Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Антиколекторське агентство

ГоловнаБлог — Антиколекторське агентство

Беручи кредит у фінансовій установі, позичальник підписує договір, в якому зобов’язується виплатити необхідну суму коштів в зазначені терміни. Якщо ж кредит не погашається або не надходять щомісячні виплати по кредиту, то позичальнику починають дзвонити з банку з проханнями погасити кредит. Якщо ж цей спосіб не допомагає кредитори можуть звернутися в вказане місце роботи або ж до колекторів – людям, які будь-яким способом можуть змушувати виплатити створилася заборгованість. Саме для тих, людей, які потрапили в складну ситуацію і були створені антиколекторські компанії, що допомагають врегулювати питання і знизити тиск з боку колекторів.

Основні види антиколекторських компаній

Антиколекторські компанії мають кілька різновидів.

 • Організації в яких працюють досвідчені і кваліфіковані юристи. За допомогою букв закону вони можуть захистити клієнта від настирливих банківських робітників.
 • Шахрайські організації, які не вирішують питання на судовому засіданні, але пропонують змінювати документи про місце проживання та інші;
 • Компанії, які працюють за допомогою корупційних схем.

Варто віддавати перевагу компаніям, які пропонує вирішити питання з допомогою кваліфікованих юристів, так як не завжди запропоновані схеми шахраїв нешкідливі і безпечні.

Які особливості послуг антиколекторної компанії?

Для того, щоб врегулювати питання щодо заборгованостей з фінансовою установою необхідно знайти перевірену і сумлінну анти колекторську компанію, вона в свою чергу запропонує на початковому етапі кваліфіковану консультацію юриста, який:

 • розповість про права та обов’язки позичальників, а також права колекторів і їх неправомірні дії;
 • ознайомить з можливою конфіскацією майна через несвоєчасне погашення або відмови повернення взятої суми коштів в банку;
 • проведе переговори з представниками банку про можливість зниження ставки по кредиту, а також про реструктуризацію заборгованості і спрощення кредитних умов;
 • захищатиме інтереси боржника на судовому засіданні. Підготує незаперечну доказову базу про невинність клієнта.

Антіколекторскіе компанії спрямовані на захист інтересів, а також прав боржника, тому кваліфіковані юристи проводять консультацію, дають поради як правильно себе вести, і яким чином можна швидко врегулювати наявні питання по боргу.

Важливо пам’ятати, що колектори не мають права:

 • турбувати боржника, а також його родичів і близьких;
 • дзвонити в нічний час;
 • психологічно тиснути на позичальника;
 • частота дзвінків не повинна перевищувати двох разів на тиждень.

Налаштовуючись взяти кредит важливо пам’ятати, що слід спочатку оцінити власні можливості і терміни повернення коштів, а після вибирати найбільш прийнятні умови кредитування. Якщо виникають складнощі з виплати взятого кредиту у банку, де була взята сума, і пояснити ситуацію, а також клопотати про відстрочення боргу на певний період часу, в такому випадку всі неприємні ситуації і розмови будуть зведені до мінімуму.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19.09.2020
Антиколекторське агентство
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup