяє збільшенню термінів зберігання косметичних засобів. Після швидкого охолодження камера автоматично продовжує роботу в звичайному режимі.

«Самодиагностика» є не у всіх моделях холодильників. Але якщо вона є, це досить зручно, оскільки дозволяє у виняткових випадках швидко знайти причину поломки і оперативно її усунути. Крім усього іншого, холодильник для косметики може бути оснащений електронним календарем. З його допомогою можна встановити дату, коли ви помістили косметику на зберігання, дату, після якої засобами користуватися вже не можна. Трохи дорожче коштує електронний календар, який стежить ще й за термінами зберігання продукції.

 

Як правильно зберігати косметику в холодильнику і не тільки

Транспортування У зберіганні косметики важливі всі етапи, в тому числі і транспортування. Якщо виробник рекомендує зберігати продукт замороженим, то скористайтеся переносним морозильником. Не варто розраховувати на те, що засіб «не встигне відтанути по дорозі». Будь-які порушення правил транспортування, навіть на ваш погляд незначні, можуть вплинути на якість і ефективність косметики.

Виділення місця під зберігання В ідеалі, в салоні повинна бути окрема кімнатка для зберігання косметичних засобів, в якій є все необхідне обладнання – полиці, шафи, холодильник для косметики. Приміщення повинно бути закритим, а всередині слід підтримувати баланс температури і вологості. Увійти в таку кімнату може тільки співробітник салону, який несе матеріальну відповідальність за запаси косметики. Буде зручніше, якщо різні косметичні засоби будуть зберігатися групами – фарба, косметика для волосся, косметичні продукти для особи, засоби для нанесення макіяжу, косметика для тіла і т.д. Те, чим ви користуєтеся найчастіше, розміщуйте в максимальній доступності – на рівні очей, на відстані витягнутої руки. Косметичні засоби, які менш популярні у клієнтів, можна відкласти на верхні і нижні полиці. Тут же, в окремому приміщенні, можна розташувати рекламну продукцію, щоб майстер міг захопити її клієнту по ходу руху. Суворо заборонено розміщувати косметику на підлозі! Всі зони для зберігання повинні мати відповідне маркування. Ще одна маленька порада – тюбики з фарбою, як повні, так і розпочаті, найзручніше розташовувати по відтінкам. Але якщо розміри вашого салону не дозволяють вам виділити під зберігання косметики окреме приміщення, постарайтеся організувати зони в загальному залі. У цьому вам допоможуть закриваються шафи. Облік терміну придатності

Розкладаючи косметику для зберігання в холодильник, звертайте увагу на терміни придатності. Товари, у яких термін зберігання закінчується нескоро, поставте вглиб полки, інші – ближче до краю. Врахуйте, що будь-яка людина зазвичай візьме те, що ближче до нього розташоване, і співробітники вашого салону – не виняток. Неправильна розстановка без урахування термінів зберігання чревата додатковими витратами – вам доведеться постійно списувати товари з вичерпаним терміном придатності.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10.05.2021
Холодильник для косметики: що можна в ньому зберігати, а що категоричний не можна
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×