Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Як не постраждати від кризи?

ГоловнаБлог — Як не постраждати від кризи?

Світова економічна криза, яка розвинулася на тлі пандемії Covid-19 зачепив якщо не кожного жителя земної кулі, то дуже і дуже багатьох. Бізнеси банкрутують не по днях, а по годинах – навіть незважаючи на деякі послаблення карантинного режиму. Що ж робити, якщо фінанси співають романси і якщо ризик значно постраждати від кризи фінансово дуже великий? Спробуємо розібратися в цій статті.

Як не постраждати від економічної кризи?

Скажемо відразу: не постраждати від кризи зовсім навряд чи вийде. Ми живемо не кожен в своєму окремому сферичному вакуумі і, навіть якщо вас не скоротили з роботи, якщо ви не втратили бізнес і якщо в цілому, все добре, то як мінімум, вас торкнеться зростання цін в самих різних сферах. А якщо щось з перерахованого вище з вами все ж сталося, то дуже важливо розуміти, що будь-яка криза може бути чимось на зразок трампліна для подальших досягнень – в тому числі і фінансових. Але тільки в тому випадку, якщо ви не впадайте у відчай і робите все, щоб з цієї кризи вийти.

І так, що ж потрібно робити?

 1. Складіть перелік всього, що у вас є. Моніторинг поточної ситуації – це мало не найважливіший етап. Дуже багато в кризові моменти входять в стадію заперечення і намагаються просто не думати Тверезо оціните розмір і стабільність свого доходу. Якщо до карантину клієнти не шикувалися в чергу в вашу організацію, то після карантину ваше підприємство, швидше за все, не відкриється. Воно не потрібно людям. Найімовірніше, ви позбудетеся звичного доходу. Ваше завдання – не втрачати час і почати шукати нову роботу вже зараз, а не чекати, поки вам офіційно оголосять про звільнення. Якщо ви боїтеся звільнення за скороченням штату, оцініть, якими цінними якостями ви володієте, які конкурентні переваги є у вас перед колегами. Подбайте, щоб керівництво дізналося про ваш професіоналізм і оцінило його. Тому, можливо, якщо ви правильно презентуєте ваші навички, вас можете чекати і підвищення.
 2. Проведіть моніторинг ринку праці. У будь-якому випадку заздалегідь вивчіть шляхи відступу – проаналізуйте ринок праці за своєю спеціальністю. Як багато вакансій публікується, який рівень оплати праці пропонують роботодавці, які вимоги висувають вони до претендентів. Намітьте список компаній, в які ви могли б працевлаштуватися.
 3. Кон’юнктура на ринку праці значно змінилася на тлі пандемії. Наприклад, дуже затребуваною за цей час стала професія кур’єра. Дізнайтеся, скільки можна заробляти, якщо вам доведеться тимчасово влаштуватися на некваліфіковану роботу. Цілком можливо, що це – той варіант заробітку, який дозволить вам залишитися на плаву.
 4. Також можна перекваліфікуватися, освоїти якусь нову сучасну спеціальність, за якою ви раніше ніколи не працювали (аналітик даних, контент-менеджер, копірайтер, веб-дизайнер і т. Д.) Робота, пов’язана зі створенням контенту для інтернет-сайтів, в найближчому майбутньому буде дуже затребувана. Особливо варто дивитися ті пропозиції, які пов’язані з можливістю віддаленої роботи з дому. Цілком можливо, що ви вже давно хотіли змінити рід своєї діяльності, але той самий, горезвісний вихід із зони комфорту був для вас не дуже актуальне. І ось він – знак і ваш шанс.
 5. Обов’язково оцініть свої накопичення. Наявність “фінансової подушки” – це надзвичайно важливо навіть без жодних фінансових криз. А вже під час кризи – тим більше. Краще тримати накопичення в декількох валютах і не в одному банку.
 6. Подумайте про додаткові доходи, вони завжди надають більше впевненості. Підійде як активний, так і пасивний дохід.
 7. Оптимізуйте власні витрати, якщо не робили цього раніше. Фіксуйте абсолютно всі свої витрати, навіть найдрібніші – за допомогою спеціальних додатків або ж таблиць в Excel. І раз в якийсь час, обов’язково аналізуйте їх на предмет того, де їх можна урізати без істотного збитку для звичного способу життя. Зрештою, в пандемію особливо не витратити на подорожі та походи по ресторанах.
 8. Якщо ви – бізнесмен, то обов’язково подумайте про варіанти адаптації до поточних умов. Приєднайтесь до програм податкових канікул, а також знайдіть як знизити витрати на бізнес.
(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Як не постраждати від кризи?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup