Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Що таке кредитний договір?

ГоловнаБлог — Що таке кредитний договір?

Сьогодні кредитні організації набирають велику популярність. Мікрофінансові організації надають швидкі і на перший погляд вигідні послуги, які оформляються в перебігу декількох хвилин. Кредитний договір – це документ, в якому детально описані тонкощі і умови, права і обов’язки позичальника і кредитора, порядок виконання договору. Давайте розберемо детальніше, що він із себе представляє і помилки, які допускають позичальники через незнання.

Умови договору

У договорі прописуються дії двох сторін: кредитної або банківської організації та позичальника, тобто людини, яка бере n-нную суму в кредит.

Основними умовами договору є:

 • Інформація про сторони цього договору, про які ми сказали.
 • Дані людини, який бере кредит і юридичної особи, які його видає.
 • Розмір процентної ставки.
 • Термін, на який видається кредит і порядок здійснення платежів позичальником.
 • Додаткова комісія або платежі (необов’язковий пункт).

Крім цих пунктів, прописуються наслідки несплати боргу, можливість зміни умов договору (дострокове погашення або продовження). Важливо сказати, що в договорі прописуються умови, коли його дія стає неактуальною.

Поради при роботі з договором

Це інформація буде корисною для людини, який збирається взяти кредит і для того, хто просто хоче ознайомитися з порядком роботи з кредитами.

 1. Уважно ознайомтеся з документами. Саме уважно. Прочитайте весь договір від початку і до кінця. Це може зайняти певний час, але ніхто не повинен вас в цьому обмежувати. Для чого на це витрачати час? Щоб не витратити потім гроші. Іноді не найчесніші МФО дописують додаткові платежі, про які просто замовчують під час обумовлення умов. Якщо ви уважно самі прочитаєте, то побачите цю інформацію.
 2. Надавайте тільки достовірну інформацію. Ніяких підроблених документів, кодів та довідок. Це може здатися вигідним для вас, але в майбутньому зіграє злий жарт. Будьте чесними: грошові кошти потрібні вам, а не тієї підробленої особистості, про яку може бути прописано в документах. Якщо виявляється факт обману, то це негативно позначається на кредитну історію. Це означає, що в майбутньому вам можуть просто напросто відмовити в наданні кредитних послуг. Не ризикуйте.
 3. Звертайте увагу на деталі. Вони можуть бути прописані і в загальному тексті, а можуть надаватися дрібним шрифтом зі зрозумілих причин. Дрібні деталі – це, наприклад, умови, коли борг може бути переданий або проданий третім особам. А це колектори, фізичні або юридичні особи.
 4. Не варто ставити підпис, якщо ви не впевнені в законності цього договору. Деякі МФО саме за рахунок неофіційних дій продовжують своє існування. Щоб не попастися на цю пастку, знайдіть ту організацію, яка працює на законних умовах.
 5. Будьте відповідальним не тільки при підписанні договору, але і після. Це означає, що варто вчасно вносити оплату для погашення кредиту, не «відстрочувати» умови контракту.
(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19.09.2020
Що таке кредитний договір?
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup