Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як стати більш раціональним. Використовуємо фінанси в період кризи раціонально

ГоловнаБлог — Як стати більш раціональним. Використовуємо фінанси в період кризи раціонально

Неможливо передбачити, коли у вашій родині можуть наступити фінансові труднощі, які можна назвати фінансовою кризою. Практично кожна людина хоча б раз стикався з проблемою браку грошей. І в такі моменти перед ним постає питання про те, від яких витрат можна відмовитися.

Аналіз власних доходів

Необхідним завданням в такий час є економія коштів. Перед тим, як приступити до виконання даного завдання, вам необхідно проаналізувати власні доходи. Як правило, більшість людей має тільки один дохід, який полягає в отриманні щомісячної заробітної плати. Якщо у вас є які-небудь ще джерела доходу, їх також варто враховувати (відсотки від банківських вкладень, прибуток від здачі житла, підробіток і т.п.).

Людям, які отримують гроші не стабільно, а в залежності від виконаної роботи, аналіз доходів здасться складніше. Так як їм потрібно брати до уваги відрізок часу більше, ніж один місяць.

Аналіз витрат

Після того, як ви отримали чітку картину своїх доходів, вам необхідно приступити до аналізу витрат. Вам необхідно скласти список, очолювати який будуть такі витрати, як оплата житла (якщо ви проживаєте в орендованій квартирі), комуналки, харчування, оплата мобільних послуг і інтернету. Це саме ті речі, відмовитися від яких ви не можете. З огляду на витрати на харчування слід вказати не тільки суму, яку ви витрачаєте на покупку продуктів, а й шкільні обіди ваших дітей, бізнес-ланч в обідню перерву і т.п. Якщо діти відвідують якісь секції, вам варто їх вартість також внести в графу “важливі витрати”. Не будемо забувати, що ростуть діти дуже швидко. Тому їм потрібна часта покупка одягу. Не забудьте врахувати цю суму під час аналізу витрат.

Так як кожній людині необхідна моральна перезавантаження, важливо виділити трохи грошей на зустрічі з друзями.

Оптимізація бюджету

Після того, як витрати і доходи були проаналізовані, вам необхідно зайнятися оптимізацією бюджету. Для цього ви можете:

 • Відмовитися від походів на обід в кафе. Звичайно, вас ніхто не закликає голодувати. Адже ви можете брати їжу з собою з дому. Незважаючи на те, що вам сума, яку ви витрачаєте на один ланч, може здатися незначною, в кінці місяця вона стає більш істотною. Продукти, з яких ви можете приготувати собі обід, обійдуться вам в рази дешевше.
 • Провести аналіз тарифів різних мобільних операторів і вибрати найбільш вигідний для вас. Різні оператори за надання одних і тих же послуг можуть запитувати різні гроші. Можливо, ви використовуєте не найбільш дешевого з них.
 • Більш обдумано підходити до покупок в супермаркетах. Для цього слід заздалегідь продумати і написати список продуктів, які вам потрібно купити. Складати цей список, як і здійснювати покупки, краще на ситий шлунок. Це виключить ймовірність того, що ви купите купу продуктів, в яких немає потреби. Виберіть найдешевший магазин. Вас ніхто не закликає купувати неякісні продукти. Просто іноді один і той же товар в одному магазині може коштувати дорожче, ніж в іншому.
 • Незважаючи на те, що багато людей відмовилися від готівки на користь безготівкового розрахунку, неодноразово було підтверджено, що готівку людині контролювати простіше.
 • Подумайте над тим, чи не забагато ви витрачаєте грошей на своє дозвілля і розваги. Якщо ви часто з друзями відвідуєте кафе і залишаєте там круглу суму грошей, можливо, вам варто іноді збиратися вдома. Це значно скоротить ваші витрати. Якщо ви постійно ходите в кінотеатр, можливо, ви зможете скоротити кількість походів на даний момент, поки ваше фінансовий стан не вирівняється.

Звичайно, постарайтеся поки утриматися від дорогих покупок, таких як телевізор, мобільний телефон, комп’ютер (якщо у вас немає в них термінової потреби). Якщо ви шопоголік і вам важливо щотижня відвідувати торгові центри, можливо, ви зможете тимчасово замінити покупку дорогого одягу відомих брендів на не менше якісні дешевші бренди. Пам’ятайте, що таке явище, як фінансова криза – тимчасове. Як тільки ви попрощаєтеся з ним, ви тут же зможете повернутися до свого звичного способу життя.

(3 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Оля, 2020-12-01 16:45:02

Хорошие советы для тех, кто тратит неразумно и неправильно расставляет приоритеты в расходах.

film, 2020-12-01 08:43:22

Hallo, Ich finde den Aufbau der Seite sehr gut. Macht bitte weiter so. Michele Inness Rothenberg

Яна, 2020-11-24 17:20:56

Да, я полностью пересмотрела свой бюджет и перестала тратить деньги на ерунду, стараюсь покупать только необходимое и часть зарплаты откладывать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Як стати більш раціональним. Використовуємо фінанси в період кризи раціонально
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup