Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як перестати боятися втратити роботу і зарплату

ГоловнаБлог — Як перестати боятися втратити роботу і зарплату

Безліч людей тримаються за свою роботу з багатьох причин, навіть якщо вона їм абсолютно не цікава і займає не тільки робочий час, а й частина вільного. Хтось переживає, що залишиться без грошей. Хтось боїться щось змінити в своєму житті через низьку самооцінки і нерішучості. Але якщо у вашій голові періодично з’являється думка про те, що робота вас вже неабияк дістала і ви хочете знайти справу, яка вам цікавіше, вам пора зважитися на цей важливий крок і переступити межу.

Почніть переглядати вакансії

Звичайно ж вас ніхто не змушує йти з роботи в невідомість. Для початку ознайомтеся з відкритими вакансіями по тематиці, яка може вас зацікавити. Звертайте увагу до вимог до посади. Так ви зможете помітити свої слабкі місця і поднатаскать їх.

Правильно складене резюме – це дуже важливо. Адже саме воно і є вашим обличчям. Ви вже отримали кілька років досвіду роботи на вашій поточної позиції. Тому вам вже точно є, про що розповісти в резюме.

Порівняйте всі достоїнства і недоліки вашої поточної роботи

Щоб ваш вчинок був абсолютно осмисленим, вам необхідно скласти всі “за” і “проти” вашої роботи. Не варто це робити за один день. Кожен пункт з цього списку повинен бути обдуманим і беземоційним. Можливо, результати списку вас здивують і плюсів вашої поточної роботи виявиться набагато більше, ніж ви думали. Якщо ж більше виявилося недоліків, вам це допоможе перестати боятися подолати бар’єр в нове життя.

Створіть фінансову подушку безпеки

Якщо ви зрозуміли, що більше не можете терпіти свого начальника, колег і обов’язків, які лягають на ваші плечі, і ви хочете піти якомога швидше, вам необхідно створити для себе фінансову подушку безпеки, розмір якої повинен бажано складати 5-6 ваших місячних окладів . Так ви будете почувати себе більш впевненим і спокійним. Чи зможете повністю присвятити себе пошуку роботи, яка буде абсолютно вас влаштовувати, не боячись, що через тиждень вам не буде за що купити хліб.

Випишіть всі свої навички

Якщо ви так і не визначилися з тим, чим би ви хотіли займатися, але ви вже точно знаєте, що це точно не те, чим ви займаєтеся в даний час, випишіть всі свої навички. Такий список, який буде знаходиться перед вашими очима, допоможе вам подумати над тим, що ви можете робити взагалі. Враховувати варто як свої робочі навички, так і повсякденні. Подивившись на список, перегляньте ще раз вакансії, які потенційно могли б вас зацікавити. Якщо якогось досвіду у вас немає, щоб потрапити на роботу своєї мрії, у вас є кілька місяців (завдяки фінансовій подушці), щоб їх знайти. А, можливо, ви вирішите монетизувати своє хобі, відкривши власну справу.

Головне, що ви повинні запам’ятати – це те, що не варто триматися за свою роботу тільки через невпевненість в собі, невпевненості, що ви зможете знайти щось краще.

(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Алина, 2020-12-01 16:47:49

Подушка безопасности все же не бесконечна, поэтому слишком рассчитывать на нее не стоит.

Олеся, 2020-12-01 16:46:36

Безусловно, не надо терпеть нелюбимую работу или начальника. Но эти советы подойдут только лишь для большого города, где есть варианты.

Лариса, 2020-11-24 17:25:14

Про подушку безопасности в самую точку. Когда понимаешь, что не останешься без средство к существованию, гораздо проще принять решение об увольнении.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Як перестати боятися втратити роботу і зарплату
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup