Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Тіло кредиту: що це таке?

ГоловнаБлог — Тіло кредиту: що це таке?

Кредит – це той фінансовий інструмент, до якого напевно хоч раз в житті звертався кожен з нас; у вигляді іпотеки, кредитної картки, споживчого банківського кредиту, або ж мікропозик. Насправді, кредит – це не просто займ. Це – інструмент, який складається з безлічі деталей. І повна вартість кредиту – це не тільки ті гроші, які ви взяли в борг у банку, приватного інвестора або мікрофінансової організації. Це – ще й побічні платежі на кшталт відсотків за конвертацію валют, це – відсотки за користування грошима, які ви сплачуєте банку, а також, тіло кредиту. Що воно собою являє?

Тіло кредиту: що це таке?

Все досить просто, тіло кредиту – це, безпосередньо, ті гроші, які ви взяли в борг, не більше і не менше. Тут не враховуються пені, не враховуються відсотки, доплати за конвертацію, переведення в готівку грошей. Просто – та сума, яку ви отримали в якості позики готівкою, на банківський рахунок або ж кредитну карту.

Є досить простий приклад. Припустимо, ви хочете купити гаджет за 50 тисяч рублів. Ви йдете в банк, запитуєте цю суму, надаєте всі необхідні документи. Банк схвалює вам кредит, ви отримуєте гроші – 50 тисяч рублів і купуєте те, що збиралися. Саме ці 50 тисяч рублів – це тіло кредиту. Природно, в подальшому ви переплатите, так як безвідсоткових кредитів не існує. Навіть якщо сам кредит вам видали під умовні “нуль відсотків”, то обов’язково врахуйте інфляцію. Далі ви кожен місяць разом з “тілом”, будете виплачувати також відсотки. Є й інші побічні платежі – наприклад, послуга користування банківським рахунком, Також, якщо ви будете спізнюватися з виплатами, вам будуть нараховуватися штрафи і пені. До слова, чим більше “тіло кредиту”, тим більше ви виплатите відсотків. Причому, це вигідно банкам і далеко не всі з них дають можливість закрити кредит достроково.

Що погашається одразу: тіло кредиту або відсотки?

Якщо ми поділяємо ці два поняття, справедливо виникає питання про те, куди йдуть гроші, які вносить користувач такого фінансового інструменту? Важливо! Першими завжди погашаються відсотки – а вже за ними основний борг (тіло) кредиту.

Якщо дуже просто, то схема виглядає так:

 1. При внесенні неповної суми відразу погашаються відсотки, потім основний борг. І це дуже важливо розуміти. Чим більше у вас штрафів, пені, тим повільніше ви доберетеся до виплати основного боргу.
 2. Якщо основний борг погашений в повному обсязі, виникає заборгованість – на неї нараховується пеня, а також штрафи.
 3. При наступному платежі клієнт повинен погасити борг перед банком у такому порядку: сума заборгованості, пеня і штрафи, потім відсотки за поточним платежу і тільки потім тіло кредиту за поточним платежу.

Що в результаті? Якщо і вдруге сума буде внесена в повному обсязі, ви знову не заблоковано основний кредит – а це знову тягне за собою нарахування пені та штрафів. В результаті з кожним таким недостатнім або простроченим платежем борг перед банком наростає як снігова куля. Ось чому так важливо погашати заборгованість не тільки вчасно, а й повною мірою. Природно, саме своєчасне погашення всіх платежів допоможе зробити кредит більш вигідним для вас і менш вигідним, звичайно ж, для банку.

Важливо! Якщо прострочення по виплатах пов’язані з якимись серйозними проблемами, деякі банки можуть піти назустріч клієнтові і призупинити виплати на якийсь час. Або протягом цього часу позичальникові дозволять погашати тільки відсотки. Це називається кредитними канікулами. Якщо ви потрапили в складну ситуацію, обов’язково уточніть наявність такої можливості. Крім цього, якщо з тих чи інших причин, виплата кредиту для вас зараз неможлива, можна звернутися в фінансову організацію за послугою рефінансування кредиту.

Якщо ви підбираєте програму кредитування, уважно вивчайте пропозиції всіх банків. Розмір переплат залежить, в тому числі і від того, яка основна сума кредиту.

Чи можна виплатити тільки “тіло кредиту”?

Насправді. можна, але тільки в тому випадку, якщо ви робите безвідсоткову позику у родичів або друзів, та й кредитом це навряд чи можна вважати. А в інших же випадках, необхідно, без варіантів, оплачувати і “тіло”, і всі необхідні відсотки, і все пені і штрафи, якщо ви прострочили ті чи інші виплати. І тільки тоді ваш кредит буде вважатися виплачених.

Де можна взяти кредит, якщо банки їх не схвалюють?

Якщо вам не схвалили кредит в банку, якщо інші засоби вичерпані, а гроші, при цьому, дуже потрібні, ви завжди можете звернутися по допомогу приватних інвесторів і мікрофінансових організацій. Зокрема, вам допоможе в цьому сайт Finsocial.org. Наш сайт не надає кредити, ми лише фірма являється посередником, майданчиком, де ви можете знайти фінансування від приватних інвесторів і самостійно домовитися про взаємовигідні умови кредитування.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Алексей, 2020-12-23 15:04:43

Всем доброго времени суток!))) Всегда думал, что проценты продаются в первую очередь и теперь уверен точно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Тіло кредиту: що це таке?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup