Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Лазерне лікування варикозного розширення вен: основні особливості.

ГоловнаБлог — Лазерне лікування варикозного розширення вен: основні особливості.

Варикозне розширення вен – це досить поширена проблема. Передувати їй може багато чого – від зовсім малорухливого способу життя до надмірних захоплень кроссфітом, робота, що стоїть, а також багато іншого, зокрема – генетичні фактори. По суті, варикозне розширення вен – це розширення поверхневих вен нижніх кінцівок. Варикозне розширення провокує втому і набряклість ніг, крім цього є досить помітним естетичним дефектом. Звичайно, можна працювати на профілактику варикозного розширення. Яких заходів можна вжити?

Профілактика варикозного розширення вен: що можна зробити?

 1. Підтримуйте м’язи у тонусі. Для цього добре підходить біг та ходьба.
 2. Не перенапружуйтесь. Досить часто на варикоз страждають професійні спортсмени, зокрема – важкоатлети. Навантаження
 3. мають бути помірними.
 4. Уникайте постійного носіння високих підборів. Уникайте також занадто тісного взуття.
 5. Намагайтеся відмовитися від стоячої роботи. Постійна сидяча робота також, на жаль, може спровокувати виникнення варикозу.
 6. Не сидіть у позах, які блокують кровотік нижніх кінцівок. Особливо в цьому сенсі шкідлива популярна поза “нога на ногу”.

Розвиток медичних технологій у багатьох випадках дозволило уникнути малоефективних і тривалих методів лікування до високоефективних, що забирають у пацієнтів мінімум часу.

Зняти напругу та набряки нижніх кінцівок при варикозі також допомагають різні охолодні мазі та гелі, а також медикаментозна терапія. Але одним із найбільш актуальних, ефективних та прогресивних варіантів є лазерна терапія. Саме вона дозволяє за один сеанс або ж за кілька позбутися проблеми.

 

Лазерне лікування варикозу: як це працює та що потрібно знати?

Лазерне лікування варикозу має безліч переваг перед іншими методами. Зокрема лікування практично безболісне за рахунок спеціальних систем охолодження на сучасних апаратах. Лікування проводиться амбулаторно: пацієнту не потрібно лягати у стаціонар, адже відновлювальний період за такого лікування мінімальний. . Крім того, на шкірі не залишається шрамів. І фінансово це також досить доступно.

Існує два методи застосування лазера у боротьбі з варикозом. Обґрунтованість того чи іншого методу визначає флеболог залежно від анамнезу (ступеня захворювання, глибини розташування судин та їх діаметра, наявність протипоказань та інших факторів).

 1. Ендевенозна лазерна коагуляція. Застосовується при лікуванні вен з діаметром до 1 см. Це внутрішньосудинна дія, що дозволяє коагулювати вену тепловою енергією лазера. Надалі на обробленому місці вену замінює сполучна тканина.
 2. Надшкірна лазерна коагуляція. Застосовується при боротьбі із судинними зірочками при варикозі. В основі – принцип селективної фотокоагуляції. Гемоглобін, що знаходиться в посудині, селективно поглинає енергію від хвиль конкретної довжини.

Другий спосіб є найпопулярнішим. Вплив на судини здійснюється безконтактним чином, забезпечується максимальна атравматичність. Лікування здійснюється досить швидко: якщо присутні тільки судинні зірочки, то як правило, лазер дозволяє позбутися їх всього лише за один сеанс. Але якщо варикоз більш запущений, може знадобитися кілька сеансів. Особливої ​​підготовки перед процедурою також не потрібно: зазвичай лікарі обмовляють лише обов’язкову відсутність свіжої засмаги.

Метод дуже ефективний, ймовірність виникнення ускладнень та рецидивів мінімальна. Але в будь-якому випадку, дуже важливо звертатися з приводу вирішення цієї проблеми до кваліфікованого лікаря, який працює у шановній клініці із сертифікованими апаратами.

(Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16.06.2022
Лазерне лікування варикозного розширення вен: основні особливості.
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup