Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Розмір доходу: так чи він важливий для інвестицій?

ГоловнаБлог — Розмір доходу: так чи він важливий для інвестицій?

Інвестиції – це один з найбільш популярних способів отримати пасивний дохід. Інвестиції бувають різними і вони оповиті масою стереотипів. Серед них – той, що говорить про те, що для того, щоб навіть почати інвестувати потрібен чималий стартовий капітал. Спробуємо розібратися, так це чи ні.

Розмір доходу: чи має значення він для інвестицій?

По суті своїй, інвестиції представляють собою розміщення капіталу з метою отримання прибутку. Розміщення може бути куди завгодно – в нерухомість, в цінні папери, акції компаній, а також в цінні метали і дорогоцінне каміння. Ключове тут, звичайно ж, наявність цього самого капіталу.

Втім, в цьому і полягає відповідь на титульний питання статті – капітал, звичайно ж, необхідний. Але і розмір – питання спірне. Давайте ще раз запитаємо: чи потрібна інвестору підвищена прибутковість і чи варто заради неї ризикувати заробленими грошима? Дуже важливо розуміти, що мета інвестора – це не швидкий заробіток. Заможні люди на протязі багатьох років вкладають гроші в різні активи, щоб накопичити капітал. Навіщо він потрібен? Накопичені гроші будуть вкладені в цінні активи і стануть приносити своїм власникам прибуток у вигляді відсотків.

Відсотки, природно, ви можете виводити на свій банківський рахунок в будь-який момент – або ж не виводити, тим самим збільшуючи власний дохід. Рівень життя інвестора після виходу на пенсію буде вище, ніж у більшості людей. Він стане отримувати не тільки скромне щомісячну допомогу від держави, але і відсотки від власного капіталу. Само собою, інвестиції можна поєднувати з іншим родом діяльності, основним. І, в цілому, якщо є можливість вкластися з перспективою отримання в подальшому пасивного доходу, то безумовно, варто це зробити.

Припустимо, людину цікавить отримання пасивного доходу в майбутньому. І дуже важливо, якщо робиться вибір на користь інвестицій, вибрати правильно не тільки актив, в який варто вкладатися, а й суму вкладу. Вкладати менше також має сенс, коли ви маєте справу з ризиковим активом. Також, якщо ви новачок в трейдингу, то викладати відразу великі суми також не має сенсу. У разі успіху – ви примножите свій невеликий початковий капітал, в разі невдачі – втратите гроші, але при цьому, наберетеся досвіду.

Також досить часто прибуток від інвестицій залежить не стільки від того, скільки грошей ви вклали, а від того, коли ви це зробили і на скільки врахували існуючу на поточний момент кон’юнктуру. Наприклад, зараз, під час світової економічної кризи “злетіти” можуть абсолютно несподівані активи. Як і подешевшати – теж вельми несподівані. Але в цілому, в ході гри на біржі можна грати не тільки на подорожчання активу, але і на падіння його ціни: інструментів на відповідних платформах існує більш, ніж достатньо.

Інвестиції і дохід від них – це цілком працює заміна для звичайної державної пенсії. Власне, схема досить проста: вкластися в молодому віці, щоб у старості жити на відсотки від капіталу – чому ні? Задуматися над тим, на які кошти ми будемо жити в старості, необхідно не в зрілому віці, а в молодості. Тоді відпаде необхідність шукати інструменти, які дають підвищену прибутковість: тому що ви не прив’язані до конкретної дати, до якої у вас повинні бути якісь вагомі накопичення. Можна буде спокійно і планомірно вкладати гроші в захищені консервативні активи з мінімальним ризиком втратити гроші. До потрібного терміну (через 15-20 років після початку інвестування) бажаний капітал буде накопичено. Таким чином, навіть якщо спочатку ви вкладете зовсім невелику суму, то далі вона буде тільки рости. Сенс в тому, щоб почати реалізовувати свої плани, не чекаючи більш сприятливої ​​обстановки. Прибуток від інвестицій досить відчутна прив’язана до тимчасового ресурсу і чим довше гроші “працюють”, тим більше вони “заробляють”.

Головним секретом успіху тут буде не вміння знаходити активи з підвищеною прибутковістю, а планомірність, систематичність і тривалість інвестицій. В інвестиціях дуже важлива націленість і наполегливість і цілі, в більшості своїй, повинні бути довгостроковими.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Розмір доходу: так чи він важливий для інвестицій?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup