Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Де взяти гроші на власний бізнес?

ГоловнаБлог — Де взяти гроші на власний бізнес?

Якщо ви давно плекаєте мрію про власну справу і між вами і здійсненням мрії варто лише проблема відсутності стартового капіталу, то можемо вас запевнити: проблема пошуку грошей – зовсім не проблема, якщо розглянути всі наявні варіанти. І так, де ж можна знайти гроші на те, щоб відкрити бізнес з нуля?

Де знайти гроші на бізнес?

В першу чергу, вам потрібно дуже конкретно визначитися з тим, яка саме сума вам потрібна. Чим конкретніше сума, тим швидше ваша мрія про власний бізнес перетвориться вже в ціль – і цілком досяжну. Для того, щоб сума була конкретною, вам необхідно прописати детальний бізнес-план. І бізнес-план, крім того, що допоможе вам визначитися з конкретною сумою, в подальшому, ще не раз зіграє важливу роль. Далі, є такі варіанти:

 1. Виграйте конкурс або грант. Підприємці можуть зіграти і в лотерею, але більше шансів виграти все ж в конкурсі. Підприємці, розробники, студенти, вчені, автори ідей і проектів мають реальний шанс отримати гроші на реалізацію своєї бізнес-ідеї. Саме гранти досить часто надають зарубіжні компанії, які практично перманентно перебувають у пошуках талантів. І підприємницькі здібності, вміння знайти нішу і концепцію, яка “вистрілить”, це, безумовно, теж талант.
 2. Власні накопичення. Це найпопулярніший і найпоширеніший варіант, найбільш тривалий за часом і надійний. Способи накопичення можуть бути самими різними. Починаючи від простої роботи і закінчуючи запуском іншого бізнесу. Корегуйте свої витрати, знайдіть способи заощадити, шукайте додаткові джерела доходу, як пасивні, так і активні. Будь-який спосіб заробити в цьому випадку буде хороший.
  Позичте потрібну суму родичів або друзів. Якщо у вас є родичі або друзі, готові позичити вам гроші, то можна скористатися цим варіантом. До нього слід вдаватися, коли є хороша впевненість в успішному розвитку бізнесу. Крім цього, у родичів і друзів має сенс брати невеликі суми, якщо вам потрібно, грубо кажучи, “додати” до вже наявних накопичень, або ж вам потрібні гроші на невеликій стартап.
 3. Візьміть кредит в банку. Банки видають кредити на відкриття бізнесу тільки за умови, надання застави. Якщо у Вас є майно, яке Ви готові використовувати як заставу, щоб узяти кредит, то отримати його не складе труднощів. Але все ж, в цьому способі є деякі недоліки. Ризикованість таких кредитів для банку є дуже високою, тому часто серед своїх послуг вони не виділяють окремо кредитування запуску бізнесу. Натомість пропонується дві програми кредитування: кредит на невизначені цілі і кредит на розвиток бізнесу. У другому випадку передбачається наявність, працюючого бізнесу, за яким є звітність. І тоді будьте готові, що вам доведеться звітувати перед банком про те, які справи вашого бізнесу. Таким чином, якщо бізнес ви ще не запустили і грошей немає зовсім, то залишається кредит у вигляді грошей на невизначені цілі. Плюс – кредити в банках дають далеко не всім, особливо якщо кредитна історія майбутнього бізнесмена – недосконала. І так, якщо ви берете кредит в банку, то ні в якому разі не закладайте єдине житло.
 4. Знайдіть для свого бізнесу інвестора. І саме на цьому етапі вам знадобиться вже підготовлені вами бізнес-план, в якому буде прописана не тільки точна сума, яка вам необхідна на те, щоб ви відкрили бізнес, а й всі ризики, плюси, мінуси, підводні камені та сильні сторони майбутнього бізнесу – то, що зможе залучити інвесторів до вашої ідеї. Інвестором може бути окремо взята людина, об’єднання людей або організація. Вони завжди знаходяться в пошуку точок для докладання своїх зусиль у вигляді інвестиції грошей з метою подальшого отримання доходу від своїх вложеній.Такім чином, коли ви знаходите інвестора, ви отримуєте потрібну суму для реалізації своєї бізнес-задумки, а інвестор, в свою чергу, отримує частина прибутку від бізнесу, в який він вклав. Погодьтеся, це – досить взаємовигідна історія.

Де можна знайти приватного інвестора або ж отримати кредит?

Якщо ви перебуваєте в пошуках приватного інвестора, або ж хочете отримати кредит, але при цьому не хочете звертатися до банків, то рекомендуємо вам звернути увагу на наш сайт – finsocial.org. Ми не є інвесторами самі, ми – майданчик, де люди можуть домовитися про взаємовигідні умови інвестування та кредитування. Тому, якщо ви шукаєте фінанси для власного бізнесу, то ви без проблем зможете знайти їх тут, з нашою допомогою. Кредити та інвестиції для будь-яких цілей – у нас!

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Кира, 2020-11-24 18:04:26

При толковом бизнес плане инвестора найти не так уж и сложно, но вот вариант с кредитом мне нравится больше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Де взяти гроші на власний бізнес?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup