Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Кілька кредитів одночасно: чи можливо це?

ГоловнаБлог — Кілька кредитів одночасно: чи можливо це?

Кредит – це той самий фінансовий інструмент, який допомагає дуже багатьом виходити зі складних матеріальних ситуацій. Але що робити в тому випадку, коли тільки один банківський кредит не рятує? Чи можна брати кілька кредитів одночасно і реально їх виплатити? Спробуємо розібратися в цій статті.

Чи можна взяти кілька кредитів одночасно?

Дане питання є досить-таки складним, оскільки подібні ситуації індивідуальні, і можливість оформлення кількох позик залежить від певних чинників. Так, якщо людина має погану кредитну історію, то не вдасться навіть підписати перший договір і кредитуванні. Якщо ж ви маєте «чисту» або хорошу кредитну історію, то дати позитивну відповідь можуть відразу в декількох банках. Але фінансові структури можуть легко відмовити, якщо за вами вже числиться поточний непогашений кредит. Спробувати оформити кредит в іншому банку – не найбільш вдала затія, так як база кредитних історій у всіх одна: і кредитори без проблем знайдуть про вас всю цікаву для них інформацію.

В яких випадках беруться кілька кредитів одночасно?

Досить часто позичальники з «висячими» товарними кредитами бажають оформити іпотечний договір, але в такому випадку ймовірність позитивної відповіді практично завжди дорівнює нулю. Якщо ж спостерігається зворотна ситуація, коли вже оформлена іпотека, але потрібно отримати позику на споживчі витрати, то шанс отримати гроші є, і досить високий. Вся справа в тому, що в другому випадку банки менш скрупульозно підходять до перевірки платоспроможності клієнтів. Знову ж, велике значення має розмір кредиту, який вже “висить” за позичальником, а також той розмір грошових коштів, який йому потрібно зараз. Грубо кажучи, якщо наприклад, у вас зараз є кредитна карта з деяким розміром ліміту і вам потрібно невеликий споживчий кредит паралельно, то його ви, в принципі, можете отримати, при наявності всіх документів, які підтверджують для банку вашу надійність і платоспроможність. Але якщо ж у вас давно “висить” споживчий кредит на досить велику суму і, при цьому, ви хочете отримати ще один, то з величезною часткою ймовірності, вам його не видадуть. Скажімо так: при наявності прострочень за тим самим які кредитами, швидше за все, вам не видадуть навіть кредитну карту з невеликим фіксованим кредитним лімітом.

Скільки всього кредитів можна взяти?

Знову ж таки, це – справа абсолютно індивідуальне. Що стосується кількості можливих позик, то на практиці бувають випадки, коли один позичальник має до 5 поточних підписаних договорів перед фінансовими структурами. Нерідко якщо передбачені банком ліміти позик були вичерпані, то позичальникам пропонують скористатися можливістю рефінансування заборгованостей. При цьому вони можуть відмовитися від страхових виплат по кредиту, що також здешевлює позичені фінансові вкладення.

Чи варто брати кілька кредитів одночасно?

Ситуації бувають різні і ми прекрасно розуміємо, що в деяких випадках, при наявності відчутних прострочень за іншими кредитами і регулярних дзвінках від колекторів, краще взяти ще один кредит, щоб покрити попередній. Також часто повторне кредитування потрібно, наприклад, бізнесменам – коли гроші потрібні на потреби бізнесу. Зрештою, проблеми зі здоров’ям можуть також бути каталізаторами необхідності в нескінченному кредитуванні, тим більше, що охорона здоров’я в нашій країні досить дорого.

Але якщо мова йде про банальне споживанні, грубо кажучи, бажанні отримати ще один гаджет, електроніку, організувати захід, то ще один кредит ми б категорично не рекомендували вам брати. В цілому, витрати по кредитах щомісяця не повинні перевищувати 20% від всієї суми вашого доходу, в іншому випадку, ваш рівень життя досить серйозно “просяде”.

Як показує практика, повторні позики можна взяти в будь-якому банку, головне тут – грамотний підхід до справи. Для отримання позики необхідно подати заявки в різні фінансові організації. Плюс – ви можете скористатися послугами мікрофінансових організацій, якщо кредит вам необхідний терміново.

Що робити, якщо банк не дає кредит?

В цьому випадку, варто по-перше, кинути всі сили на відновлення своєї позитивної кредитної історії, можливо – рефінансувати старі кредити і зробити все, щоб повернути їх якомога оперативніше.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Вера, 2020-11-24 18:01:45

Несколько кредитов это, конечно, огромный риск И вообще уж лучше брать чуть больше сумму, но в одном месте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Кілька кредитів одночасно: чи можливо це?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup