Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Депозити: переваги і недоліки

ГоловнаБлог — Депозити: переваги і недоліки

Якщо ви володієте деякою сумою грошей і хотіли б не тільки зберегти її, але і примножити, то має сенс задуматися про інвестиції. Варіантів існує досить багато, але одним з найбільш популярних є депозит. Що з себе представляють депозити?

Депозит – це спосіб інвестицій, який має на увазі зберігання ваших заощаджень в банку під відсоток. Умови депозитів можуть бути самими різними. Деякі з них мають на увазі одні відсотки, деякі – інші. Одні депозити дають можливість дострокового зняття без втрати відсотків, інші – ні. І, звичайно ж, рівень прибутку багато в чому залежить від вашого терпіння, чим довше, грубо кажучи, ваші гроші “лежать” на банківському рахунку, тим більше вони дозволяють заробити.

Основні переваги депозитів: у чому вони полягають?

 1. Відкрити депозит легко (не більше півгодини). І, як правило, від вас не потрібно великої кількості документів.
 2. Клієнт має право вносити на рахунок будь-яку суму грошей. І це – той самий випадок, коли ви можете почати з зовсім невеликих вкладів.
 3. Фінансові кошти, внесені на банківський депозит, застраховує державою. Отже, якщо банк оголошується банкрутом, вкладник не втрачає гроші. Надалі ви зможете отримати їх в іншому державному, або ж приватному банку, який викупить попередній.
 4. Можливість оформити кредит під заставу вкладу. І в цілому, кредити при наявності відкритого депозиту вам банки дають в рази більше охоче.
 5. Не роблячи ніяких дій, клієнт щомісяця отримує дохід від вкладення шляхом нарахування банком відсотків. Депозит – це цілком і повністю пасивний дохід і той самий випадок, коли гроші працюють на вас.
 6. Гарантована стабільність приросту капіталу. А ще, депозит – це прекрасна можливість зберегти ваші кошти від негативного впливу інфляції.
 7. Згідно з підписаною угодою, вкладник має право знімати прибуток з відсотків в будь-який період. Але саме з відсотків, а не з “тіла” депозиту, це варто враховувати.
 8. Завдяки аналізу і чітким розрахунками співробітників банку, клієнту надається повна інформація про майбутнього прибутку. І ці дані абсолютно прозорі – співробітники банку зможуть відразу ж проконсультувати вас з цього питання, як тільки Дані відомості прогнозується на рік, два роки, п’ять років вперед. Тим самим, банківська установа залучає клієнта можливостями вкладу, демонструючи суму, яку отримує вкладник, не застосовуючи зусиль і не витрачаючи власний час на отримання прибутку.
 9. У разі необхідності оформлення кредиту або іпотеки, як уже було сказано вище, банк з великою ймовірністю схвалить заявку клієнта в найкоротші терміни. Депозит в цьому випадку, є свого роду гарантією вашої платоспроможності по кредиту або іпотеки.
 10. Депозит – це відмінна альтернатива вкладами в пенсійний фонд. Точніше, вклади в пенсійний фонд – це, безумовно, також дуже важливо, але якщо ви хочете підготувати для себе додаткову подушку фінансової безпеки, то саме депозит стане відмінним рішенням.

Мінуси депозитів: які вони?

 1. Головний мінус вкладення – це низька відсоткова ставка. Не варто розраховувати на високу прибутковість і на те, що знімаючи відсоток з вкладу, можна поліпшити фінансовий стан. В даний час, банківські установи пропонують своїм клієнтам різні тарифні ставки для депозитних рахунків. Прибутковість депозиту безпосередньо залежить від його типу. І ще один важливий момент – чим більше ви можете вкласти, тим більше буде фінансова віддача. Якщо ви вкладаєте невелику суму, то великий дохід отримати не вийде, як мінімум, на перших порах
 2. Наявність щорічної інфляції. При її відсутності, прибуток, звичайно, була б вище. І депозити, в цілому, непогано страхують ваш капітал від наслідків інфляції, але все-таки не на всі сто відсотків.
 3. Як правило, при відкритті депозиту, договором передбачається, що ви не можете зняти всі свої гроші повністю. Як правило, така можливість дається при рідкісних депозитних умовах і, як правило, вона супроводжується ще більш низькою процентною ставкою, ніж зазвичай. І цей момент обов’язково варто враховувати.

Чи варто відкривати депозит?

Як і у випадку з будь-яким фінансовим рішенням, тут дуже важливо зважити всі “за” і “проти”. Якщо у вас вже є певна кількість грошей, які ви хочете вкласти і не втратити, якщо ви хочете отримувати щомісяця пасивний дохід у вигляді відсотків з депозиту, то це – відмінний варіант. Якщо ви хочете поліпшити свою кредитну історію, підвищити ймовірність видачі для вас іпотечного кредиту, або ж інакше підкреслити свою фінансову спроможність для банків, то депозити також чудово підійдуть. Але якщо ж у вас плануються великі покупки і ви поки не можете робити значні внески без можливості зняти всі свої гроші, то мабуть, з депозитом має сенс почекати і розглянути інші варіанти отримання пасивного доходу.

(2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...

Комментарии

Катя, 2020-11-25 03:38:49

Недостаток может быть в том, что то место куда вы вложили. Неважно, банк это или биржа, то это может всё закрыться внезапно и не вернуть вам средства. Плюс же заключается в том, что пока вам платят депозит от суммы, что вы вложили, может эта же сумма и окупится.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

03.10.2020
Депозити: переваги і недоліки
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup