Содержание статьи:
Цей вид страхування між кредитною організацією та позичальником на випадок появи ризиків, пов’язаних з неможливістю повернення кредиту. Це абсолютно не новий вид страхування, але він дозволяє захистити обидві сторони, якщо ситуація складеться так, що людина буде нездатний повернути гроші в банк або кредитну організацію.
У кредитному страхуванні беруть участь 3 сторони договору:
кредитор. Організація (кредитна, банківська), яка видає кошти клієнту під певний відсоток.
Страхова Компанія. Організація, яка буде підключена в разі неможливості сплати в банк або кредитну організацію коштів позичальником.
Позичальник. Клієнт, який бере кошти в кредит під певний відсоток.
У житті трапляються різні ситуації, які можуть значно вплинути на платоспроможність людини. Можливо, коли позичальник користувався послугами кредитної організації, нічого не віщувало того, що він не буде здатний оплатити необхідну суму. Але якщо карти склалися не найкращим чином, то варто звернутися до страхування кредитів. А вони поділяються на кілька видів:
В європейських країнах кредитне страхування – це звичайна справа, до якого відносяться позитивно. Але в країнах СНД кредитного страхування намагаються всіляко уникнути, щоб не доводилося сплачувати додаткові платежі, що дуже навряд чи.
Практика багатьох кредитних і страхових організацій показує, що страхування має як плюси, так і мінуси. Щоб скласти загальну картину пов’язану зі страхуванням кредитних договорів, розглянемо кожен момент.
Позитивні сторони:
Негативні сторони:
Кредит є сенс страхувати тоді, коли ситуація в принципі критична. Це може бути у випадку, коли тільки 1 людина годує сім’ю, а інші роблять домашні справи. Іноді ситуація змушує взяти нову позику і його краще
Залишити відповідь