Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Бородавка на руці – звідки з’являється і як позбутися

ГоловнаБлог — Бородавка на руці – звідки з’являється і як позбутися

Пам’ятайте, як в дитинстві нам розповідали про те, що бородавки з’являються на шкірі після контакту з жабою? Прийшла пора попрощатися з цим міфом і зрозуміти справжні причини появи бородавок, а також знайти відповідь на питання “Як позбутися від бородавки на руці?”.

На шкірі бородавка з’являється через вірус папіломи, після його потрапляння в організму людини. Потрапивши одного разу, вірус може проникнути в нервову систему людини. У такому випадку навіть найменший емоційний стрибок може привести до появи нових бородавок. Незважаючи на те, що вірус живе на поверхні предметів лише кілька годин, цього вистачає, щоб людина могла заразитися ним від носія через рушник, ручку дверей в офісі, техніки та ін.

Коли бородавка викликає небезпеку для людини

Якщо бородавка знаходиться не на видному місці, вона не викликає хворобливих відчуттів, не кровоточить і не розташовується на статевих органах, потреби в її видаленні немає (тільки якщо Ви захочете). Коли необхідно звернутися до дерматовенеролога за консультацією:

 • коли бородавка змінила свій колір і форму,
 • коли вона почала кровоточити,
 • коли ви не впевнені в тому, що це новоутворення – це точно бородавка.

Сучасні методи видалення бородавок на руках

На даний момент існує два варіанти видалення бородавки: механічним способом і медикаментозним. Багато людей звертаються за допомогою до народних методів. Через те, що бородавка з’являється через вірус, лікар призначає також противірусні препарати.

Кріотерапія або видалення бородавки шляхом її випалювання азотом

Одним з найбільш ефективним, але в той же час і болючим методом видалення бородавки є її випалювання за допомогою рідкого азоту (кріотерапія). Після процедури на шкірі спочатку з’явиться міхур, який тримається близько тижня, а потім на його місці утворюється корочка (як на ранці), яка зникає через час. Іноді доводиться повторювати процедуру кілька разів.

Електрокоагуляція

Цей метод менш болючий через використання анестетика, але він не менш ефективний, ніж кріотерапія. Перевагами електрокоагуляції є відсутність більш швидке загоєння ділянки, на якому проводилася процедура.

Використання лазера для видалення бородавок

На даний момент лазер є найефективнішим методом позбавлення від бородавок. Його промінь з легкістю справляється з будь-якою ділянкою тіла. Проводиться процедура під місцевим наркозом і триває всього кілька хвилин. Після процедури на місці, де була бородавка, може утворитися невелике заглиблення, яке пройде через кілька днів.

Хірургічний метод

Якщо бородавки покрили велику ділянку тіла, призначається механічний спосіб їх видалення. Після процедури накладаються шви, які знімаються через тиждень. Однак, ризик того, що бородавки з’являться знову, досить великий.

Що робити, щоб не підхопити вірус папіломи

Щоб дана проблема вас не наздогнала, важливо підтримувати свою імунну систему, яка бореться з вірусом в разі його попадання в організм. Для цього забезпечте собі повноцінний сон і повноцінне харчування, приймайте вітаміни (особливо в осінньо-зимовий період), уникайте стресових ситуацій. Важливо також дотримуватися особистої гігієни і обробляти рани.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24.07.2020
Бородавка на руці – звідки з’являється і як позбутися
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Название:
   Цена:
   Мощность:
   Цвет:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова поштаДоставка за адресою

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на картку ФОП