Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Бокс для дезінфекції манікюрного інструменту. Як обрати?

ГоловнаБлог — Бокс для дезінфекції манікюрного інструменту. Як обрати?

Вибирайте бокс для дезінфекції манікюрного інструменту, спираючись на думку професіоналів і технічні характеристики. Стерилізація і дезінфекція інструменту – обов’язкові етапи роботи майстра манікюру. Кращі бокси для дезінфекції інструментів ми розглянули в статті, привели посилання на опис і покупку приладів. Читайте і вибирайте оптимальний бокс для щоденної роботи.

 

Особливості боксу для дезінфекції манікюрного інструменту

Пристосування для зберігання можуть мати різні розміри і підбиратися з урахуванням кількості інструментарію.

Якісний виріб має такі особливості: Виготовляється з особливих матеріалів, стійких до руйнівного впливу сильних хімічних засобів. Матеріал контейнера дуже міцний, що визначає його довговічність і надійний захист розміщені всередину виробів. Бокси для дезінфекції манікюрного інструменту мають продуману комфортну конструкцію і деталі: перфорований піддон, герметично закривається кришку, невелика вага.

Контейнер слід вибирати виходячи з особистих переваг і зручності. Бокс повинен служити майстру не один місяць і повністю виконувати свої функції, забезпечуючи якісну дезінфекцію інструментарію.

 

Інструкція з використання боксу для дезінфекції інструментів

У сучасних виробах для стерилізації робочого інструмента можна проводити всі етапи стерилізації. Догляд за ними дуже простий і не вимагає особливих умов, матеріалів, великої кількості часу. Перед першим застосуванням, а також після кожного чергового використання, коробка очищається простим мильним розчином, а потім ретельно ополіскується під проточною водою. Після цього сушиться і протирається сухим вологопоглинаючі матеріалом, щоб уникнути появи цвілі.

При використанні боксів для дезінфекції інструментів необхідно поміщати робочий інструментарій всередину коробки на спеціальні платформи, де вони будуть піддаватися одному з видів дезінфекційного стерилізуючого впливу. Переміщення обладнання здійснюється спеціальними щипцями, пінцетами або руками в захисних рукавичках. Це вимоги безпеки, обов’язкові до дотримання.

 

Переваги та недоліки боксів для інструментів манікюру

Бокси для стерилізації манікюрних інструментів володіють величезною кількістю переваг: зберігають чистоту і стерильність збережених предметів, надійно їх фіксують, бережуть від втрати або випадання; виріб довговічне, не деформується і не руйнується під хімічним впливом, що не піддається корозії; коробка легко обслуговується, невибаглива в догляді, не вимагає спеціальних засобів; стійкість до механічних впливів; зручність в транспортуванні; доступна вартість.

Фахівці відзначають певні недоліки боксів для інструментів манікюру: температуру стерилізації необхідно контролювати для повного якості процесу; через велику кількість збережених аксесуарів для роботи деякі моделі можуть мати великі незручні габаритні розміри і значну вагу. При правильному виборі боксу недоліків можна буде уникнути, тому перед придбанням контейнера варто ознайомитися з його характеристиками в розрізі основних значущих критеріїв.

 

Як вибрати відповідний контейнер для дезінфекції

Підбираючи виріб необхідно починати з виробника. Відомий сертифікований виробник – гарантія якості товару. Також слід звертати увагу на наступні аспекти: вид стерилізації, який для вас кращий: хімічна, температурна, УФ-обробка; складність конструкції: побутове або професійне виріб; матеріал: синтетичний пластик, нержавіючий метал, легована сталь; підтримувані режими: дезінфекція, стерилізація; розміри моделі; комплектність поставки: додаткові аксесуари, зручність упаковки. При виборі рекомендується ознайомитися з відгуками майстрів, які користуються конкретною моделлю боксу. Це допоможе зрозуміти, чи підійде вам це пристосування або варто пошукати інше.

 

Рейтинг кращих боксів для дезінфекції манікюрного інструменту

 

У рейтинг увійшли моделі з найвищими оцінками користувачів і покупців.

Sanitizing Box WX-12C

Бокс для зберігання манікюрних інструментів, який має високі стерилізаційні властивості і здійснює вплив інфрачервоного типу. Стерилізаційна температура до 250 градусів. Час розігріву і підготовки 2-4 хвилини. Металевий корпус з жароміцних скляними деталями. Є два зручних окремих лотка для робітників предметів. Негативного впливу на професійне обладнання не відзначено, термін служби не скорочується. Термін обробки 30 хвилин. Переваги: ​​простота у використанні, зручність, ефективність, місткий внутрішній обсяг ємності. Недоліки: при порушенні режиму незначно подплавляет крафт-пакети.

VGT-2000

Широкий спектр використання: манікюр, медицина, ювелірна діяльність та інші. Матеріал – антикорозійна сталь. Здійснюється спрямоване ультразвукове вплив. Ручне регулювання режимів. Бокс для дезінфекції манікюрного інвентарю VGT-2000 має великі обсяги і високу якість очищення. Переваги: ​​висока швидкість настання ефекту – 180 секунд. Недоліки: не виявлено.

Planet Nails MACROSTOP 139-1030

Пристрій широкого спектру функціональності, що підходить для багатьох сфер діяльності. Надійний і довговічний зручний агрегат. Проводиться швидкий розігрів до значної температури в 250 градусів, що забезпечує швидкість стерилізації 15-20 секунд. Переваги: ​​компактність, модель легко переноситься з місця на місце, не вимагає простору для установки, прекрасна якість виконуваної роботи. Недоліки: проводиться в Китаї.

IRISK 898

Компактний надійний пристрій широкої функціональності. Ящик для стерилізації манікюрних інструментів IRISK 898 ідеально підходить для домашнього застосування, затребуваний майстрами-приватниками. Обробка проводиться кварцовою лампою, швидко і безпечно. Переваги: ​​має додатковий захист від дітей, вартість порівняно низька. Недоліки: невелика місткість через занадто маленьких розмірів.

Sunuv S2

Невеликий надійний стерилізатор високу ефективність. За 3 хвилини проводить якісну стерилізацію професійного манікюрного інструмента. Може використовуватися для дезінфекції, обробки або стерилізації. Працює на основі УФ-опромінення. Бокс для дезінфекції манікюрного інструменту Sunuv S2 легко транспортується і очищається. Має вбудовану батарею, підтримує функцію енергозбереження. Переваги: ​​доступна вартість, забезпечує майже абсолютну стерильність (99,9%). Недоліки: відсутність захисної плівки в комплекті.

 

Відгуки майстрів манікюру про боксах для дезінфекції інструментів

Наталя, 42 роки

Вже довгий час користуюся порівняно недорогою моделлю стерилізаційного пристрої Soline Charms. Обожнюю його за компактні розміри, зручність застосування, надійність і легкість в перевезенні. Жодного разу мене не підводив. Клієнти завжди звертають увагу на такі деталі, як стерильність виробів для роботи. І я тут завжди на висоті.

Ольга, 25 років

Мій контейнер для дезінфекції від ruNail зручний тим, що обробка відбувається дуже швидко, а інструментарій після обробки може зберігатися тривалий час, не втрачаючи своєї стерильності. Контейнер легко перевозити навіть в громадському транспорті. І я дотримуюсь законів, навіть працюючи на дому.

Ірина, 28 років

Довго вибирала модель боксу. Виявилося, що для мене важливіше всього місткість коробки, тому що я роблю не тільки манікюр, але і педикюр. Приладдя для манікюру у мене дуже багато, тому мій вибір припав на бокс від Elpaza, нехай він не дуже компактний, зате вміщає всі мої робочі приналежності. Зараз на ринку обладнання для салонів краси представлений величезний вибір ємностей для стерилізації, головне – розібратися, що і як працює і підібрати модель боксу для дезінфекції манікюрного інструменту під свої переваги.

 

Правила обробки в боксах для стерилізації манікюрних інструментів

Весь манікюрно-підкорений інструментарій, вступає в контакти з людським тілом, підлягає ретельній обробці.

В обов’язковому порядку стерилизоваться повинні:

 1. ножиці, щипчики;
 2. багаторазові пилки з усіх матеріалів, будь-яких форм і функціональності;
 3. щіточки і кисті; пушери для кутикул.

 

Метою стерилізації є знищення інфекційної мікрофлори, бактерій або вірусів, які можуть переносити захворювання. Саме для цього необхідний бокс для інструментів манікюру.

Повноцінна обробка професійних робочих засобів відбувається в кілька етапів:

Передстерилізаційна очищення.

Видалення сторонніх частинок під струменем проточної води, ретельне миття не менше трьох хвилин. Ополіскування в дистильованої рідини або ультразвукової ванні.

Дезінфекція.

Ретельна обробка всіх поверхонь концентрованими обеззараживающими хімікатами. Розчини для обробки готуються відповідно до встановлених інструкцій або купуються у професійного виробника. Аксесуари повністю занурюються в розчин на кілька годин для здійснення якісної та повної обробки.

Безпосередньо стерилізація (застосовується ящик для стерилізації манікюрних інструментів).

Варіанти проведення стерилізаційних процедур: Обробка в сухожарові шафі. Устаткування розкладається по крафт-пакетів або поміщається в шафу за допомогою стерильного пінцета. Обробка високою температурою (180 градусів) триває протягом півгодини.

Стерилізація в автоклаві.

Обладнання коштує дорого, по кишені тільки елітним салонам або приватним медичним клінікам. Стерилізація проводиться гарячою парою (більше 130 градусів) і підвищеним до двох атмосфер тиском. Тривалість процедури близько півгодини.

Обробка хімічними засобами.

Використовуються спеціальні розчини, стерильне обладнання та відповідні умови. Результат зберігається до трьох діб. Застосування кварцового, гелевого або гласперленовий пристрої стерилізації. Найшвидший спосіб обробки за 20-30 секунд. Бокс для зберігання манікюрних інструментів досить мобільний, може бути використаний в будь-якому місці.

Обробка інфрачервоним стерилізатором.

Швидке отримання результату (4-10 хвилин), можливість вибору програми стерилізації та високу якість обробки дозволяють застосовувати даний спосіб в медицині. Також перевагою даного методу виступає дбайливе ставлення до ріжучим частинам інструментів.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10.05.2021
Бокс для дезінфекції манікюрного інструменту. Як обрати?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup