Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Хімічний пілінг в салоні краси: всі тонкощі процедури

ГоловнаБлог — Хімічний пілінг в салоні краси: всі тонкощі процедури

Пілінг – широко відомий засіб омолодження і оновлення шкіри. Стан шкіри поліпшується за рахунок відлущування верхніх шарів епідермісу і стимулювання регенерації клітин. Процедура «Хімічний пілінг» в салоні краси користується великим попитом у клієнтів різного віку.

 

Що таке хімічний пілінг

Назва цієї процедури походить від дієслова «to peel», який означає «очищати». Саме такий принцип лежить в основі процедури «Хімічний пілінг для обличчя». Ороговілі клітини знімаються під впливом кислоти, що робить поверхню шкіри гладкою, пружною, сяючою, тобто, здоровою і красивою.

Для процедури використовують органічні кислоти. У порівнянні з механічною ексфоліацією це більш щадна процедура, так як під впливом кислот не порушується цілісність шкіри. Після хімічного пілінгу відмерлі клітини поступаються місцем новим.

Салони краси пропонують хімічний пілінг для обличчя, тіла, рук. Як правило, клієнтам рекомендують пройти від 4 до 6 сеансів з інтервалом в два тижні. Остаточний результат, помітний 8-10 днів по тому, тримається до півроку. Через 6-12 місяців сеанси повторюють. Щоб продемонструвати ефект процедури «Хімічний пілінг», фото розміщують в соціальних мережах або на відповідних ресурсах. Відкриваючи свій салон краси, подбайте про те, щоб оснастити його зручною системою для управління

 

Чому хімічний пілінг краще робити в салоні краси, а не в домашніх умовах

Для досягнення найкращих результатів зверніться до хорошого фахівця. Діагностика, визначення типу шкіри, грамотний підбір пілінгу, – ці премудрості зрозумілі тільки професіоналові. На жаль, дилетант може нашкодити і собі, і клієнтові. Косметолог вибере відповідні кислоти, складе пропорції, забезпечить безпеку втручання. Так що, хімічний пілінг в салоні – це турбота про себе, адже ризики при обслуговуванні в пристойному закладі мінімальні. Крім того, професіонали завжди використовують тільки якісні засоби при проведенні процедури «Хімічний пілінг шкіри».

Фахівець не тільки призведе ваше обличчя і тіло в порядок, але і порадить, як доглядати за шкірою після пілінгу.

 

Які розрізняють види хімічних пілінгів

Поверхневий пілінг дозволяє прибрати верхні шари шкіри. Це найбільш щадний хімічний пілінг для в салоні. Після процедури клієнти ведуть звичайний спосіб життя. Цей варіант пілінгу підходить молодим людям з акне. Закріпити результат допоможуть додаткові сеанси.

Серединний пілінг – хімічний пілінг кислотами, під час якого зачіпають епідерміс до базальної мембрани. Після закінчення втручання деякий час триває відлущування дрібних і великих частинок шкіри, а відновлення відбувається протягом 14 днів. Весь цей час клієнт перебуває вдома. Спосіб ефективний для усунення вікових змін, рішення серйозних дерматологічних проблем. Результат зберігається приблизно рік.

Глибокий хімічний пілінг – процедура, пов’язана з впливом на базальнумембрану. Ефект досягається за рахунок регенерації епідермісу. Метод дозволяє прибрати глибокі зморшки і рубці. Реабілітація триває 5 місяців, результати залишаються помітними протягом декількох років.

 

Що клієнти отримують після хімічного пілінгу

Процедура допоможе усунути практично будь-які недосконалості шкіри. Навіть якщо був проведений лише поверхневий хімічний пілінг, клієнти помічають такі ефекти:

 • шкіра виглядає помітно краще, так як вона стає більш ніжною і гладенькою;
 • пропадають прищі, рубці, пігментні плями;
 • нормалізується кислотно-лужний баланс шкіри, інтенсивніше працюють сальні залози;
 • глибокий хімічний пілінг сприяє виробленню колагену, речовина підвищує пружність, еластичність покривів, розгладжує зморшки;
 • у клієнтів піднімається настрій і підвищується самооцінка.

 

Показання і протипоказання хімічного пілінгу

Показання для хімічного пілінгу

1. Акне, комедони. Шкіра після хімічного пілінгу очищається.

2. Гіперпігментація.

3. Низький тонус, в’ялість шкіри.

4. Зміни шкіри, викликані процесом старіння.

5. Надмірне ультрафіолетове опромінення шкіри, фотостаріння.

6. Рубці і врослі волосся. Для їх видалення використовують серединний хімічний пілінг.

7. Схильна до жирності шкіра, розширені пори.

8. Потовщення рогового шару шкірних покривів.

9. Тьмяна шкіра.

10. Підготовка до більш тривалим процедурам.

 

Показання до хімічного пілінгу за віком

Протипоказаний юнакам і дівчатам до 14 років, а після досягнення цього віку процедура проводиться тільки при наявності медичних показань. Людям від 25 до 30 років, що страждають акне, постакне, гіперпігментацією, фотостарінням. Клієнтам старше 35 років пропонують саліциловий хімічний пілінг і інші види пілінгу для боротьби з дефектами шкіри або підготовки до майбутньої косметологічної операції.

Протипоказання для хімічного пілінгу

1. Період загострення хронічних хвороб.

2. ГРЗ, ГРВІ

. 3. Вагітність, годування груддю.

4. Гіпертрофічні і келоїдні рубці, висока ймовірність їх появи.

5. Радіотерапія або підготовка до неї.

6. Потемніння шкіри від засмаги.

7. Проведені в останні 2 місяці чистка обличчя, мезотерапія, лазерна обробка особи та інші подібні процедури.

8. Захворювання психіки.

9. Непереносимість компонентів, наприклад, оксіуксусной кислоти, якщо це хімічний гліколевий пілінг.

10. Прийом імунодепресантів, ретиноидов, фотосенсибилизирующих препаратів.

11. Купероз.

12. Онкологія.

13. Фототипи шкіри по Фіцпатріку IV, VI.

14. Загострення дерматологічних захворювань: екзема, псоріаз та ін.

15. Травмована шкіра, порушення цілісності покривів.

16. Рани

17. Підвищений тиск.

18. Цукровий діабет.

 

Відносні протипоказання для виконання хімічного пілінгу

1. Багато родимок (невусів) на тілі.

2. Надмірний ріст волосся на тій частині тіла, яка піддається пілінгу.

3. Чутливість шкіри.

4. Вік до повноліття.

5. Період менструації.

 

Як роблять хімічний пілінг.

Етапи процедури

1. За 1-2 тижні до процедури проводять предпілінговой підготовку, яка полягає в тому, що на шкіру наносяться препарати, що містять невелику кількість кислот. Це робиться для того, щоб шкіра адаптувалася до впливу кислоти.

2. Спеціаліст впливає кислотою на шкіру для того, щоб отримати потрібний результат. Вид, концентрацію, pH речовини і тривалість експозиції визначає фахівець.

3. Останній етап – це постпілінговий догляд. Він необхідний, щоб запобігти можливим ускладненням і закріпити результат. Клієнту слід виконувати вказівки косметолога, використовувати рекомендовані засоби, в тому числі, сонцезахисні креми не менше 30 SPF.

 

Які кислоти використовують для хімічного пілінгу

Фруктові кислоти щадяще впливають на шкіру, не викликаючи неприємних відчуттів. Поверхневий пілінг, який найчастіше виконують саме з використанням фруктових кислот, дуже популярний, адже процедура дає приголомшливий результат, але не викликає ніякого дискомфорту. Ці кислоти називаються фруктовими, так як їх основним джерелом є фрукти. Звичайно ж, вміст речовини в одному фрукті дуже мало і його не можна порівняти з тим, що потрібно для проведення пілінгу.

Гликольва (оксіуксусна) кислота згладжує рельєф епідермісу, нормалізує вироблення колагену, кератину. Шкіра стає пружною, еластичною завдяки посиленому синтезу колагену. Омолоджуючий ефект досягається в результаті протизапального і стимулюючої дії кислоти. Ця кислота позбавляє від такого неприємного шкірного захворювання, як контагіозний молюск.

Для поверхневого пілінгу також підходить молочна, мигдальна, яблучна, піровиноградна кислоти. Вони чудово відлущують шкіру, але кожна з них призначена для вирішення специфічних проблем.

Зокрема, пировиноградную кислоту краще запропонувати клієнтам з чутливою шкірою. Вплив кислоти робить шкіру більш еластичною, захищає від втрати вологи, стимулює бар’єрну функцію шкіри. До речі, хімічний мигдальний пілінг також відноситься до поверхневих. Він допомагає вирівняти рельєф шкіри, усуває почервоніння, вугровий висип, комедони, зморшки. Молочна кислота регулює гідробаланс, пом’якшує шкіру, має протизапальну дію. Пілінг молочною кислотою роблять в будь-який час року без ризику гіперпігментації.

Фруктові кислоти підходять молодим людям, шкіра яких здатна відновлюватися за короткий час. На зрілу шкіру діють більш сильними речовинами. Кислоти, що застосовуються для серединного пілінгу.

Трихлоруксусная кислота (ТСА-пілінг) і саліцилова кислота – речовини, призначені для глибокого проникнення в шкіру.

Пілінг саліцилової кислотою, концентрація якої становить 35-40%, підходить для серединного і глибокого пілінгу. За допомогою серединного пілінгу із застосуванням спеціальних кислот прибирають зморшки навколо очей, губ, на лобі, усувають розтяжки, рубці, пігментні плями. Результат приблизно такий же, як при обробці шкіри лазером. Все обладнання та матеріали пропонує магазин хімічних пілінгів.

Трихлоруксусна кислота провокує фрост-ефект: на обробленій ділянці з’являється білий наліт, схожий на іній. Так відбувається денатурація білка. Новоутворена бар’єрна плівка перешкоджає проникненню кислоти в організм.

Час хімічних пілінгів регулює косметолог. Чутлива шкіра біліє в перші дві хвилини впливу, а на місці післяпологових розтяжок фрост-ефект з’являється через 10-15 хвилин. По завершенні процедури шкіру необхідно добре зволожити, захистити від ультрафіолетових променів, а також нанести засіб, що стимулює регенерацію тканин. Такий серединний хімічний пілінг, протипоказання до якого слід обов’язково вивчити, наприклад, таку процедуру не можна робити влітку і навесні, щоб виключити ймовірність гіперпігментації.

Саліцилова кислота викликає сильне лущення. Найчастіше на шкіру впливають 20-25% розчином в розчині ізопропілового спирту. Застосовують і більш сильні розчини з концентрацією 30%. Саліцилова кислота не тільки прекрасно відлущує, але і видаляє зайвий жир, перешкоджає розвитку запальних процесів. Епітелій відторгається через день після процедури і лущиться протягом 5-6 днів. Шкіра стає особливо ніжною. Пам’ятайте, що шкіру необхідно зволожувати і ретельно захищати від сонця. Процедура хімічного пілінгу, може бути повторена через 2 тижні.

Що необхідно для проведення хімічного пілінгу в салоні краси

Матеріали, без яких проведення хімічного пілінгу неможливо: шумівка; мікрокрючок; шумівка-спис; ложка комбінована; уно; уно-спис; голка Відаля; спис; лампа-лупа; вапазони. Під час сеансу уважно стежте за станом відвідувача салону, адже по суті хімічний пілінг – опік шкіри в легкій формі. Виконувати процедуру має право фахівець з утворенням лікаря або медичного працівника за напрямками «Косметологія», «Дерматологія», що пройшов курс «Техніка пілінгу».

Хімічний пілінг тіла – складна, відповідальна справа, і дилетантство тут неприпустимо. Приміщення для процедури повинно бути не менше 12 кв.м., мати вікно, додаткове джерело світла (лампу), раковину. Пол і стіни слід регулярно мити спеціальними складами.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10.05.2021
Хімічний пілінг в салоні краси: всі тонкощі процедури
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup