Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Психологія і розрахунок: як вибратися з кредитної залежності

ГоловнаБлог — Психологія і розрахунок: як вибратися з кредитної залежності

Якщо ваше життя склалася таким чином, що ви опинилися в кредитній ямі, перше з чого варто почати – це з тверезої оцінки свого становища. Відкиньте паніку, візьміть себе в руки і складіть план, з яким ви будете слідувати, щоб позбутися від боргів. Щоб ви через якийсь час не закинули ідею слідувати своїм планом, він повинен бути реалістичним.

Щоб грамотно спланувати схему ваших подальших дій, вам необхідно повне розуміння картини. Для цього складіть документ, де буде вказана вся детальна інформація про ваш кредит. Важливо врахувати його процентну ставку, пені, які були нараховані, якщо у вас була прострочення по боргу, а також всі інші платежі, зазначені в контракті (його копія повинна бути у вас на руках).

Вибудовуємо оптимальну схему

Якщо вам хоч раз в голову приходила думка про те, щоб початися ховатися від кредитора, відразу про неї забудьте. Це дуже погана ідея. Так як спілкування з вами можуть почати колектори. Звичайно, вони зобов’язані діяти згідно із законом. Але чи варто настільки посилювати свій психологічний стан? Не бійтеся звертатися в організацію, яка видала вам кредит. Можливо, разом ви знайдете спосіб погашення кредиту.

Почніть з найвищою процентною ставкою

Якщо у вас немає можливості одночасно погасити всі свої борги, почніть з того, у якого найбільша сума вашого боргу і процентна ставка. Щоб за інші позики вам не капала пеня, ви можете скористатися кредитними канікулами. Якщо колектори вже не за горами, ви можете рефінансувати свій займ. Це дасть вам деякий додатковий час. Але в кінцевому підсумку сума вашого боргу збільшиться.

Де взяти гроші на погашення боргу

“Де взяти гроші, які допоможуть розрахуватися з усіма боргами?” – це найскладніше питання. Адже якщо людина потрапила в таку ситуацію, це означає, що у нього до цього були фінансові труднощі. Але все-таки існує кілька способів, які допоможуть вам.

Якщо ви живете в орендованій квартирі, ви можете знайти більш дешевий варіант житла. Ви також можете добре заощадити на комуналці (ми звикли не помічати, що не економно ми витрачаємо воду, газ і світло). Можливо, ви звикли ходити на обід в кафе на бізнес-ланч. Взявши їжу з собою, ви також можете заощадити гроші. Все це на перший погляд може здатися дрібницею. Але насправді, об’єднуючись в одну суму в кінці місяця, ви зрозумієте, що це абсолютно не дрібниця, а пристойні гроші, які можна пустити на погашення боргу.

Якщо ви почнете перебирати свої речі, ви знайдете безліч того, що вам уже й не потрібно, але викинути шкода. Все це ви можете продати на спеціальних сайтах, або здати в комісійний. Вам зараз необхідні будь-які гроші.

Дуже важливо навчитися вести свій бюджет. Багато людей, маючи нормальний стабільний заробіток, скаржаться, що їм не вистачає грошей на багато речей. У школах нас не вчать грамотно розпоряджатися своїми коштами. А самостійно ми приходимо до того, що даний навик нам необхідний лише тоді, коли ми або потрапляємо в фінансові неприємності, або стаємо незадоволені своїм життям. Облік доходів і витрат дуже простий в наш час завдяки різним програмам. З їх допомогою в кінці кожного місяця ви зможете робити висновки про те, від яких покупок ви можете відмовитися, на що ви витрачаєте найбільше грошей, а також на чому і скільки ви можете заощадити.

Ви можете знайти додатковий заробіток в Інтернеті. Звичайно, щоб отримати великі гроші, потрібно володіти якимись знаннями і навичками (знання мов програмування, знання іноземних мов та ін.). Якщо у вас таких навичок немає, ви можете влаштуватися копірайтером, який займається написанням блогових і рекламних статей (якщо ваша граматика знаходиться на хорошому рівні).

Ви також можете знайти тимчасову вечірню роботу. Буде важко поєднувати основне заняття і підробіток. Але так ви зможете швидше вибратися з кредиту.

Поширені помилки боржників

Потрапивши в боргову яму, головне – не погіршити ситуацію. Здійснюючи ряд помилок, ви можете “закопати” себе в цій ямі ще більше. Однією з таких помилок є довіра яскравим рекламам, які обіцяють вам великі гроші практично задарма. Не варто розраховувати на те, що ця організація може вам видати кредит на більш вигідних умовах, за допомогою якого ви закриєте свій старий борг. Умови, які пропонують більшість банків, можуть виявитися і правда вигідними. Але не для вас, а для них самих.

Дуже важливо уникати організації, які займаються мікропозик. Вабить те, що їм не важлива ваша кредитна історія і працевлаштування. Але пам’ятайте, що нічого не дістається в цьому світі легко. Особливо гроші. Через кілька днів, коли завдяки високій процентній ставці сума вашого боргу зросте в кілька разів, ви пошкодуєте про свій вчинок, який ще більше зажене вас в безвихідне становище.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Мила, 2020-12-01 16:54:03

Вообще к кредитами отношусь не очень, большая переплата за товар. Слишком высокие проценты.

Вова, 2020-11-25 03:59:35

Если берёте кредит, то рассчитывайте сразу свои средства, сможете ли вы осилить долг или нет. Потому что многие сталкиваются с этой проблемой.

Аня, 2020-11-24 17:40:33

Сейчас многие живут в долг, покупают вещи в кредит или в рассрочку, берут ипотеку и реклама вокруг кричит, что это нормально. Но я для себя решила, что если я не могу на что-то насобирать самостоятельно, значит мне эта вещь не нужна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Психологія і розрахунок: як вибратися з кредитної залежності
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup