Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Інвестиції під час кризи

ГоловнаБлог — Інвестиції під час кризи

Якщо ви замислюєтеся над тим, що вам необхідний пасивний дохід – то дуже правильно замислюєтеся. Насправді, саме наявність пасивного доходу дозволяє істотно поліпшити фінансове благополуччя, дозволяє залишатися на плаву навіть у періоди економічних криз. Найчастіше, коли мова йде про бажання отримувати пасивний дохід, мається на увазі інвестування. Але що робити, якщо бажання почати свій шлях як інвестора прийшло в період економічної кризи? Чи варто починати? Спробуємо розібратися.

Інвестиції в кризовий час: що потрібно знати?

Фінансові кризи – як світові, так і локальні, так чи інакше, переслідують нас постійно. Питання полягає лише в тому, як використовувати цю ситуацію – на благо собі як трамплін для подальшого розвитку або ж як привід для паніки. Сучасний світовий економічний криза, що почалася на тлі пандемії – не виняток. Починати інвестувати в ході кризи? Швидше так. Адже відомо, що за економічним спадом неминуче йде підйом. Коли ситуація в економіці налагодиться, ціна активів зросте. Протягом 2-3 років після кризи ціна акцій великих компаній може вирости на 150-200%. І, в цілому, якщо ви хочете почати, ризикнемо вам дати кілька практичних порад.

Якщо ви хочете стати інвестором, дуже важливо розвинути у себе навички аналізу і прогнозування. Чи можна визначити, що ціна на цінні папери вже впала до мінімуму (досягла дна), і далі почнеться її зростання? Ні, зробити це неможливо. Адже майбутнє невідомо ні одній людині.

Як визначити, в який момент краще входити на ринок?

Досвідчені інвестори рекомендують не купувати активи відразу на всі наявні засоби, а робити це поступово. У цьому, звичайно ж, є раціональне зерно: так ви розподілите наявний у вас капітал більш розумно і з відчутно меншими ризиками. Плюс – грати на біржі можна не тільки на підвищення цін акцій, але і на зниження.

Радимо вам інвестувати не відразу всі свої гроші і, бажано, інвестувати не тільки в одній ніші. Як вже було сказано вище, далеко не завжди очевидно, що буде прибутковим через якийсь період часу. І, коли у вас є кілька варіантів, є шанси на те, що все-таки “вистрілить”.

Купувати нову порцію акцій можна не тільки за планом в певний день кожного місяця. Але і пам’ятайте, що бажання отримати швидкий прибуток на покупку активів, як правило, веде до фатальних невдач.

Є одна ключова помилка, про яку нечасто замислюються початківці інвестори. Як правило, від інвестицій очікують миттєвого доходу, але так відбувається далеко не завжди. У будь-якому випадку слід пам’ятати: основний секрет успіху інвестицій криється не у вигідній ціні куплених акцій, а в систематичності і тривалості процесу накопичення. І в цілому, сенс трейдинга не постійному отриманні доходу, а в збільшенні особистого капіталу. А ось бажання отримати швидкі і “легкі” гроші, як правило, нічим хорошим не закінчується.

Недосвідченому інвестору складно визначити, акції яких підприємств мають великий потенціал, а які є ризикованими. Щоб не помилитися, має сенс звернутися до консультантів. Досить часто досвідчені інвестори займаються ще й консалтингом і постійні консультації з активними і успішними гравцями ринку вам тільки допоможуть. Перший час можуть грати велике значення особисті помилки молодого трейдера і його недосвідченість.

Вкладатися новачкам можна в цінні метали, в папери великих компаній США, в облігації російських компаній. Враховуйте, що акції компаній розвинених економічних країн – більш стабільні. Тоді як при введенні санкцій, російські акції – падають.

В цілому, ми переконані, що якщо ви бачите себе в трейдингу і дійсно хочете займатися інвестиціями, то тут важливо не те час, коли ви збираєтеся почати, а власне, ваше бажання. І насправді, трейдинг в кризовий час цілком може бути навіть більш успішним, ніж у звичайний.

Максимально збалансований портфель куплених активів дозволить вам отримувати стабільну і вельми пристойний прибуток потім, після настання періоду економічного зростання. І неважливо, який у вас досвід на даний момент.

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Інвестиції під час кризи
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup