Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Що робити б’юті-майстрам під час карантину?

ГоловнаБлог — Що робити б’юті-майстрам під час карантину?

Ми зараз живемо в дуже непрості часи, коли робота більшості підприємств, закладів, в тому числі – косметологічних клінік і салонів краси, просто, зупинилася. Це тягне за собою безліч складнощів, особливо – матеріальних. І особливо гостро постає питання, а що ж робити б’юті-майстрам в цей складний кризовий час. Спробуємо розібратися.

Що робити б’юті-майстрам під час карантину?

 1. Як би дивно це не звучало – зараз найкращий час, щоб розвиватися! Через кризу частина майстрів відсіється з б’юті-сфери або перекваліфіковується. Але по поверненню всього на круги своя, той хто буде готовий прийняти клієнтів – буде у виграші. Тому вивчайте нові технології у своїй роботі, підтягуйте теоретичну базу, вивчайте тренди у вашій ніші, проходите онлайн-тренінги вебінари і майстер-класи. Дуже важливо витратити цей час з користю для себе і для своєї кар’єри.
 2. Для пошуку майстра / послуги люди будуть ще більш активно використовувати простори інтернету, де вони зупинять свій вибір на швидкому реагуванні на запит і привабливому оформленні. Тому, всі ваші інтернет-ресурси – будь то сайт або ж акаунти в соціальних мережах, дуже важливо привести в порядок.
 3. Слідкуйте за тим, що відбувається в індустрії у вашій галузі, обов’язково ознайомтеся з модними тенденціями, які обов’язково мають величезний вплив в б’юті-сфері. На тлі продовжує бурхливо розвиватися beauty-ніші фахівцям потрібно буде також встигати стежити за новинками і трендами. З метою безпеки навчання на звичних семінарах, майстер-класах і форумах переходить в онлайн-режим. Зауважимо, що причини цього були задовго до ситуації, що загострилася в світі. Вебінари, освітні онлайн-трансляції, марафони з прямими ефірами – зараз цього буде достатньо.
 4. Банально, але для того щоб вийти в прямий ефір або випустити запис курсу – необхідне відповідне обладнання: камери, освітлення, штативи і дроти. Інакше картинка загрожує бути неякісною, що привабливим назвати ніяк не можна. І робота оператора з відеомонтажери ніяк не зможе виправити становище.
 5. Без паніки. Найкраще, що можна собі дозволити на сьогоднішній день – це розсудливість. Слідкуйте за новинами, але пропускайте всю інформацію через фільтр і сприймайте її тверезо. Намагайтеся не концентруватися на постійному моніторингу актуальних новин, рази в день буде цілком достатньо, щоб бути в курсі подій і при цьому не годувати власну тривожність.
 6. Розвивайтеся. Про це ми говорили вище. Зосередьтеся на перевірці своєї системи бізнесу. Під час кризи виявляться всі «прогалини», які потрібно буде вирішувати з розумом. Можливо, вам варто більше уваги приділити якості комунікації, можливо, вам варто оновити весь своєї інструментарій. Варіантів маса і хороший SWOT-аналіз точно нікому не зашкодить, адже немає межі досконалості і завжди є куди розвиватися.
 7. Вивчайте маркетинг. Проаналізуйте, як зробити так, щоб клієнти поверталися тільки до вас і як вивести свої послуги на такий рівень, щоб до вас приходило якомога більше нових клієнтів.
 8. Карантин – це відмінна можливість налагодити роботу своїх соціальних мереж. По-перше, ви можете залучити кваліфікованого SMM-менеджера і, навіть якщо не взяти його на постійну роботу, то як мінімум, використовувати собі на благо консультації від фахівця. В цілому, можна зробити досить багато всього. Як мінімум, має сенс попрацювати над якістю контенту: це стосується як візуала, так і смисловий складової. Обов’язково пишіть про те, як грамотно доглядати за собою на період карантину, щоб недолік салонних б’юті-процедур не дуже фатально позначався на зовнішності. Не забувайте про естетичні фото і просто власний, фірмовий стиль. Викладайте свої роботи, які ви робили раніше: важливо, щоб клієнти вас не забували.

Чи варто працювати б’юті-майстру під час карантину?

Безумовно, тільки вам вирішувати, ризикувати чи вам своїм здоров’ям і своєю кар’єрою. Якщо вже й працювати – то виключно в безпечних умовах як для вас, так і для ваших клієнтів. Але в цілому, ми радили б вам почекати і карантинний період використовувати для власного розвитку.

Також карантин – це найкращий час для того, щоб оновити свою техніку для б’юті-процедур; особливо це стосується косметологів. Безумовно, ця рада працює тільки тоді, коли у вас є певна фінансова подушка, яка дозволить при відсутності доходу здійснювати такі витрати. Але це – дуже якісне вкладення в своє майбутнє як професіонала в б’юті-сфері. Зокрема, якісні апарати для косметологів можна знайти в асортименті PrimeLaser Systems. У нас – висока якість, великий вибір, найбільш сучасні апарати, навчання роботі з ними з наступною сертифікацією, а також гарантійне обслуговування протягом року після покупки. Разом з нами, криза, пов’язана з карантинними заходами, стане чудовим трампліном для вашого розвитку.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.06.2020
Що робити б’юті-майстрам під час карантину?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup