Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Готівкові гроші або карта – що вигідніше

ГоловнаБлог — Готівкові гроші або карта – що вигідніше

Практично неможливо знайти людину, в гаманці у якого немає банківської карти. Чим молодше покоління, тим рідше воно використовує готівку. Але виправдане таке впровадження? Чим вигідніше користуватися: готівкою або безготівково?

Переваги та недоліки даних систем оплати

Щоб відповісти на питання про те, що вигідніше використовувати, необхідно розглянути переваги і недоліки кожної з систем оплати. Слід також враховувати, що важливу роль відіграють звички конкретної людини і його індивідуальні психологічні характеристики.

Готівкові гроші – переваги такої оплати

Як би ви не були впевнені в тому, що в 2020 році термінали встановлені всюди, існує маса місць, де ваша карта буде марною. Наприклад, не весь міський транспорт перейшов на оплату спеціальною карткою. На ринках, де ви можете купити домашню продукцію більш високої якості, ніж в супермаркетах (наприклад, молоко або сир), також немає терміналів. Маючи з собою готівку, ви ніколи не потрапите в дивну ситуацію – гроші є, але купити ви нічого не можете.

Другою перевагою готівки є те, що як би добре система не була налагоджена, існують різні збої в роботі Інтернету і банкінгів. Імовірність того, що стоячи на касі супермаркету з повним кошиком продуктів, ваша картка не перетвориться на безплідний пластик, досить велика.

За допомогою банку людини легко контролювати. І якщо системі здасться підозрілою велика сума грошей, яку ви переводите, припустимо, вашим родичам, вона може заблокувати кошти.

І останнім, але одним з важливих переваг готівкових коштів є те, що їх легше контролювати. Психологами було неодноразово доведено, що гроші, які людина може тримати в руках, “йдуть” більш обдумано. Безнал людині складніше контролювати. До того ж, якщо ви заздалегідь знаєте, що можете витратити більше грошей, ніж розраховуєте, ви можете покласти конкретну суму собі в гаманець, уникнувши зайвих витрат.

За допомогою готівкових коштів вам також буде простіше залишити чайові.

Банківські картки – переваги використання

За допомогою банківських карт вам буде простіше контролювати свої витрати в тому плані, що всі транзакції будуть у вас показуватися в онлайн-банкінгу. Існують також і доповіді щорічні (щомісячні, щотижневі), які дадуть вам повне уявлення про свої доходи та витрати. Щоб провести аналогічний контроль готівкових коштів, вам буде необхідно завести щоденник, в який ви і будете все в ручну записувати (або заповнювати додаток).

Ще однією перевагою використання банківських карт є наявність бонусів. Багато магазинів і компанії співпрацюють з банками. Розраховуючись карткою цього банку, ви накопичуєте бонуси, які в підсумку можете витрачати на покупки в цих магазинах і компаніях.

Використання банківських карт також добре тим, що ви можете ними оплачувати послуги інтернет-магазинів. Вже давно йде тенденція до того, що все більше споживачів замовляють товари онлайн. Такі покупки дозволяють заощадити не тільки час, а й гроші. Адже, як правило, в інтернеті товар коштує набагато дешевше. Логічно, адже реалізатора не потрібно оплачувати оренду приміщення, де він продає продукцію. Готівкою оплатити послуги інтернет-магазинів у вас не вийде (якщо ви не замовили функцію кур’єра, якому ви можете оплатити товар).

Ще однією перевагою використання банківських карт є те, що у вас не буде виникати проблем зі здачею.

Трохи статистики

З плином часу все більше людей переходять на безготівкову оплату. Однак, на даний момент лише 2% жителів нашої країни повністю відмовилися від готівки і лише 13% перейшли повністю на систему безконтактної оплати громадського транспорту.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Милана, 2020-12-01 16:52:19

При оплате наличными есть такой нюанс, что продавцу проще сделать возврат товара в оффлайн-магазинах.

Оля, 2020-12-01 16:50:23

Я заметила, что если в магазине расплачиваться картой, но уходить чуть больше времени (на связь с банком), чем когда оплата наличными.

Карина, 2020-12-01 16:48:57

Я бы поставила вопрос, не что выгоднее, а что безопаснее. И там и там есть свои плюсы и минусы.

Марина, 2020-11-25 03:41:26

Выгоднее конечно наличка. Потому что карту могут в любой момент или заблокировать или же место в котором вы попытаетесь снять деньги, то и там могут не заправить вовремя средствами. А вдруг деньги нужны срочно?

Дарья, 2020-11-24 17:36:47

Наличными рассчитываюсь только на рынке и в маршрутках, во всех остальных случаях пользуюсь карточкой, это действительно удобней.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Готівкові гроші або карта – що вигідніше
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup