Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Мікропозики і кредити: в чому полягають основні відмінності?

ГоловнаБлог — Мікропозики і кредити: в чому полягають основні відмінності?

Напевно, кожен хоч раз стикався в житті з ситуацією, коли гроші потрібні, а взяти їх ніде. Саме в цьому випадку приходять на допомогу такі фінансові продукти як кредити і мікропозики. І якщо з поняттям кредиту ви, напевно, вже давно знайомі, то з мікропозик трохи складніше. І в цій статті ми б хотіли розглянути докладніше, що з себе представляють обидва явища і в чому полягає ключова різниця між ними.

Мікропозики і кредити: в чому полягають основні відмінності?

Взагалі, порівнювати, що краще – мікропозик або кредит, трохи некоректно. Ці програми фінансування мають загальне тільки одне – процес видачі грошей фізичним особам, які згодом повинні повернути тіло кредиту (суму, на яку оформляється кредитна програма) плюс додаткові платежі. А ось суми грошей у борг, способи нарахування відсотків за виданими грошей, терміни дії кредитних програм, цільові призначення кредитів і мікропозик принципово різняться.

В цілому, кредити і мікропозики відрізняються своїми розмірами і термінами. Мікропозик – це короткочасна програма кредитування на невелику суму. А ось кредити в банку можна брати як на такі суми, так і розраховувати на значно більші гроші. Що ж стосується термінів, то банкам невигідно працювати з короткостроковими позиками, так як тільки паперової тяганини з оформлення такого кредиту в банку буде більше, ніж прибутку за нарахованими відсотками по тілу кредиту. Банки націлені на довгострокові програми кредитування: чим довше триває співпраця з взятої в борг суми, то довше виплачуються відсотки, і кінцева сума виплат по кредиту найчастіше в рази перевершує початкове тіло кредиту. І, до речі, якщо у випадку з мікропозик, ви цілком можете виплатити свій борг відразу ж, не розбиваючи його на кілька помісячних платежів, то з банками це не пройде: найчастіше, достроково віддати кредит не вийде, так як для банку це не занадто вигідно.

При оформленні кредиту в банку вам доведеться відвідати відділення банку і прийти туди потрібно не з порожніми руками. Обов’язково будуть потрібні довідки з місця роботи (офіційний дохід), довідка про несудимість, потрібні виписка з банку, що веде зарплатний проект вашого підприємства, знадобиться інформація про цінний майно, яке може служити заставою, наявність поручителів. Чим більша сума кредиту, тим більше буде потрібно документів. Повний перелік документів індивідуальний у кожного окремо взятого банку: тому з умовами кредитування необхідно ознайомитися максимально докладно. Найбільш “складним” варіантом вважається іпотечний кредит, який, як правило, береться на покупку нерухомості.

Що краще: кредит чи мікропозик?

Все залежить від того, наскільки терміново і в якому розмірі вам необхідний кредит. А також від того, наскільки чиста ваша кредитна історія. Якщо ви володієте чистої кредитною історією і вам потрібна невелика сума грошей в кредит, то ми радимо вам просто завести в банку, який вам подобається, кредитну карту. Так ви отримаєте певний кредитний ліміт, за який вам не потрібно звітувати перед банком, грубо кажучи, банку все одно, на що ви витратите ці гроші. Плюс – якщо ви вчасно їх повернете, то ви можете навіть зовсім не переплатити зайвих відсотків.

Якщо ви також володієте хорошою кредитною історією, а також вам необхідний споживчий кредит – від невеликої суми до цілком значною, ми радимо вам зібрати всі необхідні документи і також звернутися в банк. При цьому, намагайтеся вибрати максимально вигідні умови кредиту. Природно, безвідсоткових кредитів не буває, але ви можете знайти цілком гуманні варіанти.

Але якщо ваша кредитна історія вже зіпсована простроченням і при цьому, вам потрібна швидше невелика сума до певного періоду, то мікропозик буде для вас відмінним варіантом. По-перше, для отримання мікропозик не потрібен такий величезний пакет документів як для отримання кредиту, по-друге, в цьому випадку, кредиторам все одно на вашу кредитну історію. Але при цьому, також дуже важливо повернути цей кредит вчасно. Так як мікропозики, як правило, менш вигідні для позичальника і відсотки переплачуються досить відчутні. А відсутність прострочень – відмінний спосіб заощадити в цьому випадку.

Мікропозики, як правило, надають приватні інвестори, або ж мікрофінансові організації. З точки зору зручності, швидкості та відсутності банківської бюрократії, отримати їх звичайно швидше, простіше. Але і як правило, це набагато менш вигідно.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Мікропозики і кредити: в чому полягають основні відмінності?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup