Професійне обладнання для клінік та салонів краси

Ануїтет. Аннуїтетний платіж

ГоловнаБлог — Ануїтет. Аннуїтетний платіж

Аннуитетом або фінансовою рентою називають – створений графік погашення взятої суми в кредит за допомогою фінансового інструменту. В даному графіку враховуються виплати коштів по основному боргу, а також за використання грошей в процентному і фінансовому еквіваленті.

Розрахунок коштів по ануїтету здійснюється в один і той же день. Через однаковий проміжок на всьому протязі погашення кредитної історії. У аннуїтете відразу відображається сума заборгованості, і сума винагороди за використання наданих коштів.

 

Також аннуитетом можуть називатися:

 • термінові державні позики, які мають на увазі погашення боргу і сплату відсотків за використання;
 • грошові платежі, які виплачуються рівними частинами для погашення кредиту або позики, а також пред’явлених відсотків по ним;
 • в житті, також можна зустріти ануїтет в страхуванні, коли людина виходячи на пенсію отримує щомісячні виплати в один і той же день з однаковою фіксованою сумою;
 • страхові виплати, які вносяться клієнтом для страхування власного життя, також можуть вважатися аннуитетом, так як в зазначений день вноситься фіксована грошова сума коштів.

Крім усього аннуитетом також можуть вважатися накопичувальні заощадження. У разі того, що щомісяця на рахунок вкладаються кошти для того, щоб отримувати бонусні нарахування та винагороди.

Різновиди ануїтетів

Залежно від термінів виплат коштів по ануїтету розрізняють:

 • постнумерандний, коли виплати будуть виплачені на рахунок кредитора в кінці першого періоду;
 • пренумерандний, коли необхідно здійснити погашення заборгованості на початку першого періоду кредитної історії.

Що таке фінансовий інструмент і відсотки?

Фінансовим інструментом називають фінансові документи або грошові зобов’язання, які підписуються між двома сторонами кредитором і позичальником, в яких одна сторона надає гроші і передає їх в користування другій.

Таким чином, за допомогою фінансового інструменту активи однієї компанії можуть перейти до іншої для досягнення цілей. При цьому обидві сторони мають власні зобов’язання перед один одним.

Процентна ставка нараховується будь-яким фінансовим закладом, як для довгострокових, так і для короткострокових кредитів, винятком є ​​лише ті кредити, які видаються овердрафтом на певний проміжок часу. Після закінчення термінів допущеним овердрафтом також нараховуються відсотки за користування коштами наданими банком.

Висновок

Ануїтет – це один із способів погашення кредиту, за допомогою внесення рівних сум за величиною в один і той же період часу, тобто в одну і ту ж дату різних місяців. Альтернативою ануїтету є диференційовані платежі, в яких при внесенні однакової фіксованої суми погашається як тіло заборгованості, так і процентна ставка за використання коштів.

Ануїтет розраховується виходячи з:

 • суми наданого кредиту;
 • термінів, які встановлені для виплати кредитної заборгованості;
 • процентної ставки, яка надається для клієнта.
(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19.09.2020
Ануїтет. Аннуїтетний платіж
Категорії
phone chat
close
phone
chat
×  ×   ×
   Назва:
   Ціна:
   Потужність:
   Колір:


    Виберіть спосіб доставки:
    Самовивіз (м. Київ, вул. Дніпровська набережна 19а)Нова пошта (доставка безкоштовна по Україні)Доставка за адресою (доставка безкоштовна по Україні)

    Оберіть спосіб оплати:
    Готівкою при отриманніОплата на банківський рахунокОплата на карту ФОП (ФОП Датченко О.О. 5169 3305 1250 8182)


    ×
    ×
    Close popup
    Close popup