Неодимовий лазер

Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Неодимовий лазер

ГоловнаБлог — Неодимовий лазер

Неодимовий лазер
05.05.2019

У сучасній косметології лазерні методики займають ключове місце. Їх переваги більш ніж достатньо: по-перше, лазерні методики дійсно надзвичайно ефективні, як правило, для досягнення максимального результату вистачить від одного до п’яти сесій, а по-друге, вони майже безболісні і, в такому випадку , цілком можливо застосовувати місцеву анестезію, по-третє, вони характеризуються надзвичайно швидким періодом відновлення пацієнта, в четвертій, вони в рази більш доступні, ніж інші методи-так принаймні і ін’єкційний косметологія і пластична хірургія. Неодімових лазерів стояти наодинці серед інших рівних приладів. Що вони?

Неодімовий лазер: що це таке?

Серед всіх твердотільних лазерних випромінювачів, це найпопулярніший варіант. Його основна складова-кристал Alumoittriyogo гранат, він активується іонами неодим, саме йому і зобов’язаний його ім’я. Використовуйте цей пристрій для видалення рослинності на організм може також влітку, на відміну від інших лазерних систем. Відмітною рисою неодімового лазера є Глибина проникнення променя (до 8 мм). У порівнянні з іншими установками, що працюють з лазерним, він проникає глибоко в тканини, не торкаючись шкіри. Неодімових лазерів широко використовуються не тільки в косметології, але і в принципі, в традиційній медицині. Вони характеризуються низькою травматизації, максимальною стерильності, часто використовується для зменшення кровотечі.

Якщо говорити про косметологію, неодімових лазерів застосовують, як правило, для процедур епіляції, але не тільки: вони використовуються для видалення небажаних родимок, для видалення татуювань, для процедур лазерного омолодження людини і для різних Різновиди антивікової терапії, для лікування акне, для видалення пігментації, для різних пілінгу, в тому числі-вуглець, також неодімових лазерів широко використовуються для лікування куперозу або видалення судинних сіток, зірочки. Основна Відмітна риса неодимового лазера з інших сортів-вона діє безпосередньо на судинах, а не на пігмент або інших конструкціях.

Якщо неодімових лазер використовується для видалення небажаного волосся, там буде не тільки подвійний, але потрійний ефект. В результаті глибокого впливу лазера є не тільки видалення волосяних фолікулів, татуювання і постійний макіяж, але і досягає ефекту затягування шкіри, згладжування зморшок і омолодження. Порожнина тіла, загальний вигляд шкіри буде більш естетичним.

Природно, будь-які лазерні методи і терапії повинні проводитися виключно фахівцем, бажано з медичною освітою, принаймні з сертифікатом, що дає можливість працювати з цим пристроєм. Довжина хвилі при роботі з Неодімовий лазер вибирається індивідуально. Лазерний промінь перетворюється в теплову енергію, термічно впливає на певну точку або комірку, “вбивство” волосяний фолікул.

Звичайно, є протипоказання, як і у випадку інших процедур апаратної косметології. Наприклад, дуже небажано використовувати лазер під час вагітності або лактації, при хронічних захворюваннях, при наявності будь-яких пухлин, інфекцій, таких як Булькульезов, а також в ураженнях шкіри в необхідній для лазерних ділянках опромінення.

Якість пристроїв для лазерної терапії: де я можу купити?

Якщо ви хочете, щоб у вашій клініці або вашому салоні була процедура лазерного видалення небажаних волосся, а також омолодження, лікування акне, видалення пухлин, так що вони мають відношення до різних лазерних методів, якість апарату ви можете без Проблеми, виявлені в діапазоні систем PrimeLaser. У нас є високоякісні прилади, можливість навчання для ваших співробітників, сертифікація, річна гарантія, а також якісне обслуговування протягом гарантійного строку і найбільш чесні ціни!

Категорії
Нові публікації
phone chat
close
phone
chat
×××
Назва:
Ціна:
Потужність:
Колір: