Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Стерилізація тату обладнання

ГоловнаБлог — Стерилізація тату обладнання

Останні роки вже нікого не здивуєш розписами на тілі, які можуть виглядати як витвір мистецтва. Вже давно минули ті часи, коли татуювання навпаки закривали і ховали, щоб не виглядати нерозумно або вульгарно.

У зв’язку з тим, що попит на татуювання росте, то і майстерні, і салони татуювань збільшуються і їх кількість зростає дуже швидко. Але на жаль, серед нових майстрів є такі, які не дотримуються правила стерилізації та дезінфекції своїх інструментів в повній мірі.

Стерилізація дозволяє на сто відсотків позбутися шкідливих бактерій, мікроорганізмів, вірусів і грибів, на відміну від дезінфекції, яка теж також має бути присутня в кожному тату салоні.

Необхідність стерилізації тату обладнання

Стерилізація і дезінфекція тату обладнання необхідна частина перед початком і закінченням роботи тату-майстра. Нанесення татуювання можна назвати маленьким оперативним речовина, так як це голка, яка проникає в вашу шкіру.

Кожен надійний і відповідальний майстер буде завжди стежити за чистотою не лише обладнання, але і всієї робочої зоні столу, кушетки, лампи і звичайно особистою гігієною.

Дуже добре, коли в салоні є лампа ультрафіолету, яка додатково ще і очистить всю кімнату і повітря, користуватися такою лампою, варто кілька разів на день.

Стерилізація – це ваша безпека і захист від важких вірусних захворювань, які легкістю можуть передаватися через інструменти для татуювань. Основне обладнання, якому варто приділити увагу при дезінфекції та стерилізації: машинка, власники машини і шнури, які можуть стикатися шкірою. Найкраще продезінфікувати все що знаходиться в кабіні – це просто норма для кожного тату-майстра. Якщо все обладнання стерильне, то воно безпечне для відвідувача, і всіх наступних.

Способи стерилізації тату обладнання

Для безпечної процедури нанесення тату необхідно очистити все обладнання від шкідливих мікроорганізмів і небезпечних вірусів, також від механічних забруднень таких як пил і бруд.

Найпопулярніші та ефективні методи для стерилізації бувають такі:

● паровий метод, такий метод стерилізації відбувається за допомогою автоклавів. Він працює на водній основі, яка створює високотемпературний пар, за допомогою якого і відбувається очищення. Він щодо бюджетний варіант. Також дуже зручно, що Автоклав не зашкодить навіть пластмасові деталі вашого обладнання;

● газовий метод, також можна його назвати хімічним методом стерилізації. Для такого методу використовують спеціальні розчини, зазвичай медичного походження, якими варто мити і промивати всі обладнання, після чого злегка просушити і все готово. Даний метод не тільки швидше, але може бути трохи дорожче, але його ефективність, можна сказати, навіть надійніше багатьох інших;

● повітряний метод, відбувається за допомогою сухожарові шафи. Мабуть, найдоступніший метод стерилізації і відповідно самий бюджетний. Але у нього є свої мінуси, в ньому не можна стерилізувати пластмасові деталі власника, наприклад, оскільки шафа являє собою як би піч, яка нагрівається до високих температур і може просто розплавити деталі. Що стосується металевих деталей то це відмінний варіант;

Потрібно також розуміти, що на обладнанні для тату залишається маса біологічних частинок, які необхідно очищати відразу декількома методами, попередньо замочувати у спеціальних ванночка для повного очищення.

Гігієна тату-майстра і робочого місця

Звичайно, найголовніше наносити тату чистими і знезаражені інструментами, але є такі інструменти, які повинні використовуватися одноразово, такі як: голка, ковпачок під фарбу, картриджі. Майстер зобов’язаний відразу ж після завершення роботи утилізувати ці речі інструменти.

Що стосується самого майстра то він повинен бути обов’язково в одноразових рукавичках, які додатково повинен обробити антисептичними засобами. Прибирання студії після кожного клієнта теж не маловажний фактор в безпеки при нанесенні татуювання.

Перед кожним новим клієнтом варто покрити кушетку спеціальною плівкою, яку після завершення просто знімається і викидається, але навіть після плівки варто протерти всі поверхні дезінфекторами. Для того щоб забезпечити правильну стерилізацію і все гігієну в нанесенні тату, людині який повністю вам довіряє не тільки тіло але, і подальше здоров’я, недостатньо просто протерти все спиртовими розчинами, виконуйте всі, про що говорили раніше.

Основні поради для будь-якого тату майстра

 • якщо ви новенький або досвідчений професіонал в тату майстерності і навіть якщо ви працюєте на дому, ніколи не ігноруйте правила дезінфекції та стерилізації. На сьогоднішній день можна знайти дуже багато невеликих автоклавів і сухожарові шаф, які стоять зовсім недорого, але забезпечать чисті і надійні інструменти, не економте на безпеці. Знайте, безпека в цій сфері діяльності – це основа всього тату процесу;
 • намагайтеся застосовувати мильні концентровані розчини з антибактеріальними властивостями. Величезна кількість таких коштів мають протизапальні властивості, що допоможе прискорити подальший догляд і загоєння.
 • треба ставитися до набивання татуювання, як і до будь-якої іншої медичної процедури, так як дуже часто буває такі інциденти, коли необхідно зупинити процедуру через непередбачені кривавих виділень на шкірі, і варто приділити клієнту особливу увагу і не допустити запалення, змінити рукавички і обробити руки дезинфектором;

Виконання всіх правил по стерилізації та дезінфекції всього інструменту і робочого місця під час проведення процедури тату, до і після забезпечить вам не тільки задоволеного клієнта, а й здорової людини після проведення процедури. Безпека в будь-якої медичної процедури повинна бути на першому місці у будь-якого майстра.

FAQ

Навіщо потрібна ультрафіолетова лампа в тату-салоні?

Можна сказати, що тату кабінет це і є медичний кабінет, а як у всіх медичних установах, є спеціальні ультрафіолетові лампи, які очищають кімнату від небезпечних бактерій. Користуватися такою лампою потрібно не рідше ніж раз на тиждень.

Чи достатньо спиртового розчину для стерилізації тату обладнання?

Дуже багато майстрів помиляються, що можна знезаразити обладнання і все інше місце роботи простим спиртом, але це далеко не так. Звичайно спирт знищує деякі віруси, але що стосується бактерій і мікроорганізмів тут потрібен комплексний підхід, за допомогою спеціального обладнання для стерилізації.

Який метод стерилізації надійніше, паром або просто нагріванням в сухожарові шафі?

Кожен з методів стерилізації дуже ефективний. Тут потрібно враховувати, що Автоклав (паровий) він не зашкодить ваші пластмасові деталі власника, а ось термічна нагрівальна процедура може розплавити ваші пластмасові деталі, але відмінно підходить для металу.

Як надійно оформити робоче місце зокрема кушетку перед початком набивання тату?

Звичайно, варто підготуватися перед початком нанесення татуювання. Після обробки кушетки, столу і лампи всього чого може стосуватися майстер або клієнт, варто нанести на кушетку стрейч плівку, яка після закінчення процедури знімається і утилізується. І після чого кушетку все одно варто обробити дезинфектором.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

09.05.2021
Стерилізація тату обладнання
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup