Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ломбард – що це таке і чи варто користуватися його послугами

ГоловнаБлог — Ломбард – що це таке і чи варто користуватися його послугами

У житті кожної людини можуть статися ситуації, коли йому терміново можуть знадобитися гроші, а друзі і знайомі зайняти не можуть, банки відмовляють у кредиті. Чи є вихід з такої ситуації?

Ломбард – що це?

Організація, яка видає гроші під заставу будь-яких речей і називається ломбардом. Наприклад, Станіславу потрібні гроші. Кредитна історія у нього не дуже хороша, тому кредит відразу ж відпадає. Кращий друг Станіслава Євген не може дати грошей у борг, так як обіцяв відвезти свою дружину на море. Що робити Станіславу? Він бере свій телевізор і приносить його в ломбард, де він і залишається в якості застави за гроші. У чому вигода ломбарду? У тому, що тепер Станіслав повинен принести не ту суму, яку він брав, а з відсотками. Дану організацію не цікавить ні кредитна історія Станіслава, ні наявність у нього роботи, адже вона завжди залишається у виграші: якщо клієнт не повертає гроші, у ломбарду залишається його телевізор.

Різновиди ломбардів

Все ломбарди контролює ЦБ (центральний банк) країни. Щоб організація була легальною, вона повинна підкорятися певним правилам. Найбільш поширеним видом ломбардів – ювелірний. Там приймаються всі вироби, створені з металів дорогоцінних. До ювелірного ломбарду є кілька додаткових вимог, одним з яких є те, що він повинен знаходиться на обліку Пробірною палати.

Також є ломбарди, які працюють з:

 • технікою,
 • автомобілями,
 • нерухомістю,
 • хутряними виробами та ін.

Зберігання власного майна в ломбардах

Ви можете скористатися такою послугою, як зберігання в ломбарді речей. Наприклад, у Олександри є хутряна шуба. У зимову пору року вона постійно її носить, а ось в літню пору для зберігання шуби необхідні спеціальні умови (температура до 3-4 градусів за Цельсієм, а також вологість не вище 65%). Перебуваючи в таких умовах, шуба буде довше зберігати свій зовнішній вигляд. А Олександра повинна заплатити за це гроші. До того ж, в вартість зберігання входить і страховка шуби. Чим вище вартість майна, яку ви хочете віддати на зберігання, тим більшу суму вам необхідно заплатити ломбарду.

Якщо клієнт не заплатив за зберігання речі, організація зобов’язана почекати ще кілька місяців, а потім вона має повне право продати річ.

Що не прийме ломбард

Дана організація не має право приймати речі, оборот яких знаходиться під забороною. Наприклад, ви не зможете здати туди зброю. Навіть якщо у вас є на нього дозвіл. Легальна організація також не візьме державну нагороду (ні свою, ні родича-ветерана). За таку діяльність передбачена кримінальна стаття.

Речі, які знаходяться або в неробочому стані, або які втратили свій товарний вигляд, ломбард також не прийме. Тому що в разі, якщо ви не повернете суму з відсотками, організація не зможе їх продати.

Хто має право закладати речі в ломбард

Здати свої речі під заставу мають право особи, які досягли повноліття (18 років). Однак, бувають деякі виключення:

людина знаходиться в шлюбі до настання повноліття,
людина пройшла емансипацію,
у людини, якій не виповнилося 18 років є згода на операцію від батьків або опікунів в письмовому вигляді.

Якщо ви маєте намір здати річ, власника якої можна перевірити (автомобіль, квартира), будьте готові, що вас попросять пред’явити документи, що підтверджують ваше право власності на об’єкт.

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Дима, 2020-11-25 03:42:59

В крайних случаях стоит. Но не забывайте, что ваше имущество, что вы сдаёте купят раз в 5 дешевле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Ломбард – що це таке і чи варто користуватися його послугами
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup